вул. Йосифа Сліпого, 5

Пн. - Нд. з 8:00 до 23:00

Контурна пластика в Тернополі

Сучасна косметологія дозволяє підкреслити риси обличчя та приховати недосконалості без хворобливих, складних та дорогих операцій. Контурна пластика гіалуроновою кислотою забезпечує безопераційну підтяжку шкіри та довготривалу корекцію зморшок. Ін'єкційну процедуру роблять, щоб виправити асиметрію, додати обсяг окремим зонам.

До та після процедури

Переваги процедури

Корекція обраної області виконується філерами гіалуронової кислоти шляхом їхнього ін'єкційного введення під шкіру. Майстри салону TK Laser в м. Тернопіль використовують запатентовані, перевірені та безпечні препарати, що забезпечують виражений, при цьому природний результат. До переваг корекції філерами варто віднести:

Область проведення процедури

Косметологи підбирають препарат, який допоможе удосконалити проблемні ділянки після першого сеансу. Розчин з гіалуроновою кислотою рівномірно і делікатно заповнює тканини. За відсутності протипоказань до процедури ризик відторгнення діючої речовини виключено.
Контурна пластика за допомогою філерів для корекції різних зон обличчя:

/ 01.

Губи

можна зробити об'ємне моделювання створення ефекту пухких чуттєвих губок. Заповнення філерами допоможе сформувати красивий контур губ, підняти опущені куточки, виправити асиметрію.

/ 02.

Носослізна борозна

процедура дозволяє позбутися малярських мішків, синяв та «провалів» під очима, розгладити шкірні покриви і вирівняти їх поверхню.

/ 03.

Носогубні складки

ін'єкції філерами допомагають згладити глибокі «впадини» навколо рота, що візуально омолоджує обличчя, надає йому свіжішого та здоровішого вигляду.

/ 04.

Вилиці

дефіцит обсягу в середній третині лиця робить вигляд втомленим і додає кілька років до віку. Ін'єкції дозволяють делікатно скоригувати вилиці, підняти їх, повернути втрачену форму, надати чіткості.

/ 05.

Підборіддя

зробити контурну пластику можна, щоб загострити нижню третину лиця, виправити нестачу об'єму, прибрати ямочки, скоригувати масивне підборіддя, що виступає. Пропорції стають більш гармонійними та витонченими.

Як проходить сеанс

Процедура контурної пластики проводиться одноразово. В окремих випадках може знадобитись невелика корекція обробленої області, яка проводиться через 2 тижні після сеансу.

Протокол проведення процедури наступний:

Очищення та дезінфекція зони

При необхідності використання анестетика для зменшення неприємних відчуттів.

Підготовка ін'єкції

Косметолог при клієнті розкриває препарат, визначається з необхідною кількістю використовуваного розчину.

Введення філерів

Серіями акуратних проколів, через рівні проміжки препарат вводиться в область, що обробляється.

Розподіл препарату

Майстер вручну, масажними рухами допомагає філерам рівномірно розподілитися по всій зоні, що коректується.

Показання та протипоказання

Корекція філерами виконується у таких випадках:

 • поява перших зморшок;
 • втрата чіткості овалу;
 • асиметрія; деформація зон;
 • поява носогубних борозен;
 • виражені нососльозні заломи;
 • необхідність збільшення обсягу губ, вилиць.

Контурна пластика тіла та обличчя не проводиться при:

 • пошкодженнях в області ін'єкції;
 • наявності невусів у зоні корекції;
 • вагітності та в період годування груддю;
 • шкірних захворюваннях;
 • ВІЛ, СНІД;
 • епілепсії та психічних розладах;
 • схильності шкіри до появи келоїдів;
 • злоякісних новоутвореннях;
 • індивідуальній непереносимості складу препарату.

Перед тим, як провести об'ємне моделювання або корекцію обраної області, наш косметолог обов'язково уточнить відсутність у клієнтів протипоказань до процедури.

Скільки коштує контурна пластика в м. Тернопіль

иконка

Ми створили всі умови, щоб процедури в нашому салоні були не лише ефективними, а й доступними за ціною. Завдяки регулярному проведенню акцій та комплексним програмам, клієнти TK Laser отримують хорошу можливість скористатися послугою професійних косметологів.

иконка

У Тернополі представлено широкий асортимент ін'єкційних процедур: біорепарація, біоревіталізація, мезотерапія, контурна пластика та ін. Вартість залежить від обраного виду, особливостей та кількості зон, що коректуються.

иконка

Звертайтеся до нашого майстра, який індивідуально підбере для вас косметичну процедуру, здатну швидко та ефективно вирішити поставлені завдання.

Відгуки наших клієнтів

Салон лазерної епіляції TK LASER
Телефон