Адреси салонів (2)

Пн. - Нд. з 8:00 до 23:00

вул. Грецька, 52 вул. Пушкінська, 60

Косметологія в Одесі

Доглянутий зовнішній вигляд - результат правильного догляду та використання перевірених дієвих способів корекції вікових і естетичних недосконалостей. Ефективна косметологія дозволяє досягти видимих ​​результатів омолодження, поліпшення кольору обличчя, пружності та еластичності шкіри вже після першої процедури. Методика може бути використана в будь-який час року і не вимагає інвазивного втручання.
Запрошуємо всіх бажаючих повернути шкірі обличчя і тіла молодість і красу, свіжість і тонус в центрі лазерної епіляції і косметології TK Laser. Надаємо косметологічні послуги із застосуванням новітніх методів і використанням сертифікованого сучасного обладнання. Наші косметологи індивідуально підберуть для клієнта процедури, які допоможуть швидко досягти бажаного результату.

Прайс на косметологію в Одесі

Карбоновий пілінг: Пілінги: Чистка: Фотовидалення пігментних плям: Видалення тату: SMAS-ліфтинг для жінок:

Процедури

Ціна

SMAS ліфтинг шия + друге підборіддя зі знижкою -20%

6000 грн

4800 грн

SMAS ліфтинг обличчя + декольте зі знижкою -20%

7500 грн

6000 грн

SMAS ліфтинг обличчя + шия зі знижкою -20%

7500 грн

6000 грн

SMAS-ліфтинг очі + друге підборіддя + нижня третина обличчя зі знижкою -50%

9750 грн

4875 грн

SMAS ліфтинг обличчя + шия + декольте зі знижкою -40%

10500 грн

6300 грн

SMAS ліфтинг живіт + внутрішня поверхня бедра зі знижкою -40%

9000 грн

5400 грн

SMAS ліфтинг живіт + внутрішня поверхня бедра +внутрішня поверхня рук -40%

13500 грн

8100 грн

SMAS ліфтинг живіт + бокові складки спини + підсіднична складка і сідниці -50%

16200 грн

8100 грн

SMAS ліфтинг обличчя + декольте, 1,5 години

7500 грн

6000 грн

SMAS ліфтинг обличчя + шия, 1,5 години

7500 грн

6000 грн

SMAS ліфтинг шия + друге підборіддя, 1,5 години

6000 грн

4800 грн

SMAS ліфтинг обличчя + шия + декольте, 2 години 15 хвилин

10500 грн

6300 грн

SMAS ліфтинг шия, 1 година

3000 грн

SMAS ліфтинг друге підборіддя, 60 хв

3000 грн

SMAS ліфтинг живіт, 1,5 години

4500 грн

SMAS ліфтинг руки (внутрішню поверхню), 1,5 години

4500 грн

SMAS ліфтинг декольте, 1 години

3000 грн

SMAS ліфтинг очей (підйом брів), 45 хв

2250 грн

Бічні складки спини, 1 год

3000 грн

Підсіднична складка і сідниці, 1,5 год

4500 грн

Вн. поверхня бедер, 1,5 год

4500 грн

SMAS-ліфтинг для чоловіків:

Види процедур в салоні TK Laser

Фахівці допоможуть вирішити різні естетичні завдання і поліпшити стан шкіри обличчя і тіла. Косметологічні послуги в Одесі:
✔️ SMAS-ліфтинг - використовується для омолодження обличчя і тіла без хірургічного втручання. Забезпечує підтяжку шкіри всього за один сеанс. За допомогою СМАС-ліфтингу можна усунути друге підборіддя і «брилі», розгладити носогубні складки, глибокі і дрібні зморшки, прибрати в'ялість і обвисання шкіри на животі, руках. Ефект після процедури для обличчя і тіла зберігається протягом 1-2 років.
✔️ чистка — в салоні виконується 4 види чистки: мануальна, ультразвукова, комбінована і атравматична.
✔️ пілінг — салонна процедура, що сприяє прискоренню регенерації клітин і поліпшує зовнішній вигляду шкірного покриву.
У салоні косметології TK Laser працюють досвідчені дипломовані майстри, які забезпечать професійний догляд за обличчям та тілом клієнта.

Особливості косметологічних послуг

Для проведення косметичних процедур використовуються спеціальне обладнання. Апарати впливаю на шкіру за допомогою ультразвукових імпульсів - застосовуються в СМАС-ліфтингу. Ультразвук впливає на глибокі шари шкіри, зачіпаючи м'язово-апоневротичну систему. Стимулюючи вироблення колагену і еластину, SMAS-lifting сприяє омолодженню і підтяжці шкірних покривів без пошкоджень, шрамів і тривалого реабілітаційного періоду.
Косметологія робить глибокий вплив на шкіру, що дозволяє домогтися виражених результатів за короткий термін. Процедури ефективні для тіла та обличчя чоловіків і жінок різного віку. Не вимагають попередньої підготовки і складного догляду після сеансу. Досить дотримуватися простих рекомендацій наших косметологів, щоб тривалий час насолоджуватися отриманим ефектом після СМАС ліфтингу.

Що включають в себе косметологічні процедури для обличчя

Перед початком сеансу проводиться консультація, на якій косметолог відповідає на питання клієнта, що стосуються процедури, виключає протипоказання. Після чого майстер TK Laser:

/ 01.

Обробляє обладнання антисептиком.

/ 02.

Очищає і знезаражує шкіру клієнта.

/ 03.

Наносить на зону впливу контактний гель.

/ 04.

Манипулой апарату послідовно обробляє намічені ділянки.

/ 05.

Після закінчення сеансу наносить на шкіру заспокійливий і загоюючий засіб.

Процедури лазерної косметології проходять без будь-якого значного дискомфорту для клієнта. Залежно від чутливості шкіри, може відчуватися тепло і поколювання різної інтенсивності. Наші майстри намагаються, щоб під час сеансу відвідувачеві було максимально комфортно.

Обладнання

Для проведення сеансів косметології в м. Одеса використовується професійне обладнання. Новітні апарати дозволяють направлено і ефективно діяти на потрібні зони обличчя і тіла. Забезпечують повну безпеку проведення процедури.
Майстри центру косметології TK Laser вносять індивідуальні налаштування в обладнання для кожного клієнта. Це дозволяє враховувати особливості шкіри і точно впливати на певні ділянки, вирішуючи естетичні завдання будь-якої складності.

Вартість косметологічних процедур в місті Одеса

З цінами на косметологічні послуги можна ознайомитися на нашому сайті або зателефонувати операторам call-центру, які на зв'язку щодня. Щоб зробити вартість процедур ще більш привабливою, ми регулярно проводимо вигідні акції і даруємо знижки. Слідкуйте за актуальними пропозиціями на сайті або вступайте в наші групи в соціальних мережах.
На комплексні програми косметології ціна знижена! Скористайтеся унікальною пропозицією, щоб підтягнути і омолодити шкіру, усунути різні недосконалості відразу на декількох зонах.
Ми дбаємо про наших клієнтів, тому створили в салоні затишну атмосферу комфорту і стилю. У нас можна проходити якісні косметичні процедури і відпочивати від повсякденної метушні. Наші майстри доброзичливо і уважно ставляться до кожного відвідувача. Записуйтеся на процедуру на будь-який зручний для вас час і дату і особисто переконаєтеся у високій якості надаваних в TK Laser послуг.

Відгуки наших клієнтів

Салон лазерної епіляції TK LASER
Телефон