вул. Йосифа Сліпого, 5

Пн. - Нд. з 8:00 до 21:30

Лікування ліполітиками у Тернополі

Уколи ліполітиків в обличчя — затребувана ін'єкційна процедура, завдання якої — зменшити кількість жиру в жирових клітинах. У результаті досягається корекція овалу обличчя та зменшення об'єму окремих ділянок тіла. В основі процесу лежить розщеплення жирів на кислоти та виведення їх з організму.

До/Після процедури

Введення ліполітиків в обличчя та інші зони має ряд переваг:

Ін`єкції

впливу. Глибина введення голки – до 6 мм в область обличчя, до 13 мм – в ділянки тіла, що дозволяє безпосередньо впливати на жировий шар шкіри.

Розгорнути

відчуває стресу.

Розгорнути

залежить від товщини жирового шару, вибраної зони та препарату.

Розгорнути

- при потребі зменшити ніс або друге підборіддя. Моделювання філерами здатне прибрати зайві об'єми, удосконалити силует, а також покращити стан шкіри, надавши їй гладкості та пружності.

Розгорнути

анестетик для усунення дискомфорту.

Розгорнути

Зони обробки

Збільшення кількості жиру в тканинах пов'язане з низькою активністю, неякісною їжею, шкідливими звичками. Самостійно не завжди вдається змінити стан шкіри у конкретній зоні, особливо якщо ви не відмовляєтесь від звичного способу життя. Ліполітики в сідниці, живіт, руки, обличчя чи інші ділянки в такому випадку незамінні.
Терапію філерами з гіалуроновою кислотою та ліполітиками проводять у таких зонах:

Ін`єкції
01.

В обличчя (борода, область брів, повік, губ, під очима). Досягається звуження носа, корекція носослізної борозни гіалуроновою кислотою, усунення синців під очима. Зазвичай укол вводиться в щоки для підтяжки, зменшення об'єму пігментації, для усунення прищів, акне, постакне.

02.

В шию, ділянку грудей. Процедура ліполітики проводиться рідко, оскільки, тут накопичується мало жиру.

03.

В руки. Корекція плечей, передпліччя, кисті рук і тильного боку долонь.

04.

В живіт. Курс ліполітиків здатний звузити талію і прибрати бока, що виступають. Препарати з гіалуроновою кислотою ефективні від розтяжок і рубців.

05.

В спину. Процедуру призначають при зайвих жирових відкладеннях спини: на попереку, під лопатками, з боків.

06.

В ноги. Зону коректують комплексно, але можна виправити локальні дефекти. Наприклад, вводять ліполітики в коліна чи гомілки, де часто зустрічаються зайві об'єми. Філери допомагають прибрати жир на проблемних ділянках ніг – внутрішній та зовнішній поверхні стегон. За рахунок підтяжки шкіри за допомогою ліполітиків можна позбутися целюліту.

07.

У сідниці. Поліпшується еластичність, силует, усуваються естетичні недоліки шкіри.
Природність процесу та безпечний склад препаратів дозволяє за один сеанс відкоригувати кілька зон, наприклад, прибрати друге підборіддя ліполітиками та зробити ін'єкції у живіт.

Препарати-ліполітики

В уколи для схуднення – ліполітики – входять натуральні компоненти – лецитини, які покращують кровообіг та обмін речовин, вітаміни, гіалуронова кислота та ін. Ефективність препаратів доведена клінічними дослідженнями. У салоні досвідчені косметологи підбирають засоби з різним складом для кожного клієнта, враховуючи характер проблеми та зону лікування.

У салоні TK Laser в Тернополі доступні наступні ліполітики для підборіддя, обличчя та інших ділянок тіла:
Ін`єкції
PBSerum_TRIADA

PBSerum TRIADA Proteos Biotech

Виконується корекція нижньої третини обличчя філерами з багатим складом. Компоненти препарату – ліпаза, колагеназа, гіалуронедаза – розщеплюють жири, запускають синтез колагену, коригують кількість рідини у тканинах. Живлення шкіри зсередини покращує її колір, надає пружності, підтягнутості, позбавляє зморшок та інших дефектів. Зони застосування: обличчя, підборіддя, руки, декольте, тіло.

RRS HA Cellutrix

Входять до складу ліполітики, гіалуронова кислота, вітаміни, амінокислоти, які здатні позбавити шкіру сухості, надлишку жиру і рідини. Препарат активно усуває целюліт. Застосовується на ділянках рук, ніг, сідниць та живота.

Ліпомоделювання

Показання та протипоказання до проведення процедури

Терапія ліполітиками для корекції підборіддя, овалу обличчя та інших зон рекомендована чоловікам та жінкам у таких випадках:

 • втрата пружності шкіри;
 • помітне друге підборіддя;
 • набряклість навколо очей, синці, мішки;
 • зморшки в області губ, носа, очей, чола;
 • надмірні жирові відкладення у щоках;
 • складки на боках;
 • «вушка» на стегнах;
 • збільшення об'єму жиру в зонах обличчя, шиї, грудей, спини, рук, живота, ніг, сідниць;
 • целюліт, розтяжки, рубці.

Терапія ліполітиками неможлива за наявності протипоказань:

 • молодше 18 років;
 • епілепсія та інші психічні розлади;
 • вагітність; лактація;
 • ендокринні, аутоімунні, інфекційні, дерматологічні захворювання;
 • погане зсідання крові;
 • алергія на компоненти препарату;
 • келоїдні рубці.

Якщо ви приймаєте лікарські препарати або вашого захворювання немає у списку, повідомте про це косметолога. Це може бути абсолютним протипоказанням до введення ліполітика в ніс, підборіддя або іншу ділянку. Або вам доведеться закінчити лікування, щоб записатися на курс процедур.

рекомендованный график

Курс і тривалість ефекту

Ваше підборіддя, складки на животі або жирові відкладення на стегнах

стануть помітно меншими після перших сеансів. Але не нехтуйте відвідуванням рекомендованого курсу терапії, щоб досягнути максимального результату схуднення. Частота та кількість процедур залежать від товщини жирового шару та обраній зоні. Наприклад, на зменшення кінчика носа ліполітиками або, щоб прибрати друге підборіддя, знадобиться 3–5 сеансів із проміжком від 10 днів до місяця.

Для пролонгації та закріплення ефекту

косметологи радять пройти весь курс процедур, вести активний спосіб життя, правильно харчуватися, відмовитись від шкідливих звичок, відвідувати масажі.

Результат

Ціна на лікування ліполітиками у Тернополі

У салоні TK Laser встановлені вигідні ціни на лікування ліполітиками з гіалуроновою кислотою. Косметолог може сказати, скільки коштує процедура після вибору зони корекції, типу та дози препарату для введення.
На сайті салону запропоновані знижки та акції на окрему процедуру чи комплекс послуг. Запишіться на консультацію, щоб дізнатися ціну на сеанс введення ліполітиків у підборіддя, навколо губ або іншу ділянку тіла.