вул. Соборна, 13

Пн. - Нд. з 8:00 до 23:00

SMAS ліфтинг в Рівному

СМАС ліфтинг привабливий тим, що дозволяє зробити підтяжку обличчя та інших частин тіла без хірургічного втручання.
Всього одна процедура – і ніяких “принад” реабілітації, як у випадку з операцією. Ефект помітний відразу, а повною мірою результати проявлять себе протягом 2-3 місяців та збережуться на 1-2 роки.

До/Після відразу після процедури*

*Позитивні зміни помітні вже відразу після процедури SMAS-ліфтингу, потім шкіра з кожним днем стає все більш пружною і підтягнутою. Максимальний ефект від процедури досягається протягом 3-х місяців і триває 1-2 роки.

Вартість SMAS ліфтингу в Рівному

Жінки Чоловіки
Популярне Обличчя Тіло

Ми піклуємося не тільки про високу якість, але і про доступність процедур , тому в мережі салонів TK Laser завжди вигідні ціни на всі види косметологічних послуг.
Вартість СМАС-ліфтингу варіюється від 1700 до 7100 грн в залежності від оброблюваної зони. При замовленні комплексу процедур ціна ще вигідніша.
Приходьте до нас в будь-який день тижня, і ми подаруємо гарний настрій та допоможемо продовжити молодість і красу вашої шкіри. Затишна зона очікування зі смачною кавою, комфортабельні і стильні кабінети, чуйні і кваліфіковані майстри - в наш салон хочеться повертатися знову і знову.

Записуйтеся на SMAS-ліфтинг в Рівному за доступною ціною, зателефонувавши нам або залишивши номер телефону в онлайн-формі на сайті.

Записатись
SMAS лица

Що таке СМАС ліфтинг

СМАС – відносно нова технологія, яка була придумана в США. Абревіатура SMAS англійською мовою розшифровується як (superficial muscular aponeurotic system) «поверхнева м’язово-апоневротична система», маються на увазі м’язи, що утворюють каркас обличчя. На кожну людину впливає сила гравітації і з віком м’язово-апоневротический шар розтягується, його підтримучі властивості слабшають, в результаті тканини обличчя опускаються, з’являються зморшки.

Коли пластичний хірург робить операцію по омолодженню – він працює саме з каркасом обличчя пацієнта. Так само діє Hifu апарат, надаючи ультразвуковий вплив на основні м’язи. Стандартні косметологічні апаратні процедури (наприклад, лазерні) впливають тільки на верхні шари шкіри, в той час як глибокі шари не будуть зачіпатися. Але саме м’язовий каркас відповідає за чіткість контуру обличчя, за відсутність подвійного підборіддя, «бульдожих щік», зморшок, глибоких носогубних складок. За допомогою обладнання для SMAS ліфтингу ультразвукові імпульси проникають в глибокі шари шкіри, досягаючи м’язів, за рахунок чого досягається бажаний ефект – підтяжка обличчя і омолодження.

Апарат Hifu EVA виглядає на зразок обладнання для ультразвукової діагностики – складається зі стійки, датчика і монітора. До датчику приєднаний мікропроцесор, який дозволяє передавати ультразвукові імпульси через шкіру до м’язів і глибоких шкірних верств. Процедура омолодження триває приблизно годину. Спеціаліст обробляє шкіру гелем, притискає до необхідних зон датчик і посилає імпульси. За рахунок ультразвукового впливу формуються ділянки локального підвищення температури, в результаті м’які тканини стискаються, що сприяє виробленню колагену. Процедура практично безболісна – пацієнт зазвичай відчуває тільки поколювання.

Ефект від процедури помітний відразу, але він накопичувальний, і максимальний результат можна буде побачити через 3 місяці. Омолодження «протримається» півтора-два роки, потім SMAS ліфтинг можна повторити. Кому підійде така процедура? Ви можете зробити безопераційний ліфтинг, якщо хочете підтягти контур обличчя, позбутися від подвійного підборіддя, в’ялості шиї, глибоких носогубних складок. СМАС технологія відмінно зарекомендувала себе для зони декольте – з її допомогою можна ущільнити шкіру в цій ділянці, підтягнути груди, наприклад, після вагітності.

