Лазерне та фотовидалення судинних зірочок

Однією з найпоширеніших косметичних проблем, з якою стикаються багато людей, є поява судинних зірочок на обличчі та тілі. Однак, сучасна косметологія пропонує ефективний метод їх видалення - фотовидалення, що використовує технологію лазерних апаратів.
Фотовидалення судинних зірочок - це неінвазивна процедура, яка використовується для видалення невеликих капілярів та судинних зірочок на шкірі. Вона діє шляхом використання спеціального лазерного пристрою, який генерує інтенсивний потік світла. Цей потік світла проникає в шкіру і знищує пошкоджені судини, не зачіпаючи при цьому навколишні тканини.

Ціни на послуги в Одесі

Фотолікування Фотовидалення пігментації
Фотолікування Фотовидалення пігментації
Фотолікування

Переваги

Ця процедура є безпечною і неінвазивною, що означає, що вона не вимагає хірургічного втручання або розрізів на шкірі. Вона не залишає шрамів і не вимагає тривалого періоду відновлення.

Фотовидалення судинних зірочок в TK Laser є швидким і ефективним процесом. За один сеанс вже можна побачити перші результати або навіть видалити декілька судинних зірочок, залежно від їх розміру та розташування.

Лазерна технологія дозволяє точно взаємодіяти виключно з пошкодженими судинами, не зачіпаючи навколишню шкіру.

Показання

Фотовидалення в TK Laser рекомендується для людей, які мають такі проблеми, як розширені капіляри, судинні зірочки, яскравий рум'янець, розриви капілярів або павутиноподібні вени на обличчі або тілі.

Протипоказання

Хоча фотовидалення судинних зірочок є безпечною процедурою, вона має деякі протипоказання.

Фотовидалення судинних зірочок
/ 01.

Вагітність і лактація (перші 2-3 місяці після народження дитини);

/ 02.

Гормональні збої в організмі;

/ 03.

Інфекційні та грибкові захворювання шкіри - герпес, лишай та ін.;

/ 04.

Сильне пошкодження шкіри в області обробки;

/ 05.

Цукровий діабет при декомпенсації;

/ 06.

Онкологічні захворювання;

/ 07.

Гепатит типу В і С;

/ 08.

Келоїдні рубці або металеві імпланти в зоні обробки;

/ 09.

Низький рівень згортання крові.

Перед проведенням процедури необхідно проконсультуватися зі спеціалістом, який здійснить оцінку стану шкіри та визначить можливі ризики та обмеження.

Підготовка до процедури

Перед процедурою фотовидалення, необхідно проконсультуватися зі спеціалістом, який проведе попередній огляд і визначить оптимальний план дій. Зазвичай рекомендується уникати прийому деяких ліків, що підвищують фоточутливість, антикоагулянтів і активних сонячних променів протягом 2 тижнів перед процедурою.

Етапи проведення сеансу

Щоб індивідуально налаштувати апарат і виключити протипоказання, косметолог салону TK Laser оглядає шкіру клієнта. Майстер відповість на всі запитання про особливості лазерної технології і очікуваний ефект від сеансу.
Після чого приступить до підготовки апарату і видалення судинної сітки лазером:

Фотовидалення

Обробка маніпули обладнання дезинфікуючим засобом.

Якщо при огляді в зоні обробки були виявлені великі родимки або тату, вони обводятся і зафарбовуються спеціальним олівцем.

Клієнт надягає захисні окуляри.

Майстер налаштовує потужність і глибину впливу апарату.

На шкіру в зоні впливу наноситься гель-провідник, завдяки якому маніпула легко ковзає по шкірі.

Косметолог приступає до проведення маніпуляцій.

Після завершення видалення судинних сіточок лазером шкіра обробляється пінкою «Пантенол», що володіє заспокійливим і зволожуючим ефектом.
У салоні TK Laser серйозно ставляться до дотримання санітарно-гігієнічних норм, тому під час процедури використовуються тільки одноразові витратні матеріали. Устаткування ретельно дезінфікується до і після кожного клієнта. Досвідчені майстри проведуть процедуру на вищому рівні, подбають про безпечне і комфортне усунення естетичних дефектів шкіри.

АПАРАТ TK ULTRA

Апарат TK Ultra – це багатофункціональне обладнання, що дозволяє проводити різноманітні процедури фотолікування та карбонового пілінгу. Насадка неодимового лазера дозволяє видаляти татуювання та перманентний макіяж.

TK ULTRA

ПЕРЕВАГИ АПАРАТУ:

/ 01.

Поєднання функцій IPL та неодимового лазера;

/ 02.

Можливість коригування протоколу процедури під індивідуальні особливості шкіри клієнта;

/ 03.

Спеціальна насадка дозволяє видаляти поверхневі татуювання та перманент від теплих до прохолодних відтінків на будь-якій ділянці тіла (шкірі обличчя, повік та губ);

/ 04.

Атравматичне омолодження шкіри.

Після процедури

Після фотовидалення судинних зірочок важливо дотримуватися індивідуальних рекомендацій. Це може включати застосування прохолодних компресів, використання засобів для зволоження шкіри та обмеження сонячного й теплового впливу на організм. Також рекомендується уникати важких фізичних навантажень протягом тижня після процедури.

Особливості процедури

Фотовидалення судинних зірочок в TK Laser є ефективним та безпечним методом видалення неприємних дефектів на шкірі. Його переваги полягають у неінвазивності, швидкості та точності процедури. Проте, перед початком курсу необхідно проконсультуватися зі спеціалістом та врахувати можливі протипоказання.
Фотовидалення в TK Laser подарує вам красивий і здоровий вигляд шкіри.