Лазерна епіляція вусиків і бороди

Процедура епіляція вусиків лазером і позбавлення від небажаного волосся на підборідді користується популярністю як у жінок, так і у чоловіків. Мережа салонів TK Laser, працює в 25 містах України, запрошує на лазерне видалення бороди та рослинності над верхньою губою всіх бажаючих. Після курсу сеансів при проведенні підтримуючих процедур ви зможете зберегти ідеальну гладкість шкіри на 5-10 років.

Показання

Лазерна епіляція вусів, бакенбард, бороди, непотрібної рослинності на шиї - відмінний вибір при:

лазерна епіляція обличчя
/ 01.

гірсутизмі - зростанні волосся в андрогенозалежних зонах (обличчя належить до таких ділянок);

/ 02.

гіпертрихозі - надмірно густому, жорсткому, швидко зростаючому волосяному покриві, що поширюється за межі вусів, бороди у чоловіків (щоки, шия);

/ 03.

схильності до подразнень, вростання волосся, труднощі у виборі відповідного способу позбавлення від рослинності.

Видалення вусиків лазером - прекрасна альтернатива використанню пінцета для висмикування поодиноких волосків, бритви, після якої досить швидко відростає щетина. А у чоловіків бажання видалити вуса лазером популярне через небажання витрачати час на щоденне гоління, і ті, у кого волосся росте нерівномірно, острівцями.

Протипоказання

Лазерна процедура не проводиться при:

  • вагітності, годування дитини грудьми в перші 3 місяці;
  • проблемі зі згортанням крові;
  • пошкодженнях, запаленнях шкірного покриву в зонах обробки;
  • гострих інфекціях, в тому числі ГРВІ;
  • загостренні хронічних захворювань;
  • схильності до утворення келоїдних рубців;
  • наявності металевих зубних імплантів, брекетів (нагрівання металу може призвести до опіків);
  • цукровому діабеті в фазі декомпенсації;
  • хворобах серцево-судинної системи (ішемія, гіпертонія).

У салонах TK Laser використовується діодний лазер, який вважається класикою, «золотим стандартом» лазерного видалення волосся. Апарат ефективно усуває волосся, проте підходить тільки для темних волосяних стрижнів при світлому або злегка смаглявому шкірному покриві. Володарям тонкої світлої, рудої рослинності метод не підходить. Не працює діодний лазер на сивому та пушковому волоссі.
Епіляція лазером у підлітків можлива тільки в разі крайньої необхідності, за згодою батьків. У той же час варто розуміти, що в молодому організмі відбуваються активні гормональні зміни, тому гарантувати позитивний результат неможливо.

підготовка до лазерної епіляції, гоління ніг

Підготовка до сеансу

Щоб убезпечити себе від опіків, дискомфорту під час проведення маніпуляції, забезпечити максимальний ефект від застосування апаратної методики, необхідно дотримуватися наступних рекомендацій:

Особливості виконання процедури

Ефективність апаратного методу обумовлена ​​дією на фолікули світлових імпульсів. Промені світла з високою спрямованістю і великою щільністю енергії, котрі випромінюються маніпулою лазерного приладу, притягуються пігментом волосся - меланіном, а також гемоглобіном крові судин, що живлять волосяні волокна.
Світлова енергія перетворюється в тепло. При високій температурі цибулина волосини плавиться, стінки прилеглих капілярів запаюються. Таким чином, доставка поживних речовин до волосяних стержнів блокується. В результаті волоски відмирають і протягом 2-3 тижнів випадають.
Сеанс лазерної епіляції, при якому видаляються вуса, рослинність на підборідді, включає такі основні етапи:

лазерная эпиляция верхней губы
Консультація

Косметолог розмовляє з клієнтом, який визначає зони, які він бажає обробити. Співробітник салону ТК Laser перевіряє відсутність протипоказань, оглядає ділянки, на яких буде проводиться епіляція, налаштовує діодний апарат.

