Інтимна лазерна епіляція в Києві

Салон TK Laser в місті Київ запрошує як жінок, так і чоловіків на лазерну епіляцію інтимної зони. При проходженні курсу сеансів, а потім підтримуючих процедур ви забудете на 5-10 років про неестетичне волосся, швидко зростаючу щетину та врослі волоски.
За допомогою лазера можна надовго і безпечно видалити волосся в зоні лобка і сідниць, між сідницями, по лінії білизни. Також є можливість обрати комплексну процедуру - епіляцію глибокого бікіні. Спробувавши один раз чудовий ефект лазера, наші клієнти більше не повертаються до раніше використовуваних методів.

Вартість лазерної епіляції в салонах ТК Laser в Києві визначається обсягами оброблюваних ділянок тіла. Наша принципова позиція: послуги лазерної епіляції повинні залишатися доступними!

Тому ми регулярно проводимо акції, тішимо постійних клієнтів щедрими знижками та рекомендуємо обробляти відразу декілька зон - так ви можете істотно заощадити.

Не відкладайте турботу про себе: телефонуйте, щоб дізнатися вартість лазерної епіляції і записатися на безкоштовну консультацію.

Записатись

Показання до виконання процедури

Ріст волосся в делікатній області - нормальне явище. Однак багато жінок і чоловіків вважають за краще позбавлятися від них з гігієнічних і естетичних міркувань. Лазерна процедура також підійде:

/ 01.

людям з надмірним ростом волосся (гіпертрихоз);

/ 02.

жінкам при гірсутизмі (ростом волосся в андроген- зонах, в даному випадку - на сідницях);

/ 03.

клієнтам зі схильністю до вростання волосся, чутливою шкірою, при яких інші методи не підходять.

У наших салонах застосовується діодний лазер, який є «золотим стандартом» в лазерній епіляції. Такий вид апарату ефективний при кольорі волосків не світліше темно-русявого, при світлій або злегка смуглявій шкірі. На сиві, світлі, руді, пушкові волоски діодний лазер не діє.

До та після

Особливість процедур позбавлення від зайвої рослинності в області бікіні полягає в підвищеній чутливості шкіри, а також в важкодоступності ділянок, які мають потребу у видаленні волосся. В домашніх умовах для забезпечення гладкості шкірного покриву в інтимній зоні використовуються різні методи: гоління бритвою, депіляція кремом, епіляція воском і цукровою пастою. Більш ефективний спосіб, що забезпечує тривалий результат, - є застосування лазерних технологій в салоні.

Протипоказання

Лазерна епіляція міжсідничної зони, сідниць, лобка та інших інтимних місць протипоказана при:

лазерна епіляція ноги повністю
/ 01.

вагітності та грудному вигодовуванні на ранніх термінах;

/ 02.

бактеріальних, вірусних грибкових інфекціях шкірного покриву;

/ 03.

ранах в областях, які підлягають обробці;

/ 04.

цукровому діабеті в стані гіперглікемії;

/ 05.

підвищеній температурі тіла, запальних процесах в організмі;

/ 06.

онкології;

/ 07.

епілепсії;

/ 08.

проблемах із згортанням крові.

Фахівці салону TK Laser рекомендують застосовувати апаратну методику не раніше 18 років. З огляду на активні гормональні зміни, які відбуваються в молодому організмі, передбачити результат і вже тим більше гарантувати позитивний ефект неможливо.

уход за кожей

Особливості підготовки до проведення процедури

Якщо ви зважилися на видалення непотрібного волосся за допомогою лазера, до відвідування салону слід підготуватися заздалегідь.

лазерна епіляція ніг

Етапи проведення процедури

Консультація з майстром

Клієнт визначає ділянки, які він бажає обробити. Спеціаліст переконується у відсутності протипоказань до маніпуляції, проводить візуальний огляд волосистих зон і підтверджує доцільність проведення процедури.

