вул. Йосифа Сліпого, 5

Пн. - Нд. з 8:00 до 21:30

Лазерне видалення тату і татуажу в Тернополі

Малюнок на шкірі та перманентний макіяж з часом можуть втратити початковий зовнішній вигляд: розплистись у контурах, змінити колір. Більше того, татуювання часто перестають подобатися, адже, смаки та інтереси з віком змінюються. Мода на татуаж брів також схильна до змін.
Лазерне видалення перманентного татуажу і монохромного або кольорового тату - найефективніший, найменш болісний спосіб позбавлення від натільних зображень і татуажу. Косметологи салону TK Laser допоможуть вивести пігмент будь-якого кольору та давності без шрамів, рубців і без шкоди для здоров'я.

До та після процедури

Ціна на лазерне видалення

ефективна лазерна епіляція волосся

Особливості лазерного методу

Ефективність апаратного методу

обумовлена ​​впливом світлових імпульсів лазерного апарату на барвник, який знаходиться у шарах епідермісу. Енергія світла перетворюється на тепло і сприяє «закипанню» пігменту, внаслідок чого його частинки розпадаються на мікроскопічні елементи, які поглинаються макрофагами та виводяться з організму природним шляхом через лімфу та сечовидільну систему.
Якщо ви вирішили видалити перманентний татуаж, татуювання, протягом 2 тижнів до сеансу в косметолога не можна засмагати, приймати сульфаніламіди, антибіотики (фторхінолони, тетрацикліни), проводити хімічний пілінг.

Переваги виведення тату і перманента лазером

Зведення кольорових тату та малюнків, виконаних чорним барвником, є безпечною, неінвазивною альтернативною хірургічному висіченню, використанню хімічного ремуверу, дермабразії. Його вибирає все більше жінок і чоловіків, які бажають позбутися татуювання або татуажу. Спосіб популярний завдяки численним перевагам.

Видалення татуажу лазером
/ 01.

Висока ефективність

Як показує практика косметологічних салонів TK Laser, в 90% випадків вивести татуювання лазером вдається повністю.

/ 02.

Універсальність

Метод можна використовувати на будь-яких ділянках тіла, за будь-якого типу шкіри, Лазер діє як на чорний, так і на кольоровий пігмент холодного і теплого відтінку, на барвник різних виробників та якості, який знаходиться на будь-якій глибині. Процедури проводяться будь-якої пори року.

/ 03.

Мінімальний дискомфорт

У порівнянні з іншими способами обробка пігменту лазерними спалахами переноситься найлегше. Під час проходження маніпули по шкірі відчувається невелике печіння. Больові відчуття помірні. У той же час люди з низьким больовим порогом можуть вибрати маніпуляцію з місцевою анестезією.

/ 04.

Невеликі витрати часу

Процедура видалення натільного малюнка, перманентного макіяжу займає в салоні 25-40 хвилин.

Показання та протипоказання до процедури

Лазерний метод зведення тату, перманентного макіяжу використовується якщо:

 • малюнок втратив яскравість, брови набули синюватого відтінку;
 • контури зображення розпливлися;
 • виникло бажання прибрати неприродні брови, зробити перманентний макіяж природнішим;
 • малюнок на тілі більше не подобається, втратив актуальність, інтереси та спосіб життя його володаря змінилися;
 • виникла потреба скоригувати картинку;
 • татуювання, перманентний макіяж спочатку виконані невдало.

Протипоказаннями для лазерного зведення тату є:

 • вагітність, грудне вигодовування (перші 3 місяці життя дитини);
 • онкологія;
 • інфекційні захворювання, зокрема гепатит;
 • проблеми зі згортанням крові;
 • металеві імпланти в області впливу лазера;
 • епілепсія;
 • аутоімунні розлади; бактеріальна, вірусна чи грибкова інфекція у зоні обробки;
 • незагоєні рани;
 • келоїдні рубці.

