Чим відрізняється епіляція від депіляції: види, переваги процедур
Гладке і шовковисте тіло – це красиво і естетично. У цій аксіомі переконується все більша кількість людей. Тому позбавлення від зайвої рослинності – стає все більш популярною косметологічною процедурою як серед жінок, так і чоловіків. Тільки не всі знають, що існує два абсолютно різних за методикою способу ліквідації волосяного покриву: епіляція та депіляція – в чому різниця між ними і який підійде вам – вивчимо детальніше.
Депіляція: різновиди, плюси
Якщо вивчати, чим відрізняються епіляція від депіляції, слід розуміти, що остання методика передбачає лише поверхневе видалення волосяного покриву. Фолікули в даному випадку залишаються цілими, продовжують функціонувати. Пізніше волосся відростає знову.
Депіляція проводиться вдома або в салоні. У домашніх умовах можна скористатися бритвою, спеціальним кремом, електроепілятором, восковими смужками. При використанні воску, електричного епілятора волоски відростають довше – шкіра може залишатися абсолютно гладкою максимум до декількох тижнів. Іноді використання механічних способів може стати причиною такого неприємного явища, як вростання волосся.
До різновиду салонних процедур відносяться:
- шугарінг (від англійського слова «sugar» – цукор) – усунення зайвої рослинності за допомогою спеціальної цукрової пасти;
- гарячий віск – передбачає використання деревної і синтетичної смоли, бджолиного воску і парафінів.
Шугарінг і віск забезпечують досить тривалий ефект – до 3 тижнів, але відрізняються достатньою хворобливістю.
Вивчаючи, що таке епіляція і депіляція, підведемо плюси останньої:
- доступність за ціною використовуваних матеріалів;
- можливість виконувати самостійно в домашніх умовах;
- простота, швидкість – особливо щодо бритви, крему.
До мінусів відносяться:
- недовговічний ефект (в разі гоління – близько 3 днів, при шугарінгу, ваксингу – довше);
- біль в процесі проведення (при використанні електричного епілятора, воскових смужок, цукрової пасти, воскової маси);
- велика ймовірність виникнення косметичних проблем: вростання волосся, подразнень, запалень від гоління, хімічного складу кремів, опіків від гарячого воску.
Епіляція: види, переваги процедури
Метод, при якому забирається не тільки верхня частина волоса, але і його корінь. В цьому випадку припиняється подача поживних речовин до фолікулу, він відмирає. Новоутворене після випадання волосся з померлим коренем лунка поступово затягується, шкіра стає ідеально гладкою.
Якщо вивчати, в чому різниця між епіляцією і депіляцією, ефект від першої процедури триває набагато довше – іноді до 10 років (залежить від особливостей гормонального фону людини). Особливістю методики є використання спеціального обладнання – може проводитися тільки майстрами в спеціалізованих салонах. У домашніх умовах усунути волосяний покрив даними способом не вийде. Варто також враховувати, що для отримання якісного довговічного ефекту необхідний курс процедур. Але результат у вигляді ідеально гладкої шовковистої шкіри цього вартий.
До найбільш популярних видів епіляції відносяться:
- Електроепіляція. Фолікул руйнується внаслідок нагрівання від імпульсу електричного струму, який підходить до нього через тонку голку. Метод результативний, довговічний (допомагає позбутися від зайвої рослинності на термін від півроку до року), підходить для використання на будь-яких частинах тіла. Але при цьому досить тривалий, болючий, травматичний.
- Лазерна епіляція. Різниця між депіляцією і епіляцією цього виду очевидна – тут цибулина нагрівається від енергії лазера, що поглинається меланіном (кольоровим пігментом, що містяться в волосі), гемоглобіном (знаходиться в крові судини, живить фолікул). Під впливом високих температур вони нагріваються – цибулина руйнується, припиняючи доступ до неї крові. Пізніше власний стовпець з відумерлим коренем виштовхується назовні, волосся більше не росте. Лазер впливає лише на темне волосся, на світле, руде, сиве може бути неефективний. Також, вивчаючи питання “епіляціяі депіляція – в чому різниця”, варто відзначити, що даний спосіб, на відміну від хворобливої депіляції воском, цукрової пастою, викликає толерантні поколювання.
- Елос-епіляція. Поєднує вплив енергії світла, електричного струму. Схожа за принципом дії на лазерки, але здатна видаляти волоски будь-якого кольору, проникає в шкіру на глибину. Мінус – більш висока вартість і так само необхідність в періодичній корекції.
Депіляція або епіляція: що вибрати
Розібравшись чим відрізняються депіляція й епіляція , можна сміливо сказати, що перший варіант підійде тим, кому потрібно виглядати бездоганно прямо тут і зараз. Якщо є час почекати – краще вибрати надійну, безпечну, більш тривалу за ефектом і ідеальну по поєднанню ціна-якість лазерну епіляцію.
Сподіваємося тепер між епіляцією і депіляції різниця для вас очевидна – ви з легкістю підберете найбільш зручну процедуру позбавлення від небажаної рослинності. Звертайтеся, співробітники салону TK-Laser завжди до ваших послуг!
Інші статті
Біоревіталізація: як покращити структуру та вигляд шкіри зсередини
За останні роки, біоревіталізація здобула широкої популярності серед клієнтів, що уважно дбають за здоров’ям та красою обличчя. Адже за допомогою цієї процедури вдається покращити структуру та вигляд шкіри не лише зовні, але й зсередини. Розглянемо детальніше, що таке біоревіталізація та яким чином вона впливає на організм.
Читати всеВиди ін’єкційних процедур: ботокс, філери та інші
У сучасному світі естетична медицина набула великої популярності. Серед широкого спектру процедур, доступних для покращення своєї зовнішності, ін'єкційні процедури займають особливе місце. Два найпоширеніших види ін'єкційних процедур - це ботокс та філери.
Читати всеМезотерапія: ефективний метод омолодження та зволоження шкіри
В сучасному світі, де зовнішній вигляд займає велике місце, багато людей шукають ефективні методи омолодження та догляду за шкірою. Одним із найпопулярніших та ефективних методів є мезотерапія. Ця процедура широко застосовується в дерматології та косметології для поліпшення стану шкіри, зменшення зморшок та зволоження шкірного покриву. У цій статті ми розглянемо принципи дії мезотерапії, її показання та ефективність.
Читати все
Залишити коментар
На жаль, коментарів поки немає.