вул. Соборна, 13

Пн. - Нд. з 8:00 до 21:30

Лазерна епіляція вусиків та бороди в Рівному

До обличчя завжди прикута найбільша увага, а тому, що жінки, що чоловіки стараються виглядати доглянуто та привабливо. Наявність волосся над верхньою губою або надмірна рослинність у чоловіків, що ускладнює догляд за щетиною – не привід засмучуватися чи тим більше комплексувати. Сучасні технології дозволяють все виправити та для цього не обов’язково постійно відвідувати салони краси. Достатньо пройти один курс лазера і на довгі роки можна забути про небажані волоски в будь-яких зонах, зокрема і на обличчі.
Наш салон ТК Laser – це мережа, яка діє по всій Україні та тішить своїх клієнтів ефективними процедурами. І сьогодні ми запрошуємо красунь та парубків в наш центр лазерної епіляції в Рівному. Ви зможете оцінити рівень сервісу та отримати бажаний результат від епіляції.

Показання

Лазер підходить для жінок та чоловіків з будь-яким типом волосся. Ефективна технологія повністю безпечна та передбачає мінімум протипоказань, тому її можна сміливо обирати просто при наявності бажання надовго позбутися зайвого волосся. Крім того, лазер виявиться чи не єдиним прийнятним рішенням, якщо:

лазерна епіляція обличчя
/ 01.

у жінок волосся на обличчі росте за чоловічим типом;

/ 02.

шкіра надто чутлива і не сприймає інші більш травматичні засоби;

/ 03.

від альтернативних методик волосся вростає та приносить багато дискомфорту.

Протипоказання

Варто враховувати протипоказання задля уникнення ускладнень:

  • вагітності, годування дитини грудьми в перші 3 місяці;
  • проблеми зі згортанням крові;
  • пошкодженнях, запаленнях шкірного покриву в зонах обробки;
  • гострих інфекціях, в тому числі ГРВІ;
  • загостренні хронічних захворювань;
  • схильності до утворення келоїдних рубців;
  • наявності металевих зубних імплантів, брекетів (нагрівання металу може призвести до опіків);
  • цукровому діабеті в фазі декомпенсації;
  • хворобах серцево-судинної системи (ішемія, гіпертонія).
підготовка до лазерної епіляції, гоління ніг

Підготовка до сеансу

Процес підготовки до лазерної епіляції починається за 3-4 тижні до запланованого візиту та включає наступні етапи:

Особливості виконання процедури

Лазер діє точково на волосяний фолікул. Він нагріває його, перекриває живлення та руйнує цибулину, що унеможливлює подальший ріст волосся. За один раз вдається забрати лише до 20% волосків – тих, які знаходяться в фазі активного росту. Лазер здатен впливати лише на те волосся, що перебуває в стадії активного росту. Внаслідок того, що процес цей нерівномірний, потрібно пройти курс з певної кількості процедур, щоб охопити все волосся у відповідній зоні. Лазер не здатен будь-яким чином впливати на шкіру, тканини чи внутрішні органи, його дія не травматична та мінімально дискомфортна. Клієнти відчувають лише легке поколювання.

лазерная эпиляция верхней губы
Консультація

Первинна консультація, при якій спеціаліст переконується, що у клієнта немає протипоказань та він правильно підготувався до впливу лазера.

Підготовчий етап

Підготовка – налаштування обладнання та нанесення контактного гелю;

Проведення процедури

Безпосередньо процедура – обробка зони лазером.

Завершення сеансу

Завершення – забираються залишки гелю та наноситься заспокійливий засіб.

рекомендованный график

Необхідна кількість процедур

Це залежить від індивідуальних особливостей організму та темпів росту волосся. Як правило, для жінок вистачає 8-10 відвідувань, а чоловікам потрібно 10-12. Між першими трьома сеансами варто дотримуватися інтервалу в місяць, а далі спеціаліст залежно від результатів визначить оптимальний для вас графік. Перерви між процедурами можуть досягати 1,5-2 місяців.
Після завершення курсу можна розраховувати на збереження повної гладкості шкіри 5-10 років.

Обладнання, яке ми використовуємо для видалення волосся лазером

Лазерна епіляція в Києві, Дніпрі, Львові, Одесі, Рівному, інших містах України нашими фахівцями проводиться за допомогою найсучасніших діодних апаратів.

В нашому розпорядженні:

Діодний лазер TK Unique

Діодний лазер для епіляції TK Unique – новий, удосконалений апарат з механізмом охолодження (авторська розробка TK Laser).
Діодний лазер за допомогою маніпули забезпечує ефективну та безпечну втрату небажаного волосся. Цей апарат використовує лазер з довжиною хвилі 808nm для випромінювання, яка особливо чутлива до меланіну, який міститься всередині волосся, не завдаючи шкоди епідермісу.

Вартість лазерної епіляції в ТК Laser в Рівному

Всі актуальні ціни вказані в прайсі – запрошуємо ознайомитися. Також зверніть увагу на акції, щоб вдало запланувати свій візит. У нас постійно діють якісь бонусні пропозиції, а одночасна епіляція двох і більше зон гарантує хорошу знижку. Не забувайте, що кожен наступний сеанс дозволяє забрати ще більше волосся і веде до повної гладкості шкіри на роки. Робіть правильні вкладення у свою красу та догляд.