Лазерне видалення тату і татуажу в м. Одеса

Особливістю татуювань і перманентного макіяжу є введення в шари шкіри пігменту, який зберігається достатньо довго і з великими труднощами піддається видаленню. Що робити, якщо малюнок на тілі втратив зовнішній вигляд, більше не подобається або не збігається з нинішньою життєвою позицією? Як позбутися від невдалого або вийшовшого з моди татуювання? Найбільш ефективний, безпечний і найменш болісний спосіб - зведення тату лазером.
Майстри косметологічних салонів TK Laser в місті Одеса успішно виводять монохромні і кольорові татуювання, справляються з малюнками будь-якої давнини, нанесеними різними видами барвників.

До та після видалення перманентного макіяжу

Ціни на видалення тату в Одесі

Особливості виведення тату і татуажу лазером

 • Для видалення свіжого тату лазером, нещодавно зробленого перманентного макіяжу повинен пройти як мінімум місяць з дня їх нанесення. Тканини шкірного покриву повинні загоїтись.
 • Суть методу полягає в притягненні пігментом барвника світлових променів, що генеруються лазерним апаратом. Під дією тепла, що утворюється з енергії світла, частинки чорного або кольорового пігменту дробляться на дрібні елементи, які поглинаються і переробляються макрофагами (імунними клітинами), а потім виводяться з організму через лімфатичну і сечовидільну системи.
 • Малюнок, лінії перманентного макіяжу різних кольорів обробляються променями різної довжини. Спеціаліст салону підбирає налаштування апарату в індивідуальному порядку.
 • У наших центрах сеанси проходять в затишному кабінеті, в приємній доброзичливій атмосфері. Майстри пройшли спеціальне навчання роботі з лазерним обладнання, при виконанні маніпуляцій суворо дотримуються санітарно-гігієнічних норм і протоколу процедури.

Переваги лазерного видалення тату

Звести наколку, татуаж можна різними способами: лазером, хімічним ремувером, за допомогою агресивної дермабразії, хірургічного методу. Неінвазивне апаратне видалення найбільш популярне. Виведення зображень на тілі і перманентного макіяжу лазером має чимало переваг.

Протипоказання

 • Вік молодше 18 років
 • Вагітність, грудне вигодовування (перші 2-3 місяці)
 • Гепатит; онкологія
 • Проблеми зі згортанням крові
 • Цукровий діабет у фазі декомпенсації
 • Келоїдні рубці в області впливу лазера
 • Бактеріальні, вірусні, грибкові шкірні інфекції
 • Рани, садна, порізи

Майстер виконує маніпуляцію за умови, якщо клієнт не має протипоказань до маніпуляції, протягом 2 тижнів не засмагав, не приймав сульфаніламідні препарати, антибіотики (тетрациклін, фторхінолони), не робив хімічний пілінг. За 3 дні до відвідування салону заборонено відвідування лазні, басейну, користування косметикою, що містить етанол.

Салон Коломия

Як проходить сеанс

Майстер виконує маніпуляцію за умови, якщо клієнт не має протипоказань до процедури, протягом 2 тижнів не засмагав, не приймав сульфаніламідні препарати, антибіотики (тетрациклін, фторхінолони), не робив хімічний пілінг. За 3 дні до відвідування салону заборонено відвідування лазні, басейну, користування косметикою, що містить етанол.

Спеціаліст оглядає зону обробки і приступає до роботи:

Перед сеансом

Майстер готує витратні матеріали. Клієнт розміщується на кушетці, надягає спеціальні окуляри, які захищають очі від шкідливого впливу лазера.

Підготовка

Поверхня шкіри очищається від забруднень і шкірного жиру, обробляється антисептиком. Маніпула приладу також дезінфікується, підбираються налаштування обладнання.

Лазерна обробка

Область шкіри, на якій необхідно вивести татуювання, перманентний макіяж, обробляється світловими спалахами. Попередньо на шкіру наноситься контактний гель.

Завершення процедури

Співробітник салону видаляє з епідермісу залишки гелю, наносить пантенол, що перешкоджає роздратуванню шкіри та загоює.

Необхідна кількість сеансів

Кількість сеансів, які потрібно пройти, щоб звести тату, перманентний макіяж губ, брів, стрілки на повіках залежить від:

/ 01.

давності зображення, татуажу;

/ 02.

глибини проникнення пігменту;

/ 03.

використовуваного барвника - чорного або кольорового.

Щоб звести татуаж брів, губ, повік, потрібно від 3 до 6 відвідувань салону, для видалення натільного зображення - 6-10 сеансів. Інтервал між сеансами становить 1-2 місяці. Як правило, майстер може відразу визначити кількість маніпуляцій, необхідних для виведення татуювання, перманентного макіяжу.

АПАРАТ TK ULTRA

Апарат TK Ultra – це багатофункціональне обладнання, що дозволяє проводити різноманітні процедури фотолікування та карбонового пілінгу. Насадка неодимового лазера дозволяє видаляти татуювання та перманентний макіяж.

TK ULTRA

ПЕРЕВАГИ АПАРАТУ:

/ 01.

Поєднання функцій IPL та неодимового лазера;

/ 02.

Можливість коригування протоколу процедури під індивідуальні особливості шкіри клієнта;

/ 03.

Спеціальна насадка дозволяє видаляти поверхневі татуювання та перманент від теплих до прохолодних відтінків на будь-якій ділянці тіла (шкірі обличчя, повік та губ);

/ 04.

Атравматичне омолодження шкіри.

удаление волос на спине лазером

Результат після процедури

Максимальна кількість пігменту видаляється після першого сеансу. Залишок барвника в подальшому виводиться досить повільно. Відразу після виконання маніпуляції в салоні шкірний покрив червоніє, пізніше з'являється припухлість. Ці незначні побічні ефекти проходять самі по собі протягом 2-3 днів. Радикальне освітлення пігменту стає помітним через 1-2 місяці після обробки лазером.
Найбільш прості у виведенні фарби чорного кольору і кольорові холодних відтінків. Найдовше виводяться білий, бежевий, жовтий кольори.

Післяпроцедурний догляд

Незважаючи на те, що лазерний метод є малотравматичним і безпечним, деякі післяпроцедурні обмеження все ж існують. Їх дотримання допоможе уникнути ускладнень і забезпечити максимальний ефект від лазерної маніпуляції.

01.

Протягом 1-2 діб після візиту в салон небажано мочити водою оброблену область.

02.

Протягом 3 днів заборонені лазневі процедури, плавання в басейні, використання лосьйонів на спирту.

03.

На 6-7-й день після сеансу в зонах обробки пігменту лазером утворюються скориночки, здирати їх ні в якому разі не можна. До повного їх зникнення не рекомендується проводити кислотні пілінги, робити корекцію брів.

04.

На 2 тижні варто обмежити фізичні навантаження. Під забороною - сонячні ванни, засмага в солярії. Перед виходом на вулицю навесні або влітку на оброблені ділянки наноситься сонцезахисний крем. Брови рекомендується закривати кепкою, повіки - затемненими окулярами.

Ціни і акції на видалення тату в Одесі

Вартість виведення тату менше 5 кв. см, а також перманентного макіяжу в салоні TL Laser у м. Одеса фіксована і вказана на цій сторінці і в розділі «Ціни». Вартість видалення великого татуювання не залежить від кольору, розраховується виходячи з кількості квадратних сантиметрів.
Щоб записатися до майстра за зручним для вас адресою, на певні час і дату, залиште замовлення на сайті, дочекайтеся дзвінка і узгодьте з адміністратором деталі вашого візиту.