Обладнання в салонах TK Laser

Апарат SMAS-ліфтингу HIFU 3D Tehnology має великий набір потужних випромінювачів ультразвуку в 5-ти різних режимах з глибиною проникнення ультразвуку від 1,5 мм до 13 мм.
У маніпулі використовуються високоякісні мотори, які надають імпульс випромінювачу ультразвуку. Ці мотори дозволяють дуже точно і рівномірно розташовувати точки впливу ультразвуку в SMAS-шарі, щоб отримати максимальний ефект від процедури.

Переваги СМАС

Ми розібралися, що це за процедура – SMAS ліфтинг, тепер постараємося виділити її основні переваги. Аналогів SMAS поки не придумали – тільки дана процедура дозволяє впливати на тканини, проникаючи на глибину до 4.5 міліметра і досягаючи м’язового шару. Технологія добре комбінується з іншими методиками, які передбачають використання спеціальних апаратів. Але головна перевага SMAS ліфтингу в тому, що він не передбачає хірургічного втручання. Безопераційна підтяжка не вимагає болісного періоду реабілітації, не несе в собі ніяких ризиків, не викликає незворотнiх небажаних змін в зовнішності. Дана методика користується попитом серед публічних особистостей, таких як політики, моделі, телеведучі, шоумени. SMAS не вимагає багато часу, тому зайняті люди можуть дозволити собі цю процедуру без відриву від робочого графіка. Процедура вважається однією з найбезпечніших в області естетичної медицини.

СМАС лица
/ 01.

Без операційного втручання. Можна домогтися більш чіткого контуру обличчя, підтягти і повернути еластичність шкірі в різних зонах. При цьому процедура не призводить до небажаних і незворотних змін в зовнішності, не вимагає тривалої реабілітації і складної підготовки до ліфтингу.

/ 02.

Мінімум дискомфорту. Під час процедури клієнт відчуває тільки легке поколювання і тепло в області впливу. Всі етапи SMAS-ліфтингу проходять під суворим контролем косметолога.

/ 03.

Контроль дії. На апараті можна контролювати глибину ультразвукових імпульсів, що дозволяє індивідуально підійти до вирішення конкретних косметологічних завдань.

/ 04.

Зростаючий ефект. Протягом 2-3 місяців шкіра буде молодіти і підтягуватися. При цьому дія процедури зберігається протягом 1-2 років. Тривалість ефекту залежить від індивідуальних особливостей шкіри клієнта та виконання ним рекомендацій косметолога.

Інші плюси процедури: Використовуючи можливості SMAS, можна коригувати всі ділянки обличчя. Спеціаліст може за допомогою Hifu апарату впливати ультразвуковим імпульсом саме на ту глибину, яка необхідна, не пошкоджуючи поверхню тканин. Методика є високоефективною, при цьому практично безболісна. Після такого ліфтингу на шкірі не залишиться швів, шрамів, рубців. Ефект помітний вже після першої процедури. Можна робити SMAS ліфтинг в будь-яку пору року.

Недоліки СМАС: омолодження з використанням технології SMAS практично позбавлене недоліків. Завдяки відсутності періоду відновлення і серйозних побічних ефектів, такий ліфтинг можна вважати процедурою «вихідного дня», на яку можна сходити так само просто, як на манікюр. Серед мінусів – висока вартість процедури, а також можливий побічний ефект у вигляді набряклості обличчя і невеликого запалення. Пацієнт може відчувати через деякий час після процедури легке оніміння обличчя, але це насправді хороший сигнал – він говорить про те, що шкіра отримала «команду» ущільнюватися, а не слабшати.

Показання до проведення процедури

СМАС-ліфтинг рекомендований при наявності:

 • Зміни овалу обличчя.
 • Зменшення щільності шкіри.
 • Зменшення щільності підшкірного шару.
 • Втрата чітких контурів обличчя.
 • Опущення куточків губ.
 • Щоки “Бульдога”.
 • Птоз (опущення повік).
 • Опущення брів.
 • Наявність другого підборіддя (в’яла і обвисла шкіра під підборіддям).
 • Розтягнута шкіра на внутрішній стороні рук, ніг, колін або ліктів, на животі, обличчі, шиї, в зоні декольте.
 • Глибокі носогубні складки, їх опущення.
 • Необхідність профілактики вікових змін.

