вул. Соборна, 13

Пн. - Нд. з 8:00 до 21:30

Ін`єкції

Ін'єкційний ліполіз у Рівному

Введення ліполітиків в обличчя та тіло – ін'єкційна процедура для підтяжки та моделювання філерами шкіри. Спеціальні препарати розщеплюють жирові відкладення, виводять їх із організму, підвищують пружність тканин. В результаті ви покращуєте зовнішній вигляд, зменшуєте об'єми, прибираєте надлишки жиру без хірургічного втручання та тривалої реабілітації. Ін'єкції проводять тонкою голкою, що гарантує безболісність та мінімальну травматичність.

Процедуру рекомендують при жирових відкладеннях на проблемних ділянках обличчя та тіла у випадках, коли дієта та спорт безсилі. За допомогою ін'єкцій можна усунути друге підборіддя, «опущені» щоки, обвислий живіт, бока, зробити стрункими руки, ноги та сідниці.
Від особливостей препарату, обсягів підшкірного жиру та області корекції залежить глибина введення. Уколи ліполітиків в обличчя та інші частини тіла можна зробити в салоні TK Laser у Рівному. Дипломовані косметологи проконсультують, підберуть препарат з огляду на стан шкіри. Під час процедури фахівці використовують сертифіковані ліполітики та дотримуються стерильності.

Фотолікування

До/Після процедури

Зони обробки

Уколи ліполітика в обличчя або ліпомоделювання живота та інших частин тіла дають видимий результат. Але щоб зберегти пружність шкіри та акуратність ліній, важливо правильно харчуватися, дотримуватися режиму сну та займатися спортом. Переїдання, малорухливий спосіб життя швидко нівелюють ефект, що дає корекція філерами. Введення мезопрепарату можливе в такі проблемні зони:

Ін`єкції
01.

В обличчя. Введення ліполітиків на цій ділянці дозволяє прибрати друге підборіддя. За допомогою препаратів усувають рубці від акне, позбавляються темних кіл під очима. Мезококтейлі вводять у щоки та в шию для розчинення жирової тканини та отримання ліфтинг-ефекту. Після процедури нормалізуються кровообіг та лімфоток, що перешкоджає появі та посиленню птозу.

02.

В руки та ноги. Уколи дозволяють підтягнути шкіру на ділянці від пахвової западини та плеча до згину ліктя. Забрати об'єми можна з кисті рук. За допомогою ліполітиків усувають жирові валики, які з'являються над колінами. У ноги вводять препарат з метою позбутися розтяжок, целюліту, зменшити стегна чи ікри.

03.

У живіт та бока. Зменшити об'єми, прибрати складки та змоделювати талію: все це можуть уколи ліполітиків у живіт. До процедури вдаються, коли дієта та фізичні навантаження не дають належного ефекту.

04.

У сідниці. Корекція філерами дозволяє позбутися розтяжок та целюліту, підтягнути шкіру, зробити її більш пружною у цій ділянці. Після введення засобів розсмоктуються старі шрами та рубці.

Переваги препаратів

Препарати-ліполітики мають низку переваг:

Препарати-ліполітики

Фахівці в салоні для ін'єкцій використовують препарати зарубіжного виробництва, які підтвердили свою якість в дії.

В TK Laser використовують такі ліполітики:
Ін`єкції
PBSerum_TRIADA

PBSerum TRIADA Proteos Biotech

Іспанський ферментний засіб з трьома активними компонентами: ліпаза (розщеплює жирові «пакети»), колагеназа (стимулює вироблення колагену) і гіалуронідаза (виводить зайву рідину, стимулює кровообіг, лімфоток, зменшує набряклість і покращує трофіку). Щоб зменшити жирові тканини в області нижньої частини обличчя (вилиці, підборіддя), на шиї використовують ліполітик тріада. Засіб використовують і для тіла: грудей, спини, рук, ніг, живота, сідниць – на всіх ділянках, де потрібно зменшити об'єми та підвищити еластичність шкіри. Можлива виключно підтяжка та ущільнення шкірних покривів: у цьому випадку використовують лише два ферменти: колагіназу та гіалуронідазу.

