вул. Соборна, 13

Пн. - Нд. з 8:00 до 21:30

Лазерна епіляція рук в Рівному

Лазерна епіляція
иконка

Питання про вибір способу видалення небажаного волосся на руках у наш час хвилює багатьох жінок та чоловіків. На сьогоднішній день існують різні методи, проте вже близько 30 років найефективнішою технологією є лазерна епіляція рук.

иконка

Результат застосування апаратної методики за умови проходження курсу процедур призначеного майстром, а також профілактичних сеансів зберігається до 5-10 років. При цьому шкіра залишається гладкою, без рубців і волосків, що вростають.

иконка

Салон краси ТК Laser у місті Рівне запрошує мешканців та гостей міста на видалення волосся на руках повністю або на окремих зонах верхніх кінцівок: плечах, передпліччях, кистях, пальцях. Кваліфікований майстер забезпечить максимальний комфорт під час косметологічної маніпуляції, надасть детальні рекомендації щодо догляду за шкірним покровом.

Переваги процедури

Видалення волосся на руках при використанні лазерного обладнання відбувається за рахунок впливу на волоски світлових імпульсів. Потік світла від апарату притягується меланіном - пігментом волосся і гемоглобіном судин, що їх живлять. При нагріванні фолікул плавиться, судини запаюються. Волосяні волокна, не отримуючи поживних речовин, відмирають і поступово випадають.

Лазерне видалення волосся є виграшною альтернативою голінню, триммінгу, використанню пінцету, побутового електроепілятора, воскової депіляції, шугарінгу. Метод користується популярністю у всьому світі завдяки низці переваг.

Акційна комплексна пропозиція

Записатись

ЗНИЖКИ від -30%

Салон TK Laser регулярно пропонує своїм клієнтам знижки від -30% на епіляцію окремих зон і вигідні комплексні пропозиції.
Ознайомитися можна на сторінці "Акції" або зв'яжіться з нами зручним вам способом, щоб дізнатися подробиці акції, котра сподобалася і записатися на консультацію до фахівця.

Результат

Показання до проведення процедури

Головне показання для видалення волосся лазером – наявність на руках темних волосків, що може бути як у чоловіків, так і у жінок. Причинами можуть бути генетичні особливості та гормональні зміни в організмі. Метод чудово підходить людям із чутливою шкірою, зі схильністю до рубців, вростання волосся.

Протипоказання

  • інфекційні захворювання;
  • проблеми зі згортанням крові, у тому числі при діабеті;
  • онкологія, зокрема наявність шкірних новоутворень;
  • пошкодження та запалення шкіри на ділянках, що підлягають обробці;
  • вагітність, перші 3 місяці лактаційного періоду;
  • незагоєні рани, екзема, псоріаз;
  • свіжа засмага на шкірі;
  • прийом антибіотиків фторхінолонового та тетрациклінового ряду, сульфаніламідів (прийом ліків припиняють за 2 тижні).

Використовуване обладнання

Діодний лазер TK Unique

Діодний лазер для епіляції TK Unique – новий, удосконалений апарат з механізмом охолодження (авторська розробка TK Laser).
Діодний лазер за допомогою маніпули забезпечує ефективну та безпечну втрату небажаного волосся. Цей апарат використовує лазер з довжиною хвилі 808nm для випромінювання, яка особливо чутлива до меланіну, який міститься всередині волосся, не завдаючи шкоди епідермісу.

Вартість лазерної епіляції рук в Рівному

На лазерну епіляцію рук або окремих ділянок нижніх кінцівок ціна фіксована. Актуальні ціни ви знайдете на цій сторінці та в розділі «Ціни». Щоб заощадити на процедурі, ознайомтесь із вигідними пропозиціями на обробку кількох зон на сторінці Акції. Записатися до майстра на зручний для вас час ви можете за телефоном або через онлайн-форму.

Салон TK Laser

Етапи проведення першого сеансу

Мережа салонів TK Laser уважно і професійно обслуговує кожного клієнта, фахівець суворо дотримується протоколу.

Консультація

Майстер переконується у відсутності у клієнта протипоказань, оглядає ділянки, які епілюватимуться, підбирає налаштування приладу.

Підготовчий етап

Шкірний покрив обробляється антисептиком, за бажанням клієнта – анестезуючим гелем із лідокаїном.

Проведення епіляції

Фахівець проходить по волосистих ділянках маніпул апарату, для легкого ковзання використовується контактний гель. Під час сеансу співробітник салону та відвідувач перебувають у захисних окулярах.

Завершення процедури

Залишки гелю витирають, заспокоюють шкіру пантенолом. Майстер дає рекомендації щодо постпроцедурного догляду.