Карбокситерапія в Одесі

Підтримувати гарний стан шкіри обличчя ‒ для жінки важливий момент догляду за собою. Це впевненість у своїй красі, здатність чарувати оточення та демонструвати доглянутість. Тип шкіри закладається природою, проте без якісного догляду, зокрема салонними процедурами, бажаного ефекту не досягти. Якщо ви цінуєте ефективні косметологічні послуги, які повністю варті своїх коштів та здатні працювати на красу вашої шкіри, у нас є чудова пропозиція.
Зверніть свою увагу на процедуру карбокситерапії, яку ми проводимо в нашому салоні ТК Laser в Одесі. Це популярна послуга клініки, яка швидко полюбилась нашим клієнткам. Ви обов’язково маєте спробувати, але одразу попереджуємо ‒ ефект буде настільки приємним, що важко буде втриматися від регулярних візитів.

Особливості карбокситерапії

Суть методики полягає в тому, аби стимулювати постачання кисню в тканини та тим самим покращити кровообіг та вироблення колагену. Здається очевидним, як ці показники впливають на загальний стан шкіри. Ця стимуляція відбувається шляхом насичення глибоких шарів епідермісу вуглекислим газом. Ефект досягається від зворотного ‒ організм отримує сигнал, що є надмірна кількість СО2 і спрямовує свої сили на постачання кисню. На який ефект можна розраховувати:

01.

повернення пружності, тонусу та виражених контурів шкіри;

02.

помітне розгладжування зморшок;

03.

усунення пігментації, темних кіл під очима та постакне;

04.

боротьба з куперозом;

05.

виражений протизапальний ефект та лікування висипань;

06.

здоровий свіжий вигляд шкіри, вирівнювання тону та сяючий колір.

Кому рекомендується процедура

Попри омолоджувальний ефект, карбокситерапію можна робити вже з 20-річного віку. Навіть не обов’язково мати для цього певні показання чи проблеми зі шкірою. Процедура чудово працює для профілактики та підтримання загального гарного стану шкіри, а також буде справжнім порятунком в разі:

- перших вікових проявів;
- тьмяності шкіри, втрати тонусу;
- надмірної сухості або жирності;
- вираженої пігментації;
- куперозу;
- опущення м’яких тканин обличчя.

Етапи проведення процедури:

Спочатку ви потрапляєте в наш затишний салон в Одесі. Вас зустрічає приємний адміністратор та проводить до кабінету косметолога. Далі ви можете зручно розміститися на кушетці та налаштуватися на приємні б’юті-маніпуляції, а тоді спеціаліст:

Догляд за шкірою

огляне шкіру та надасть консультацію;

очистить та тонізує;

нанесе препарат з тканевою маскою;

використає сироватку відповідно до типу шкірного покриву.

Процес займає до 40 хвилин та не передбачає жодних дискомфортних відчуттів.

Чи є протипоказання?

Оскільки технологія повністю безпечна та універсальна за своєю дією, вона підходить більшості. Шкіра не травмується, склад препарату не здатен викликати алергії, а методика неінвазивна. Єдине, що бажано відкласти візит, якщо ви маєте якесь інфекційне захворювання, підвищену температуру чи запальні процеси на шкірі.

Яка тривалість курсу?

Рекомендована кількість процедур залежить від стану шкіри та наявних проблем. В жодному разі не потрібно визначати собі сеанси самостійно. Після першого візиту косметолог зорієнтує вас, скільки процедур бажано пройти та на яку ефективність в такому разі розраховувати. Ми в будь-якому випадку підберемо вам оптимальні рішення для правильного догляду.

Догляд після процедури

Ви можете дотримуватися звичного собі домашнього догляду, не маючи жодних обмежень. Шкіра не травмується під час впливу, тому не потребує якихось специфічних засобів. Єдине ‒ вона буде більш чутливою до впливу сонця, тому користуйтеся сонцезахистом при виході на вулицю.

Вартість карбокситерапії в ТК Laser в Одесі

Ціни на всі послуги салону вказані у прайсі ‒ запрошуємо переглянути. Також не забудьте звернути увагу на актуальні акції, щоб за можливості додатково заощадити. Ми гарантуємо конкурентність цін, а постійні знижки будуть приємним бонусом. Запрошуємо на приємні та ефективні доглядові процедури в ТК Laser в Одесі.