вул. Соборна, 13

Пн. - Нд. з 8:00 до 23:00

Аппаратна косметологія в Рівному

Велике різноманіття доглядових процедур в TK Laser допоможе позбутися недосконалостей шкіри і подарувати їй здоров’я та красу. Рівний тон, відсутність почервонінь, висипань та пігментації, чистота і молодість шкіри доступні вже зараз за найкращими цінами. Наші професійні косметологи залюбки проведуть детальну консультацію у зручний для вас час абсолютно безкоштовно.

До/Після відразу після процедури*

Прайс на процедури у Рівному

Карбоновий пілінг: Пілінги: Чистки обличчя: Фотовидалення пігментних плям: Видалення тату:

Вартість СМАС в Рівному

Жінки Чоловіки

Клієнти можуть ознайомитися з повним прайсом на сайті TK Laser або уточнити вартість процедур, зателефонувавши в наш контакт-центр. У наших салонах регулярно проводяться акції і діють знижки для нових і діючих клієнтів, щоб зробити професійний догляд за шкірою доступним для кожного.
Ми заслужили визнання клієнтів завдяки високому рівню сервісу, уважному ставленню до відвідувачів і забезпеченню приємної атмосфери.

Замовляйте процедуру апаратної косметології в Рівному за найкращою ціною на зручний для вас час. Для вашого комфорту нашихклієнтів ми розробили оптимальний графік щоденного відвідування косметологів.

Записатись

*Позитивні зміна помітні вже відразу після процедури SMAS-ліфтингу, потім шкіра з кожним днем стає все більш пружною і підтягнутою. Максимальний ефект від процедури досягається протягом 3-х місяців і триває 1-2 роки.

В мережі салонів TK Laser найбільшою популярністю користуються послуги: SMAS-ліфтинг, видалення пігментації, видалення тату, карбоновий пілінг.

Відгуки наших клієнтів

Салон лазерної епіляції TK LASER
Телефон