Підготовчий етап

Співробітник салону підбирає налаштування апарату, обробляє шкірний покрив і маніпулу приладу антисептиком. У нашому салоні використовується засіб «Бациллол». Якщо у вас низький больовий поріг, повідомте про це майстру. В такому випадку перед обробкою на зони, котрі будуть обробляться, потрібно нанести знеболюючий гель на основі лідокаїну.

Проведення епіляції

Для захисту епідермісу від опіків і легкого ковзання маніпули на шкіру наноситься контактний гель. Апарати, які використовуються в нашому салоні, мають вбудовану систему охолодження. Тому дискомфорт під час сеансу мінімальний. Клієнти зазвичай відчувають лише незначне поколювання.

Завершення сеансу

Майстер видаляє залишки контактного гелю, дезінфікує шкірний покрив, наносить пантенол.

рекомендованный график

Рекомендований графік процедур

Періодичність

Періодичність сеансів фахівець встановлює в індивідуальному порядку. Перші три процедури зазвичай призначаються з місячним інтервалом. Далі майстер з урахуванням часу відростання нових волосків залишає графік колишнім або збільшує термін між відвідинами центру лазерної епіляції до 1,5-2 місяців.
Варто пам'ятати про те, що між сеансами відросле волосся можна тільки збривати. Вищипування, видалення воском, шугаринг заборонені.

Обладнання, що використовується

В салоні TK Laser фахівці працюють з діодними лазерами для епіляції TK Unique – новий, удосконалений апарат з механізмом охолодження (авторська розробка TK Laser).
Діодний лазер за допомогою маніпули забезпечує ефективну та безпечну втрату небажаного волосся. Цей апарат використовує лазер з довжиною хвилі 808nm для випромінювання, яка особливо чутлива до меланіну, який міститься всередині волосся, не завдаючи шкоди епідермісу.

лазерная эпиляция ягодиц у женщин

Догляд за шкірою після процедури

Перша доба

Заборонено механічний вплив на оброблені ділянки, користування засобами, до складу яких входить спирт.

2-4 дні

На оброблені зони двічі на добу рекомендується наносити мазь, крем або мус на основі декспантенола (бепантен, пантестин, пантенол). Бажано віддавати перевагу нижній білизні з бавовняної тканини.

3 дні

Не рекомендується займатися в спортзалі, плавати в басейні, відвідувати лазню та сауну.

2 тижні

Під забороною засмага в солярії, а також сонячні ванни.

ефективна лазерна епіляція волосся

Необхідна кількість процедур

Обробка всієї зони глибокого бікіні, включаючи лобок, сідниці, міжсідничну область, займає до 20 хвилин, із знеболенням - 35-40 хвилин.
Для досягнення стійкого і тривалого результату жінкам потрібно 8-10, чоловікам - 10-12 сеансів. Точну кількість визначає майстер. Крім того, після проходження курсу 1 або 2 рази на рік необхідно проводити підтримуючі процедури.
Вже після першого відвідування салону протягом 14-21 дня випадає від 7 до 20% волосяних стрижнів. При проходженні повного курсу і правильній підготовці до сеансів, дотриманню графіку, призначеного майстром та рекомендацій можна надовго позбутися майже 98% волосяного покриву.

Вартість інтимної лазерної епіляції

З актуальною вартістю видалення волосся на певній ділянці або в зоні бікіні повністю ви можете ознайомитися на цій сторінці або в розділі сайту «Ціни». На перший погляд здається, що процедура дорога, тим більше з огляду на необхідність проходження курсу. З іншого боку, порахуйте, скільки ви витратите протягом всього життя на бритви, гелі, пінки або на щомісячний шугаринг, воскову епіляцію. Навряд чи такі варіанти обійдуться дешевше.
Якщо ви хочете зекономити, обов'язково вивчіть вигідні пропозиції, представлені на сайті. Замовивши комплексну процедуру - епіляцію бікіні та інших зон, ви можете заощадити до 40% і при цьому не згадувати про небажане волосся тривалий час.

Дивіться також: Лазерна епіляція в Києві.