вул. Йосифа Сліпого, 5

Пн. - Нд. з 8:00 до 21:30

Лазерна епіляція рук у Тернополі

Проблема небажаного волосся на руках хвилює багатьох дівчат. Оскільки зона часто на виду, є потреба в ефективному видаленні волосся. Але через особливості шкіри рук далеко не всі методи можуть підійти. Голити руки – сумнівна ідея, адже волосся ставатиме жорсткішим і темнішим, а щодня вправлятися з бритвою важко. Механічні способи висмикування волосків (шугаринг, віск, епілятор) часто провокують подразнення, адже шкіра рук ніжна і тонка.
Лазерна епіляція в цьому випадку залишається чи не єдиним варіантом. Дівчата можуть надовго забути про небажані волоски та зробити догляд за собою простішим. Серед чоловіків запити на епіляцію рук рідші в порівнянні з іншими зонами, але якщо рослинність дуже рясна, це може розв’язати проблему надмірної пітливості та дискомфорту.
В нашому салоні можна позбутися волосся на руках як повністю, так і в окремих ділянках – кисті, пальці рук та плечі.

Показання

Навіть, якщо у вас надзвичайно чутлива, ніжна шкіра й інші методи не підійшли, з лазером можна гарантувати успішний результат. Сучасне обладнання, яке ми використовуємо в роботі, максимально бережно працює з волосяними фолікулами та не здійснює негативного впливу на шкіру. Щодо болісних відчуттів – вони мінімальні у вигляді легкого поколювання і навіть клієнти з низьким больовим порогом відчувають себе комфортно.

результат лазерної епіляції
01.

наявності врослих волосків на шкірі;

02.

алергічних проявах після воску, шугарингу;

03.

запаленні і роздратуванні від застосування бритви, електроепілятора;

04.

надмірному рості волосся (гіпертрихозі);

Протипоказання

Процедура абсолютно безпечна для здоров'я. Але в окремих випадках сеанс не рекомендується проводити, щоб виключити побічні реакції організму:

удаление волос на спине лазером
/ 01.

вагітність і годування груддю перші 2-3 міс.;

/ 02.

інфекційні та грибкові захворювання шкіри;

/ 03.

онкологічні хвороби, ішемія;

/ 04.

металеві імпланти в області проведення процедури;

/ 05.

гепатит типу В і С;

/ 06.

келоїдні утворення;

/ 07.

порушення гормонального фону;

/ 08.

цукровий діабет при декомпенсації;

/ 09.

низький рівень згортання крові.

Якщо ви нещодавно приїхали з відпустки та гарно засмагли, відвідування салону доведеться відкласти на кілька тижнів. Шкіра після дії сонця потребує відновлення, тому заплануйте сеанс трішки пізніше. Це ж стосується відвідування солярію.

Переваги процедури

Лазерна епіляція рук застосовується у всьому світі, вважається однією з кращих технологій боротьби з небажаними волосками. Все більше жінок і чоловіків вдаються до цієї процедури і залишаються повністю задоволені результатом.
Технологія заснована на тепловій дії лазера на волосяні цибулинки. «Провідником» для променя служить пігмент, що міститься в фолікулах. Саме тому лазерна епіляція рук найбільш ефективна і рекомендована для видалення темних волосків, в яких міститься більша кількість меланіну.
Серед основних переваг процедури варто виділити наступні:

  • Повна безпека. Під час роботи лазер діє тільки на волосяні фолікули, не зачіпаючи тканини навколо, внутрішні органи. В результаті після процедури не з'являються такі негативні наслідки, як пошкодження шкіри, запалення.
  • Можливість позбутися від врослого волосків. Вростання волосся - поширене явище при використанні травматичних способів епіляції. Лазер не провокує появи врослих волосків на шкірі і навіть допомагає видалити їх, повертаючи шкірі доглянутий вигляд і неперевершену гладкість.
  • Ефект на багато років вперед. Після курсу процедур шкіра залишається гладкою протягом 5-10 років. Щоб підтримувати її стан, необхідно всього лише не пропускати профілактичні процедури 1-2 рази в рік. Більше не доведеться щодня витрачати час на гоління волосся або щомісяця відрощувати волоски та йти на ваксинг і шугарінг.

