вул. Йосифа Сліпого, 5

Пн. - Нд. з 8:00 до 21:30

Лазерна епіляція вусиків та бороди в Тернополі

Лазерна епіляція зайвого волосся на обличчі – популярна послуга, яка дозволяє значно спростити догляд за собою та відчувати впевненість в будь-яких ситуаціях. Чоловіки завдяки такій процедурі мають змогу забути про щоденне гоління та всі пов’язані з цим незручності, а жінки забрати нехай і милий, але не потрібний пушок над верхньою губою. Безпечна та ефективна процедура – це шлях до повного позбавлення небажаного волосся на довгі роки.
Ми запрошуємо вас у наш салон ТК Laser в Тернополі. Якісне обладнання в поєднанні з професіоналізмом майстрів та приємною загальною атмосфери дозволять вам отримувати лише позитив від візитів у центр та насолоджуватися отриманими результатами.

Показання

Специфічних причин для вибору саме лазера не потрібно. Якщо ви просто втомилися боротися з зайвими волосками пінцетом чи постійно ходити на віск або шугаринг та кожного місяця спостерігати повторне повернення рослинності, оберіть лазер та надовго забудьте про подібні проблеми. Крім того, без лазера не впоратися, якщо:

лазерна епіляція обличчя
/ 01.

у жінок є проблема гормонального фону, яка провокує надмірний ріст волосся на обличчі за чоловічим типом;

/ 02.

підвищена чутливість шкіри, через що інші методи виявляються надто дискомфортними;

/ 03.

надмірна кількість волосся у чоловіків та потреба в постійному голінні, що тягне за собою надмірні витрати часу та коштів.

Протипоказання

Не варто відвідувати лазерну епіляцію при:

  • вагітності, годуванні дитини грудьми в перші 3 місяці;
  • проблемі зі згортанням крові;
  • пошкодженнях, запаленнях шкірного покриву в зонах обробки;
  • гострих інфекціях, в тому числі ГРВІ;
  • загостренні хронічних захворювань;
  • схильності до утворення келоїдних рубців;
  • наявності металевих зубних імплантів, брекетів (нагрівання металу може призвести до опіків);
  • цукровому діабеті в фазі декомпенсації;
  • хворобах серцево-судинної системи (ішемія, гіпертонія).
підготовка до лазерної епіляції, гоління ніг

Підготовка до сеансу

Підготовка до першого сеансу починається вже за 3-4 тижні. Тому варто планувати свій візит завчасно і врахувати деякі рекомендації спеціалістів. За 3-4 тижні вам потрібно відмовитися від будь-яких інших засобів видалення волосся, окрім бритви. Якщо ви користувались пінцетом, воском, шугарингом чи кремом для депіляції, то протягом всього курсу лазера це під забороною.
За 2 тижні до процедури варто припинити приймання антибіотиків та уникати прямої дії УФ-променів. Це стосується засмаги на пляжі чи походів у солярій. За кілька днів до візиту заберіть з догляду за обличчям спиртовмісні засоби, не користуйтеся пілінгами чи скрабами. Перед самою процедурою чи за день до того поголіть ділянку, яка буде піддаватися обробці.

Як проходить сеанс лазерної епіляції?

Вас зустріне привітний спеціаліст, детально розкаже про те, як все проходитиме, відповість на ваші запитання, розвіє всі страхи та допоможе зручно влаштуватися. Етапи епіляції:

лазерная эпиляция верхней губы

Консультація, під час якої майстер переконається, що протипоказань для процедури немає, а ви дотрималися всіх рекомендацій щодо підготовки.

Підготовка. Спеціаліст налаштує лазер відповідно до типу волосся та шкіри, запропонує вам захисні окуляри та нанесе контактний гель.

Процедура. З допомогою лазера майстер опрацює потрібну зону. Якщо ви будете відчувати надмірний дискомфорт, ми запропонуємо додаткове місцеве знеболення.

Завершення. Спеціаліст забере залишки гелю, нанесе заспокійливий засіб, а також захисний СПФ-крем.

рекомендованный график

Необхідна кількість процедур

Все індивідуально і залежить від типу волосся, темпів його росту та чутливості до дії лазера. Розраховувати на повну гладкість шкіри з ефектом на 5-10 років може кожен, просто комусь для цього знадобиться 5 процедур, а комусь 7-8. Кількість візитів та інтервали між ними визначить ваш майстер в процесі роботи. Перші три сеанси обов'язково пройти щомісяця, а далі перерви можуть збільшуватися.
Пам’ятайте, що лазер дає накопичувальний ефект і кожен з візитів в салон наближає вас до повної гладкості шкіри на роки.

Обладнання, яке ми використовуємо для видалення волосся лазером

Лазерна епіляція в Києві, Дніпрі, Львові, Одесі, Тернополі, інших містах України нашими фахівцями проводиться за допомогою найсучасніших діодних апаратів.

В нашому розпорядженні:

Діодний лазер TK Unique

Діодний лазер для епіляції TK Unique – новий, удосконалений апарат з механізмом охолодження (авторська розробка TK Laser).
Діодний лазер за допомогою маніпули забезпечує ефективну та безпечну втрату небажаного волосся. Цей апарат використовує лазер з довжиною хвилі 808nm для випромінювання, яка особливо чутлива до меланіну, який міститься всередині волосся, не завдаючи шкоди епідермісу.

Вартість лазерної епіляції в ТК Laser в Тернополі

Ціни на епіляцію всіх зон для жінок та чоловіків описані в прайсі. Зверніть увагу на актуальні знижки та за можливості відповідно до них плануйте свої візити. Ми постійно проводимо різноманітні знижки та даруємо нашим клієнтів змогу заощаджувати. Завжди актуальна пропозиція, якою користується більшість – при обробці кількох зон за один раз вас чекає суттєва знижка.