площа Конституції, 2/2

Пн. - Нд. з 8:00 до 20:30

Лазерне та фотовидалення судинних зірочок

Однією з частих косметологічних проблем, яка може зіпсувати зовнішній вигляд і самопочуття, є судинні зірочки на обличчі та інших частинах тіла. На щастя, в косметологічній галузі існує дійсно ефективний метод їх видалення - фотовидалення за допомогою лазерних технологій в TK Laser в Харкові.
Фотовидалення судинних зірочок є безпечною та неінвазивною процедурою, яка використовує потужні імпульси світла для знищення судинних павутинок на шкірі. Під час процедури концентрований світловий промінь поглинається гемоглобіном у судинах, що веде до їх коагуляції та подальшого зникнення.

Ціни на послуги в Харкові

Фотолікування Фотовидалення пігментації
Фотолікування Фотовидалення пігментації

Переваги

Показання

Для отримання максимального ефекту, потрібно пройти повний курс процедур, що визначить ваш косметолог. Фотовидалення рекомендується клієнтам з такими проблемами:

01.

Судинні зірочки на обличчі, ногах, руках або інших частинах тіла;

02.

Телеангіектазія, що виникає після травм або операцій;

03.

Розширені судини, які необхідно видалити з косметичних або медичних причин.

Протипоказання

Хоча фотовидалення судинних зірочок є безпечною процедурою, вона має деякі протипоказання.

Фотовидалення судинних зірочок
/ 01.

Вагітність і лактація (перші 2-3 місяці після народження дитини);

/ 02.

Гормональні збої в організмі;

/ 03.

Інфекційні та грибкові захворювання шкіри - герпес, лишай та ін.;

/ 04.

Сильне пошкодження шкіри в області обробки;

/ 05.

Цукровий діабет при декомпенсації;

/ 06.

Онкологічні захворювання;

/ 07.

Гепатит типу В і С;

/ 08.

Келоїдні рубці або металеві імпланти в зоні обробки;

/ 09.

Низький рівень згортання крові.

Перед проведенням процедури необхідно проконсультуватися зі спеціалістом, який здійснить оцінку стану шкіри та визначить можливі ризики та обмеження.

Підготовка до процедури

Перед початком процедури варто проконсультуватися зі спеціалістом, який проводитиме фотовидалення судинних зірочок. Він надасть необхідні рекомендації щодо підготовки шкіри до процедури, зокрема може рекомендувати уникати прямого сонячного випромінювання та використовувати засоби з високим рівнем захисту SPF. Також може бути рекомендовано припинити вживання лікарських препаратів, які можуть підвищити чутливість шкіри до світла.

Етапи проведення сеансу

Щоб індивідуально налаштувати апарат і виключити протипоказання, косметолог салону TK Laser оглядає шкіру клієнта. Майстер відповість на всі запитання про особливості лазерної технології і очікуваний ефект від сеансу.
Після чого приступить до підготовки апарату і видалення судинної сітки лазером:

Фотовидалення

Обробка маніпули обладнання дезинфікуючим засобом.

Якщо при огляді в зоні обробки були виявлені великі родимки або тату, вони обводятся і зафарбовуються спеціальним олівцем.

Клієнт надягає захисні окуляри.

Майстер налаштовує потужність і глибину впливу апарату.

На шкіру в зоні впливу наноситься гель-провідник, завдяки якому маніпула легко ковзає по шкірі.

Косметолог приступає до проведення маніпуляцій.

Після завершення видалення судинних сіточок лазером шкіра обробляється пінкою «Пантенол», що володіє заспокійливим і зволожуючим ефектом.
У салоні TK Laser серйозно ставляться до дотримання санітарно-гігієнічних норм, тому під час процедури використовуються тільки одноразові витратні матеріали. Устаткування ретельно дезінфікується до і після кожного клієнта. Досвідчені майстри проведуть процедуру на вищому рівні, подбають про безпечне і комфортне усунення естетичних дефектів шкіри.

АПАРАТ TK ULTRA

Апарат TK Ultra – це багатофункціональне обладнання, що дозволяє проводити різноманітні процедури фотолікування та карбонового пілінгу. Насадка неодимового лазера дозволяє видаляти татуювання та перманентний макіяж.

TK ULTRA

ПЕРЕВАГИ АПАРАТУ:

/ 01.

Поєднання функцій IPL та неодимового лазера;

/ 02.

Можливість коригування протоколу процедури під індивідуальні особливості шкіри клієнта;

/ 03.

Спеціальна насадка дозволяє видаляти поверхневі татуювання та перманент від теплих до прохолодних відтінків на будь-якій ділянці тіла (шкірі обличчя, повік та губ);

/ 04.

Атравматичне омолодження шкіри.

Фотолікування

Після процедури

Після процедури важливо дотримуватися індивідуальних рекомендацій косметолога. Зазвичай після фотовидалення рекомендується уникати сонячних променів, використовувати засоби з високим фактором захисту, не відвідувати сауни або солярії, а також не робити активні фізичні навантаження протягом 1-2 тижнів.

Особливості процедури

Фотовидалення судинних зірочок в TK Laser в Харкові - це сучасна та ефективна процедура, яка допомагає позбутися від небажаних судинних формувань на шкірі.
Перед проведенням процедури важливо проконсультуватися зі спеціалістом та дотримуватися рекомендацій щодо підготовки та післядогляду, аби досягти максимальної ефективності та уникнути можливих негативних наслідків.