Процедура проводиться в будь-яку пору року. При дотриманні рекомендацій косметолога, правильній підготовці і догляду після сеансу не виникає негативних реакцій.

Використовуване обладнання

Діодний лазер для епіляції TK Unique – новий, удосконалений апарат з механізмом охолодження (авторська розробка TK Laser).
Діодний лазер за допомогою маніпули забезпечує ефективну та безпечну втрату небажаного волосся. Цей апарат використовує лазер з довжиною хвилі 808nm для випромінювання, яка особливо чутлива до меланіну, який міститься всередині волосся, не завдаючи шкоди епідермісу.

Етапи проведення процедури

  1. Консультація спеціаліста. Майстер визначить тип шкіри та волосся, відповідно до цього підбере режим роботи лазера. Попередньо спеціаліст уточнить всі деталі щодо протипоказів та дотримання правил підготовки.
  2. Підготовка. Якщо потрібно, майстер поголить волоски, що залишилися, нанесе контактний гель, за вашого бажання - засіб додаткового знеболення.
  3. Видалення волосся. Для захисту очей вам потрібно буде одягнути спеціальні окуляри. Після цього спеціаліст почне процедуру. В процесі ви відчуватимете тепло та поколювання, зазвичай це мінімальний дискомфорт, який легко терпіти.
  4. Обробка зони заспокійливими та відновлюючими засобами, щоб попередити реакцію шкіри.
  5. Надання порад щодо подальшого догляду вдома.

Після першого візиту ви побачите результати. Випаде приблизно 8-20% волосся, а з кожним наступним сеансом ви наближатиметесь до повного видалення рослинності на руках. Для цього знадобиться близько 8-10 процедур.
Зверніть увагу - шкіра на руках досить чутлива, тому можливе почервоніння, але це не несе жодної небезпеки та є нормальним явищем. Якихось додаткових мір не вимагається, шкіра заспокоїться за кілька годин.

рекомендованный график

Рекомендований графік процедур

Це важко спрогнозувати наперед. Все залежить від фізіологічних особливостей, типу шкіри, жорсткості волосся, густоти. В середньому за 8-10 сеансів можна повністю позбутися волосся. Перші три візити здійснюються щомісяця, а далі ваш майстер визначає періодичність індивідуально. Інтервали можуть сягати навіть до двох місяців.

Лазер працює таким чином, що під час першої процедури ви позбудетеся того відсотку волосся, яке на той момент перебуває в фазі активного росту. Це, як правило, від 8 до 20%. На наступному сеансі наступна «порція» волосків вступить в цю фазу і буде видалена. І так до повного позбавлення рослинності.
Зона рук в порівнянні з іншими найлегше і найшвидше піддається епіляції. Зазвичай для рук потрібно менше процедур, ніж, наприклад для ніг, бікіні. Після завершення курсу можна забути про зайві волоски мінімум на 5-10 років. Знадобиться лише сеанс раз на рік для підтримки результату.

Догляд за обличчям

Догляд за шкірою після сеансу

два-три тижні не рекомендується засмагати на дворі чи в солярії. Якщо ви почали курс влітку, то виходячи на вулицю, наносьте на руки сонцезахисний крем;

3-5 днів не наносьте на шкіру спиртовмісні засоби догляду. Бажано додатково зволожувати руки кремом на основі пантенолу;

два-три дні після візиту утримайтеся від активних занять спортом, відвідування басейну чи лазні;

протягом курсу не користуйтеся механічними методами висмикування волосся (пінцет, шугаринг, віск) чи кремом для депіляції, лише бритвою.

Скільки коштує лазерна епіляція рук в Тернополі

Є стереотип, що лазерна епіляція це дорого. Насправді ціна не особливо перевищує тарифи на шугаринг чи воскове видалення волосся, а довготривалий ефект від одного курсу робить лазер в рази вигіднішим за будь-який інший альтернативний спосіб.
Крім того, ми часто тішимо своїх клієнтів знижками, а тому слідкуючи за нашими пропозиціями, ви зможете відповідно до цього планувати свої візити та додатково заощаджувати кошти. Вас чекають знижки на перший візит і одночасне видалення волосся в кількох зонах, а також багато інших цікавинок.