вул. Соборна, 13

Пн. - Нд. з 8:00 до 21:30

Ін`єкції

Контурна пластика губ

У світі сучасної косметології невпинно розвиваються та вдосконалюються методи покращення форми та об'єму губ. Один з таких методів - контурна пластика, яка стає все популярнішою серед тих, хто прагне гармонізувати та покращити свою зовнішність безпечно та швидко.

Контурна пластика губ, що проводиться в центрі TK Laser у місті Рівне - це ін’єкційна процедура, яка полягає у відновленні або зміні контурів, форми та об'єму губ, за допомогою введення спеціальних препаратів.

До та після процедури

Ціни на послуги

Переваги

Розгляньмо основні переваги контурної пластики губ:

Ін`єкції
01.

Швидкість та зручність. Однією з головних переваг контурної пластики губ є швидкість проведення процедури, що робить її ідеальним варіантом для тих, хто має обмежений час. Крім того, вона не потребує довготривалого відновлення чи специфічної підготовки, тому клієнт може повернутися до звичного ритму життя майже одразу.

02.

Помітні результати. Після завершення сеансу можна відразу побачити покращення у своєму вигляді. Губи стають більш об'ємними та привабливими, що додає впевненості та задоволення від свого зовнішнього вигляду.

03.

Природність. Завдяки використанню високоякісних препаратів і досвіду наших косметологів, результати після контурної пластики губ є дуже природними та гармонійними. Фахівці здатні досягти бажаного об'єму та контуру, зберігаючи при цьому вашу натуральну красу.

04.

Персоналізований підхід. Кожна людина має свої унікальні особливості обличчя, тому підхід до контурної пластики завжди індивідуалізований. Спеціаліст враховує форму обличчя, бажану форму та об’єм губ та інші особливості, щоб забезпечити максимально гармонійний ефект.

05.

Безпека та комфорт. Багато клієнтів відзначають лише мінімальний дискомфорт під час проведення процедури, адже для вашого комфорту можливе використання спеціальних анестетиків.

Показання та протипоказання

Контурна пластика чудово впорається із наступними випадками:

 • Вікові зміни шкіри;
 • Наявність асиметрії форми губ;
 • Деформація зони підборіддя;
 • Виражені носогубні складки;
 • Необхідність у скульптуруванні нижньої третини обличчя;
 • Нестача об’єму в області вилиць.

Хоча контурна пластика є безпечною процедурою, вона також має свої протипоказання. Не рекомендується проводити ін’єкції у таких випадках:

 • Наявність пошкоджень у зоні проведення процедури (виразки, рани, опіки, висипання);
 • Наявність родимих ​​плям, родимок у зоні виконання маніпуляції;
 • Захворювання крові (у тому числі погане згортання);
 • Недавнє проведення лазерного шліфування шкіри в зоні корекції;
 • ВІЛ, СНІД;
 • Вагітність та період годування груддю;
 • Захворювання шкіри (вірусні, грибкові, бактеріальні);
 • Індивідуальна чутливість до препарату;
 • Неповноліття клієнта;
 • Дерматози або дерматити в області проведення процедури;
 • Захворювання сполучної тканини системного характеру;
 • Розлади психіки, епілепсія;
 • Злоякісні новоутворення;
 • Схильність до утворення келоїдних рубців.

Перед проведенням процедури необхідно обов'язково повідомити косметолога про будь-які проблеми зі здоров'ям або наявність протипоказань, щоб уникнути можливих негативних наслідків. Результат після процедури зберігається від 8 до 12 місяців. Далі за бажанням клієнта можна зробити повтор сеансу.

Препарати

Косметологи в салоні для ін'єкцій використовують сертифіковані препарати, які пройшли численні лабораторні дослідження, та підтвердили свою якість.

В TK Laser використовують такі види препаратів:
Ін`єкції
Juvéderm-ultra

Juvederm Ultra 2

Філлер для контурної пластики різних зон обличчя, для корекції поверхневих та середніх зморшок. Він показаний для впливу на горизонтальні зморшки в області чола, зморшок періоральної області (навколо рота). Препарат дозволяє скоригувати контур губ та збільшити їх. Juvederm Ultra 2 ефективно виправляє шкірні заломи, розгладжує мімічні та вікові зморшки.

Juvederm Smile

Монофазний, біосумісний, в'язкий філер для підшкірного введення на основі висококонцентрованого гіалуронату натрію використовуэться з метою помітного збільшення губ, формування чіткого контуру, корекції рельєфу та форми губ. Препарат має високу щільність, яка дозволяє ефективно розгладжувати вертикальні зморшки в періоральній ділянці (навколо рота).

Juvederm-Ultra-Smile
juvederm-ultra

Juvederm Ultra 3

Філер для контурної пластики різних зон обличчя: області чола, вилиць та носогубних складок. Препарат дозволяє скоригувати контури губ та збільшити їх. Juvederm Ultra 3 має щільну консистенцію, яка дозволяє ввести його в глибокі шкірні шари. Він ефективно виправляє шкірні заломи, піднімає куточки губ, розгладжує мімічні та вікові зморшки, окреслює овал обличчя.

Juvederm Volbella

Філер на основі гіалуронової кислоти. Допомагає скоригувати поверхневі та середні зморшки, відновлює рельєф шкіри, додає об'єму губам, коригує нососльозну борозну та область під очима (маскує синці під очима).

Препарат

Результати

Після проведення контурної пластики в центрі TK Laser клієнти отримують вражаючі результати:

inektsii
/ 01.

формування більш гармонійних пропорцій обличчя;

/ 02.

ефект ліфтингу м'яких тканин;

/ 03.

більш окреслений овал обличчя, чіткий контур;

/ 04.

виражений омолоджуючий ефект відразу після процедури;

/ 05.

зменшення зморшок, заломів та ліній на шкірі.

Якщо проводити процедуру регулярно, з кожним наступним сеансом результат буде триматися все довше, адже препарат стимулює вироблення колагену та еластину.

Догляд після процедури

Після контурної пластики губ важливо дотримуватися певних рекомендацій вашого косметолога для збереження результатів та попередження можливих ускладнень. Клієнтам рекомендується уникати масажу губ та активної міміки протягом перших 24 годин після процедури. Також слід уникати прямих сонячних променів та відвідування сауни протягом перших 2 тижнів.

Ефективність процедури

Контурна пластика губ - це дієвий та безпечний спосіб досягнення бажаного об'єму та форми губ. Вона має безліч переваг, зокрема швидкість, ефективність та гармонійність результатів. Правильний догляд після процедури допомагає забезпечити тривалість та якість отриманого ефекту.
Обираючи косметологічний центр, варто звертатися до досвідчених фахівців, які гарантують вам класні результати - запрошуємо в TK Laser!