Протипоказами жл виконання процедури є:

 • Вагітність.
 • Годування груддю.
 • Гострі стани (наприклад, застуда)
 • Діагностоване онкозахворювання.
 • У пацієнта є кардіостимулятор.
 • Наявність імплантів з металу на тій ділянці тіла, яка буде оброблятися (ці протипоказання не стосуються зубних коронок / імплантів).
 • ВІЛ, гепатит типу В і С;
 • Діагностована епілепсія.
 • Гнійні шкірні запалення.
 • Склеродермія, червона волчанка та ін. Захворювання сполучної тканини.

Також існують тимчасові обмеження на проведення даної процедури. Не можна перед SMAS ліфтингом робити процедури, що викликають набряки (міостимуляція, фракційний лазерний пілінг, плазмоліфтінг, RF-ліфтинг, біоревіталізація і т.д.) Набряк збільшує об’єм шкіри, і через це ультразвуковий імпульс може не дійти до необхідної глибини, щоб досягти м’язового шару. В результаті на обличчі можуть з’явитися рубці.

Етапи проведення сеансу

Тривалість процедури залежить від зони обробки. Ліфтинг всього обличчя, включаючи область декольте, займає 2,5 години, робота з окремими ділянками 45-60 хвилин.
У салоні TK Laser також проводять процедуру СМАС-ліфтингу для підвищення еластичності шкіри на внутрішній частині рук і ніг, животі. З її допомогою можна підтягти і ущільнити шкірні покриви на окремих зонах обличчя і тіла, або попрацювати комплексно над декількома ділянками.

Перед процедурою

Майстер салону TK Laser оглядає шкіру клієнта, очищає і знежирює її. Дезінфікує устаткування і розпаковує одноразові витратні матеріали.

Обробка шкіри

При наявності великих родимок і тату в зоні обробки майстер зафарбовує і обводить їх косметичним олівцем. Наносить провідниковий гель на шкіру клієнта.

Налаштування

Майстер проводить індивідуальне налаштування апарату. Приступає до ультразвукової обробки зон.

Після процедури

По закінченню процедури з шкіри видаляються залишки гелю-провідника та наноситься заспокійливий і загоюєчий засіб, в складі якого є декспантенол.

рекомендованный график эпиляции лазером

Необхідна кількість процедур

Первинний ліфтинговий ефект можна спостерігати вже після першого сеансу. Зона обробляється одноразово, з досягненням максимального результату через 2-3 місяці. Ефект після сеансу стійкий, триває від 1 до 2 років.
З огляду на стан шкіри і результат, який хоче отримати клієнт, косметолог TK Laser може порадити додаткові салонні процедури і домашній догляд для свіжості, гладкості і пружності шкірних покривів.

Догляд за шкірою після процедури

Ультразвуковий ліфтинг практично не потребує реабілітаційного періоду. Відразу після проведення сеансу можна повертатись до нормального життя. Варто уникати лише сильних агресивних факторів:

уход за лицом после процедур в косметологическом салоне
/ 01.

Регулярно зволожуйте шкіру;

/ 02.

Не відвідуйте сауну, лазню, басейн протягом 3 днів;

/ 03.

Протягом 14 днів уникайте засмаги на пляжі, в солярії і перебування під відкритим сонцем тривалий час;

/ 04.

Виключіть фізичні та спортивні навантаження на кілька днів;

/ 05.

Відмовтеся від масажу в зоні обробки на 2 тижні.

Відразу після проведення SMAS-ліфтингу можливі локальні почервоніння і набряклість тканин. Подібна реакція організму триває не більше доби.

* Звертаємо увагу, також, ця послуга надається в інших містах України: Київ, Одеса, Кременчук.

Відгуки наших клієнтів

Салон лазерної епіляції TK LASER
Телефон