Slimming (Innoaesthetics)

Іспанський комплекс відповідає за нормалізацію мікроциркуляції та обміну речовин. Ліполітик з гіалуроновою кислотою включає вітаміни (ретинол, вітамін С, лактофлавін), мікроелементи, амінокислоти та антиоксиданти. Завдяки складу жирові відкладення повільно виводяться з організму. З його застосуванням проводять курс процедур для живота, стегон, сідниць, ніг та інших ділянок.

Ліполітик Slimming

Показання до проведення процедури

Ліпомоделювання показане жінкам та чоловікам без обмежень у віці. Рекомендуємо записатися на сеанс у TK Laser в Рівному у наступних випадках:

inektsii
/ 01.

В'яла шкіра обличчя або інша частина шкіри на тілі.

/ 02.

Зміни овалу обличчя.

/ 03.

Наявність другого підборіддя, брилей.

/ 04.

Набряклість, жирові відкладення, грижі навколо очей.

/ 05.

Яскраво виражені носогубні складки.

/ 06.

Сліди від прищів.

/ 07.

Необхідність позбавитися целюліту і рубців.

/ 08.

Зайві об'єми в області носа, щік, шиї, грудей, рук, ніг, спини, живота, стегон та сідниць.

Перед процедурою косметолог оглядає проблемну ділянку та підбирає відповідний склад.

Протипоказання до ліпомоделювання

Від ліпомоделювання варто відмовитися у таких випадках:

 • онкологія (незалежно від стадії);
 • аутоімунні недуги;
 • шкірні хвороби (екзема, псоріаз та дерматит);
 • прогресуючий герпес;
 • цукровий діабет у стадії декомпенсації;
 • епілепсія;
 • непереносимість гіалуронової кислоти та ін. компонентів;

Тимчасово утримуйтесь від сеансу при:

 • вагітності, періоді лактації (2-3 місяці);
 • прийомі ретиноїдів, кортикостероїдних гормонів, антикоагулянтів;
 • ГРВІ, вірусних інфекціях, лихоманці;
 • прийомі антибіотиків, противірусних препаратів в останні 14 днів;
 • перенесенні COVID-19, грипу, ГРВІ за останні 30 днів;
 • останньому місяці вакцинації.
 • келоїдних рубцях.

На попередній консультації косметолог огляне проблемну ділянку та підбере альтернативну процедуру.

При гіпотиреозі та гіпертиреозі косметологи TK Laser рекомендують здати аналізи крові та переконатися, що захворювання не загострене, перш ніж робити ін'єкційний ліполіз живота та інших зон. У деяких випадках фахівці рекомендують пропити протигерпетичні препарати за наявності вірусу в організмі, перш ніж пройти курс процедур.

рекомендованный график

Курс і тривалість ефекту

Курс

Хочете позбутися обвислого живота, прибрати друге підборіддя — ліполітики допоможуть у цьому. Результат буде помітний після першого сеансу, хоча це курсова процедура. Щоб закріпити ефект підтяжки та схуднення, косметологи рекомендують пройти курс у салоні TK Laser. Частота та загальна кількість відвідувань залежать від ділянки. Наприклад, щоб прибрати постакне або зменшити ніс ліполітиками, знадобиться 3-5 процедур. Корекція фігури вимагає 3-8 сеансів. Інтервали між ліпомоделюванням складає від 10 до 30 днів.

Результат

Укол препаратом запускає процес розчинення жирів, їх виведення з організму та відновлення пружності шкіри. Товщина жирового прошарку зменшується, обриси та форми стають акуратнішими, підтягнутими. Тривалість ефекту залежить від особливостей організму, харчування, режиму сну, способу життя та самого ліполітика.

Гарна дівчина

Вартість ліпомоделювання у Рівному

Ціна процедури залежить від вибраного препарату, його кількості, ділянки, у яку його вводитимуть. Щоб дізнатися про вартість сеансу, зайдіть у відповідний розділ на сайті.
У салонах TK Laser, в Рівному в тому числі — доступні ціни на ін'єкційні послуги. Щоб дізнатися скільки коштує укол ліполітиками в підборіддя, руки, живіт, стегна, сідниці та інші зони саме у вашому випадку, запишіться на безкоштовну консультацію косметолога.