вул. Йосифа Сліпого, 5

Пн. - Нд. з 8:00 до 21:30

Механічна чистка обличчя в Тернополі

Чорні крапки турбують кожну дівчину. Окрім не зовсім естетичного вигляду, закупорені пори стимулюють подальше забруднення шкіри та навіть формування запальних елементів. Регулярна професійна чистка дозволяє підтримувати чистоту шкірного покриву та загальний чудовий стан обличчя. Рівний тон та рельєф, пружність, свіжість та здоровий рум’янець — ось результати своєчасного очищення шкіри на професійному рівні.
Даний розділ нашого сайту ми присвятили механічній чистці, яка дозволяє усунути найглибші забруднення шкіри, щільні та давні комедони. Запрошуємо на корисну процедуру очищення шкіри в ТК Laser в Тернополі. Досвідчені майстри створять найкращі умови для вашого ефективного догляду.

Вартість механічної чистки обличчя в Тернополі

Чистка обличчя до і після

Переваги процедури в салоні TK Laser

В наших салонах працюють висококваліфіковані майстри та запроваджені найвищі рівні сервісу на всіх етапах. Ми ретельно дотримуємось санітарних норм в дезінфекції інструментів, за можливості використовуємо одноразові розхідні матеріали, а косметика — перевірена роками від провідних брендів світу.

Показання

Мануальна чистка оптимальна для жирного, комбінованого типу шкіри з розширеними порами та надмірною роботою сальних залоз.
Показання для процедури:

- поява чорних крапок або відкритих комедонів;
- наявні закриті комедони;
- нерівний рельєф шкіри, тусклий, темний, сірий колір обличчя через надмірне забруднення шкіри.

Закупорення пор — це серйозна проблема, яку потрібно вирішувати регулярним професійним очищенням шкіри з супровідними лікувальними процедурами.

Догляд за шкірою після процедури

Перші кілька днів після ручного очищення шкіри можуть бути присутні почервоніння, невеликі набряки та сліди від прищиків. Це нормальна реакція шкіри, яка мине за період до 3-5 днів. А щоб відновлення відбулося швидше, варто дотримуватися кількох рекомендацій:

Догляд за обличчям
/ 01.

мінімізуйте використання декоративної косметики (протягом доби відмовтеся від макіяжу);

/ 02.

регулярно наносіть на шкіру зволожуючі, протизапальні доглядові засоби;

/ 03.

перед виходом на вулицю в сонячний день обробіть шкірні покриви сонцезахисним кремом;

/ 04.

протягом тижня не засмагати на пляжі, не відвідуйте солярій і не користуйтеся автозагаром;

/ 05.

не займайтеся активними фізичними вправами і не відвідуйте басейн, лазню або сауну.

Важливо надати шкірі повноцінний правильний догляд. В цьому випадку можна подовжити і посилити ефект від косметичної процедури.

Вартість ручної чистки в ТК Laser в Тернополі

Ціни вказані у відповідному розділі. Ми дотримуємося лояльної цінової політики та намагаємося зробити базові процедури для краси і здоров’я шкіри доступними для жінок. Зверніть увагу на чудові комплексні пропозиції — чистка разом з пілінгом за зниженою ціною. Наші спеціалісти готові проконсультувати вас щодо доступних процедур та підібрати найкращі варіанти відповідно до потреб шкіри. Звертайтеся.

Дивіться також: Чистки.