Видалення свіжого татуювання, незмивного макіяжу рекомендується не раніше, ніж через місяць після їх нанесення, після повного загоєння тканин епідермісу.

Видалення татуажу лазером

Етапи видалення тату, перманентного макіяжу

Перед візитом до косметолога клієнт протягом 3 днів не відвідує басейн та сауну, не протирає зону з татуюванням, перманентним макіяжем лосьйоном зі спиртом.

Видалення тату відбувається у декілька етапів:

Консультація

Майстер оглядає шкірний покрив, переконується у відсутності протипоказань, підбирає параметри для налаштування обладнання.

Підготовка до лазерної обробки

Клієнт розміщується на кушетці. Косметолог очищає шкірний покрив в області розташування малюнка чи татуажу, дезінфікує маніпулу апарату.

Виконання маніпуляції

Майстер обробляє ділянки з пігментом світловими спалахами. Для проведення процедури використовується спеціальний наногель.

Завершення сеансу

Косметолог видаляє залишки гелю, заспокоює шкіру пантенолом, у весняно-літній період також використовується сонцезахисний крем.

Дівчина з чудовою усмішкою

Особливості процедури

Відразу після процедур шкіра червоніє

з'являється легкий набряк. Така реакція проходить за 2-3 дні. Приблизно на 6-7-й день оброблена область покривається скоринкою, яка набуває коричневого кольору, а потім відлущується. Здирати скоринку, під якою знаходиться молода, чутлива шкіра, в жодному разі не можна. Освітлення пігменту можна спостерігати через 1-2 місяці. Шкірний покрив в області лазерної обробки стає гладким і пружним.

Особливість процедури

полягає в тому, що максимальний результат помітний після першого відвідування косметолога. Надалі освітлення барвника відбувається повільнішими темпами. Варто відзначити, що найкраще виводяться чорний пігмент і барвники холодного відтінку. Бежевий, жовтий і білий кольори найскладніші у видаленні, проте наші фахівці, використовуючи сучасне обладнання, успішно справляються з будь-якими барвниками. У деяких складних випадках лазерну процедуру чергують з допомогою хімічного ремувера.

Видалення тату

АПАРАТ TK ULTRA

Апарат TK Ultra – це багатофункціональне обладнання, що дозволяє проводити різноманітні процедури фотолікування та карбонового пілінгу. Насадка неодимового лазера дозволяє видаляти татуювання та перманентний макіяж.

TK ULTRA

ПЕРЕВАГИ АПАРАТУ:

/ 01.

Поєднання функцій IPL та неодимового лазера;

/ 02.

Можливість коригування протоколу процедури під індивідуальні особливості шкіри клієнта;

/ 03.

Спеціальна насадка дозволяє видаляти поверхневі татуювання та перманент від теплих до прохолодних відтінків на будь-якій ділянці тіла (шкірі обличчя, повік та губ);

/ 04.

Атравматичне омолодження шкіри.

Догляд за обличчям

Догляд за шкірою після процедур

Для максимально ефективного виведення пігменту, уникнення ускладнень необхідно дотримуватись рекомендацій спеціаліста з післяпроцедурного догляду.

рекомендованный график

Необхідна кількість процедур

Щоб повністю звести татуювання лазером

необхідно 6-10 сеансів. Виведення татуажу брів, повік, губ – 3–6 відвідувань салону. Інтервал між процедурами – 1-2 місяці.

Вартість видалення тату в м. Тернопіль

На лазерні процедури, які дозволяють звести татуювання, ціна вказана на цій сторінці та в однойменному розділі сайту. Вартість видалення малюнка до 5 кв. см і незмивного макіяжу фіксована. Ціна обробки великих зображень розраховується за кожен квадратний сантиметр. Для запису на процедуру зв'яжіться з адміністратором за телефоном, через месенджер або залиште заявку, скориставшись формою зворотного зв'язку.