площа Конституції, 2/2

Пн. - Нд. з 8:00 до 20:30

Ін'єкції диспорту та ботоксу

За даними Всесвітньої організації здоров'я, кожного року мільйони людей відвідують косметологічні центри у пошуках ефективних методів збереження молодості та краси обличчя. Серед різноманітних процедур, що набувають все більшої популярності, особливе місце займає ботулінотерапія, яка проводиться в центрі TK Laser у Харкові.

Ботулінотерапія, часто відома як "ботокс", це ін’єкційна процедура, що використовує ботулотоксин типу А для зменшення вираженості зморшок та корекції напруженого вигляду обличчя. Препарат блокує сигнали між нервами та м'язами, що зменшує рухомість міміки та надає шкірі бажаного молодого вигляду.

До та після процедури

Вартість ін'єкцій

Переваги

Розглянемо основні переваги даної процедури:

Ін`єкції
01.

Відсутність хірургічного втручання. Такий метод омолодження не вимагає хірургічного втручання, що робить процедуру безпечною та мінімально інвазивною у порівнянні з операційними методами.

02.

Мінімальний час відновлення. Після процедури можна практично без обмежень повернутися до звичайних щоденних справ, оскільки ботулінотерапія не вимагає тривалого відновлення.

03.

Широкий спектр застосування. Крім зменшення мімічних зморшок, ботулінотерапія також використовується для лікування гіпергідрозу (підвищеної пітливості), ясенної посмішки та інших косметологічних недоліків.

04.

Поступовий та природний результат. Результат після ботулінотерапії проявляється поступово, досягаючи свого піку через 1-2 тижні після сеансу. Це дозволяє досягти природного результату, уникаючи швидких небажаних змін в зовнішності.

Препарати

У салоні фахівці працюють виключно за допомогою сертифікованих препаратів ботулотоксину. Це є гарантією безпеки процедур і дає впевненість в ідеальному результаті. Зробити ботокс для обличчя бажають і чоловіки, і жінки. Процедура добре рятує людей, які страждають на схильність до ранньої появи зморшок і в'янення шкіри. Застосовувати препарат можна з 18 років.

Косметологи в салоні TK Laser використовують такі препарати:
Пілінги
Botox

«Ботокс»

Згладити зморшки, поліпшити усмішку, усунути проблему рясноного потовиділення можна за допомогою препарату «Ботокс». Виробляється компанією Allergan (Америка). Засіб працює за рахунок ботулінічного токсину А, який блокує імпульси нервових закінчень.

«Диспорт»

Препарат виробляється французькою компанією Ipsen. Впливає на шкіру за рахунок ботулотоксину А, який допомагає блокувати імпульси нервових закінчень. Завдяки речовинам, які знаходяться в препараті, він позбавляє від зморшок, зменшує потовиділення, робить привабливішою посмішку.

Disport
Ін`єкції

Етапи проведення

Початок процедури передбачає огляд шкіри клієнта косметологом, уточнення про відсутність будь-яких протипоказань для проведення ін’єкцій.

Підбір препарату та дозування ін'єкції залежить від віку, особливостей проблемних зон та бажаного результату.

Перед початком процедури шкіра очищається та дезінфікується. Якщо клієнт має низький больовий поріг, може застосовуватися місцевий анестетик, хоча в більшості випадків уколи добре переносяться.

За допомогою одноразового шприца та тонкої голки, косметолог точно вводить препарат підшкірно в м'язи заздалегідь визначених зон для обробки.

Після завершення процедури, шкіра повторно обробляється антисептичним засобом, який не висушує шкірні покриви та зменшує ризик негативних наслідків після ін'єкцій.

Тривалість сеансу залежить від області обробки та, зазвичай, складає від 30 до 45 хвилин. Після цього косметолог TK Laser надасть клієнту рекомендації щодо належного догляду за шкірою та правила, яких слід дотримуватися безпосередньо після процедури та протягом періоду дії препарату.

Показання та протипоказання

Ботулінотерапія показана для вирішення різних естетичних проблем та медичних станів. Зокрема, вона ефективна, якщо у вас є:

 • Мімічні зморшки на лобі, у зоні міжбрів'я.
 • Поява «гусячих лапок» навколо очей.
 • Шкірні заломи в області перенісся.
 • Вертикальні складки навколо рота.
 • Опущення куточків рота.
 • Сильно виражені верхні ясна під час посмішки.
 • Гіпергідроз пахвових западин, долонь, стоп.
 • М'язовий гіпертонус обличчя та шиї.
 • Купероз та розацеа.

Попри те, що ботулінотерапія є безпечною процедурою, вона має деякі протипоказання, про які слід знати. Заборонено проводити цю процедуру при:

 • Вагітності та періоді лактації (2-3 місяці).
 • Онкозахворюваннях будь-якої стадії.
 • Хворобах аутоімунної системи.
 • Псоріазі та екземі.
 • Запаленні на шкірі.
 • Гострій стадії герпесної інфекції.
 • Схильності шкіри до появи келоїдів.
 • Епілептичних та психічних розладах.
 • Цукровому діабеті в стадії декомпенсації.
 • Геморагічних хворобах.
 • ГРВІ, грипі, COVID-19.

Ефект від ін'єкцій починає проявлятися через кілька годин після процедури, а найбільш помітні результати спостерігаються від 7-го до 14-го дня. Ботулінотерапія являється всесезонною процедурою.
Перед початком проведення будь-якої процедури важливо повідомити косметолога про всі проблеми зі здоров'ям, оскільки це допоможе запобігти можливим ускладненням та забезпечить максимальну ефективність від ін’єкцій.

Ефективність процедури

Завдяки ботулінотерапії, відновлення молодості шкіри стає доступним та безпечним процесом для всіх охочих. Ця дієва процедура не лише зменшує зморшки та мімічні лінії, але й дозволяє вирішити ряд косметологічних недоліків, наприклад, гіпергідроз чи ясенна посмішка.
А дотримуючись всіх порад вашого косметолога щодо післяпроцедурного догляду - результати тішитимуть вас ще довгий час.