Адреси салонів (2)

Пн. - Нд. з 8:00 до 20:30

вул. Грецька, 52 вул. Пушкінська, 60

Радіохвильовий RF ліфтинг в Одесі

Вікові зміни, стрес, погана екологія та інші фактори можуть залишити свій слід на нашій шкірі, призводячи до втрати тонусу та появи зморшок. На щастя, в сучасній косметології існують ефективні методи омолодження, одним з яких є RF-ліфтинг, що проводиться в центрі TK Laser в місті Одеса.

RF-ліфтинг - це інвазивна косметологічна процедура, яка використовує радіочастотні хвилі для підтягнення та омолодження шкіри. Цей метод базується на впливі радіохвильової енергії на молекули колагену та підшкірно-жирову клітковину за допомогою спеціальної маніпули з ізольованими мікроголками. Мікроголки дозволяють радіочастотній енергії проникнути в глибокі шари шкіри та запустити процес регенерації та омолодження в організмі.
Важливою особливістю є те, що зовнішній шар шкіри, залишається при цьому неушкодженим, оскільки енергія передається лише через неізольований кінчик голки, коли вона знаходиться в підшкірних структурах.

Вартість RF ліфтингу в Одесі

Переваги

RF-ліфтинг має багато переваг, що робить його популярним серед клієнтів центру TK Laser:

Показання

Проведення RF-ліфтингу буде особливо ефективним у наступних випадках:

01.

Глибокі та дрібні зморшки, лінії й заломи.

02.

В'яла шкіра зі зниженою еластичністю та тургором.

03.

Проблеми з акне та слідами постакне.

04.

Птоз тканин обличчя, провисання зони підборіддя, щік, опущені повіки.

05.

Гіперпігментація.

06.

Розтяжки та провисання шкіри на тілі після схуднення.

07.

Рубці та шрами.

08.

Гіпергідроз.

Процедура чудово працює із зонами обличчя, шиї, декольте, рук, стегон, сідниць і живота. На консультації з косметологом TK Laser, спеціаліст огляне ваші проблемні зони та надасть рекомендації щодо необхідної тривалості курсу RF-ліфтингу.

Протипоказання

Не дивлячись на переваги й безпечність процедури, все ж існують деякі протипоказання до проведення RF-ліфтингу. Не рекомендується поєднувати процедуру з ін'єкціями ботулотоксину, оскільки радіохвильова енергія може спричинити швидке виведення препарату.
RF-ліфтинг не рекомендується проводити в зонах, де були виконані заповнюючі ін'єкції (наприклад, гіалуроновою кислотою) протягом останніх двох тижнів.
Також, варто відмовитись від проведення процедури у наступних випадках:

/ 01.

Онкологічні захворювання.

/ 02.

Цукровий діабет у стадії декомпенсації.

/ 03.

Порушення роботи системи згортання крові.

/ 04.

При підвищеній чутливості до електричного струму.

/ 05.

Під час вагітності та лактації.

/ 06.

Під час гострої фази інфекційних захворювань.

/ 07.

Рани на шкірі в зоні запланованої обробки.

Перед проведенням RF-ліфтингу необхідно проконсультуватися з досвідченим лікарем-косметологом, який зможе оцінити ваш стан здоров’я та провести попередній огляд, щоб уникнути можливих негативних наслідків.

Як проходить процедура

иконка

На початку сеансу, на шкіру наноситься спеціальний гель, який допоможе покращити провідність радіочастотних хвиль. Потім спеціаліст виконає апаратний вплив на шкіру за допомогою спеціального пристрою, що генерує радіочастотні хвилі. В процесі може виникати відчуття легкого тепла або печіння.

иконка

Після процедури може спостерігатися незначне почервоніння або подразнення дерми, що зазвичай зникає протягом декількох годин або днів.
Косметолог може порекомендувати застосовувати холодні компреси, деякі заспокоюючі засоби для шкіри та обов’язково використовувати крем з високим SPF протягом визначеного періоду.

иконка

Після проведення RF-ліфтингу ви помітите значне покращення стану дерми, збільшиться її пружність та еластичність, тон стане рівнішим, а зморшки суттєво зменшаться.
Ефект може зберігатися від декількох місяців до року.

АПАРАТ ДЛЯ ФРАКЦІЙНОГО RF-ЛІФТИНГУ SCINCODE

RF-ліфтинг впливає на шкіру за допомогою спеціальної маніпули з ізольованими мікроголками. Ці голки передають енергію в глибокі шари шкіри, де вона розсіюється та спричиняє нагрівання колагенових волокон. Цей процес стимулює синтез нового колагену і еластину. Важливо, що епідерміс залишається неушкодженим, оскільки енергія передається лише через неізольований кінчик мікроголки, коли вона знаходиться в підшкірних структурах.

Skincode

ПЕРЕВАГИ АПАРАТУ:

/ 01.

В п’ять разів ефективніше класичного неінвазивного RF;

/ 02.

Швидко та ефективно омолоджує шкіру;

/ 03.

Має широкий спектр опцій та контролер глибини впливу голок;

/ 04.

Абсолютно безпечний;

/ 05.

Має мінімальний період реабілітації;

/ 06.

Універсальний, можливо впливати на різні частини тіла;

/ 07.

Висока ефективність процедур.

Особливості процедури

RF-ліфтинг - це ефективний та безпечний метод омолодження та підтягнення шкіри. Він стимулює природний процес синтезу колагену та еластину в організмі, покращуючи пружність та текстуру дерми, помітно зменшуючи виразність зморшок.
Не забувайте про обов’язкову консультацію перед процедурою, а після сеансу дотримуйтесь всіх рекомендацій косметолога - це допоможе зберегти результати на довгий час.