Підготовчий етап

Відвідувач розташовується на кушетці, на голову надівається шапочка, очі захищаються спеціальними окулярами. Аналогічні засоби захисту у майстра. Спеціаліст очищає шкіру обличчя, у жінок при необхідності проводиться демакіяж. Шкірний покрив і маніпула приладу обробляються антисептиком.

Проведення процедури

Співробітник салону проходиться по зонам, на яких потрібно видалити волосся, маніпулою апарату. Для кращого її ковзання, захисту від опіків використовується контактний гель, який наноситься на шкіру. Обробка однієї зони займає близько 15 хвилин. Якщо використовується місцевий анестетик, додайте до цього часу ще 15-20 хвилин.

Завершення сеансу

Після закінчення процедури майстер видаляє залишки гелю, дезінфікує шкіру, наносить пантенол.

рекомендованный график

Необхідна кількість процедур

Число сеансів, які потрібно пройти, індивідуально, залежить від гормонального фону клієнта, швидкості росту волосся. Курс для жінок в середньому складається з 8-10, для чоловіків - з 10-12 відвідувань. Інтервал між першими трьома процедурами - 1 місяць. Потім майстер може залишити графік колишнім або збільшити проміжок між процедурами до 1,5-2 місяців.
Для підтримки результату кілька разів на рік клієнти приходять в салон на профілактичні сеанси.

Переваги процедури

Як показує досвід співробітників центрів лазерної косметології TK Laser в різних містах України, одного разу оцінивши переваги видалення небажаної рослинності за допомогою лазера, наші клієнти до інших методів більше не повертаються. Лазерна епіляція вусиків у жінок і чоловіків має низку переваг.

ефективна лазерна епіляція волосся
/ 01.

Висока ефективність

За умови проходження курсу і дотримання рекомендацій з підготовки, післяпроцедурного догляду можна надовго позбутися близько 98% небажаної рослинності.

/ 02.

Безболісність

Під час видалення вусів лазером більшість клієнтів не відчувають значного дискомфорту. При ковзанні по шкірі маніпули відчувається тільки легке поколювання. При низькому больовому порозі за бажанням можливе використання знеболюючого гелю на основі лідокаїну.

/ 03.

Економія часу

При проходженні курсу процедур відвідувати салон потрібно не частіше одного разу на місяць. У той час, як голитися необхідно майже кожен день, а ефекту від епіляції воском, цукрової пастою вистачає на 3-4 тижні.

/ 04.

Поліпшення зовнішнього вигляду шкірного покриву

Промені лазера завдають на епідерміс омолоджуючу дію, зменшують пігментацію, розгладжують зморшки, роблять менш помітною судинну сітку.

Догляд за обличчям

Особливості догляду за шкірою після сеансу

Обладнання, яке ми використовуємо для видалення волосся лазером

Лазерна епіляція в Києві, Дніпрі, Львові, Одесі, інших містах України нашими фахівцями проводиться за допомогою найсучасніших діодних апаратів.

В нашому розпорядженні:
эпиляция лазерная живота

Діодний лазер TK Unique

Діодний лазер для епіляції TK Unique – новий, удосконалений апарат з механізмом охолодження (авторська розробка TK Laser).
Діодний лазер за допомогою маніпули забезпечує ефективну та безпечну втрату небажаного волосся. Цей апарат використовує лазер з довжиною хвилі 808nm для випромінювання, яка особливо чутлива до меланіну, який міститься всередині волосся, не завдаючи шкоди епідермісу.

Ціни та знижки на процедури в Києві

Про те, скільки коштує лазерна епіляція вусів ви можете дізнатися на цій сторінці, в розділі "Ціни" і звернувшись в контакт-центр. У салонах постійно діють знижки та акції. Комплексна процедура обійдеться вам значно дешевше, ніж епіляція 2-х і більше зон окремо.

Дивіться також: Лазерна епіляція в Києві.