Ультразвукова чистка обличчя

Сучасний темп життя, забруднене довкілля і недоліки в догляді, можуть спричинити різні проблеми зі шкірою обличчя. Однак завдяки новітнім методикам і технологіям у сфері косметології, ми можемо насолоджуватися чистою, сяючою шкірою, не докладаючи значних зусиль для цього. Однією з найбільш ефективних процедур є ультразвукова чистка обличчя, яка доступна в місті Одеса, в центрі TK Laser.

Ультразвукова чистка обличчя - це сучасний метод догляду за шкірою, який використовує ультразвукові хвилі для очищення пор, видалення забруднень та покращення текстури дерми. Під час процедури, фахівець використовує спеціальний апарат, який генерує високочастотні ультразвукові хвилі. Ці хвилі створюють мікровібрації на поверхні шкіри, що допомагає відокремити та видалити накопичені забруднення.

Ціна чистки обличчя в Одесі

Переваги ультразвукової чистки

Ультразвукова чистка обличчя має багато переваг, які роблять її надзвичайно дієвою процедурою:

Результат
/ 01.

Глибоке очищення.
Ультразвук проникає глибоко в пори, ефективно очищуючи їх, що надає процедурі більше переваг перед іншими методами догляду за шкірою. Видаляються комедони, надлишковий себум і інші забруднення, які можуть призводити до появи прищів і запалень.

/ 02.

Покращення текстури шкіри.
Після процедури шкіра стає більш гладкою і м'якою. Ультразвукові хвилі сприяють ексфоліації клітин, що допомагає вирівняти тон дерми та зменшити візуальні недосконалості.

/ 03.

Збільшення ефективності інших процедур.
Після ультразвукової чистки обличчя, шкіра стає більш сприйнятливою до інших процедур та до застосування косметичних засобів.

Чистка обличчя до та після

Як проходить процедура ультразвукової чистки

Процедура ультразвукової чистки обличчя в центрі TK Laser проходить в кілька етапів:

Чистка

Підготовка шкіри

Косметолог очищує шкіру обличчя від макіяжу та забруднень.

Нанесення гелю

На шкіру наноситься спеціальний гель, який допомагає ультразвуковим хвилям краще проникнути в шкіру.

Проведення чистки

За допомогою спеціального апарату, що генерує ультразвукові хвилі, фахівець проводить ретельне очищення шкіри.

Зняття залишків гелю

Після процедури гель обережно забирається зі шкіри.

Завершальний етап

Спеціаліст наносить на обличчя заспокійливий крем або маску для забезпечення додаткового догляду та покращення отриманих результатів.

Показання та протипоказання

Показання для ультразвукової чистки обличчя:

 • Розширені пори;
 • Надмірне вироблення шкірного сала;
 • Зниження еластичності шкіри;
 • Поверхневі забруднення, комедони, вугри, міліуми;
 • Часті запальні процеси;
 • Людям, що страждають висипом вугрів, професійне очищення епідермісу може бути показано в тому випадку, якщо немає запального процесу.

Протипоказання для ультразвукової чистки обличчя:

 • Грибкові та інфекційні захворювання шкіри;
 • Злоякісні утворення на шкірі;
 • Екзема і псоріаз (якщо зона ураження невелика і апарат не буде впливати на неї, то чистка обличчя можлива);
 • Доброякісні новоутворення - невуси у великій кількості на шкірних покривах;
 • Запалення лицевого, трійчастого нерва;
 • Стан після хімічного пілінгу;
 • Порушення серцевого ритму;
 • Гострі запальні процеси;
 • Наявність ран і сильних порізів в зоні обробки.

Завжди зважайте на особливості свого організму та звертайтеся до фахівця за консультацією перед початком будь-якої косметологічної процедури, включаючи ультразвукову чистку обличчя.

Чистка ультразвукова

Обладнання для процедури

Ультразвукова чистка обличчя в Одесі в салоні TK Laser проводиться досвідченими косметологами за допомогою професійного скрабера Ultrasonic Skin Cleanse. Це обладнання має кілька режимів впливу. Майстер після консультації та огляду шкірних покривів клієнта вибере необхідну частоту ультразвуку.

Ultrasonic Skin Cleanse оснащений спеціальною лопаткою з увігнутою поверхнею і округлими куточками для безпечного і зручного використання на будь-якій області обличчя. Апарат дозволяє обробити навіть важкодоступні зони, наприклад, крила носа.

Ультразвуковий скрабер швидко і ретельно очищає пори і видаляє омертвілі клітини шкіри, покращує циркуляцію крові. Апарат легко масажує обличчя, надаючи релаксаційний вплив. Устаткування безпечне і атравматичне.

Ефективність процедури

Ультразвукова чистка обличчя - це ефективний спосіб покращити стан шкіри та попередити появу прищів, чорних цяток та запалень. Ця процедура доступна для мешканців Одеси завдяки центру TK Laser, де досвідчені косметологи забезпечують високий рівень обслуговування та помітні результати.
Пам'ятайте, що правильний догляд після процедури грає важливу роль у збереженні позитивного ефекту після сеансів. Регулярні чистки й використання рекомендованих косметологом засобів допоможуть вам зберегти свіжий і молодий вигляд вашої шкіри на тривалий час.

Дивіться також: Чистки.