вул. Соборна, 13

Пн. - Нд. з 8:00 до 23:00

Лазерне видалення пігментації в Рівному

Поява пігментних плям на обличчі і тілі часто приносить естетичний дискомфорт. Надлишкова пігментація проявляється через скупчення меланіну, який забарвлює окремі ділянки шкіри в жовтувато-коричневі відтінки. Причиною може бути природне і фотостаріння, надмірне перебування на сонці, гормональні порушення та інші фактори. Найефективнішим способом видалення пігментації будь-якої етіології, складності та розміру є лазер, вплив якого, судячи з відгуків, дає відмінні результати.
Запрошуємо клієнтів з м. Рівне відвідати TK Laser - стильний салон з затишним інтер'єром класу Luxe. У нас панує надзвичайно м'яка доброзичлива атмосфера. У салоні працюють висококваліфіковані фахівці, мають необхідні дипломи і сертифікати. Проводимо видалення пігментації на обличчі і тілі лазером за допомогою сучасного сертифікованого обладнання. Наші косметологи зроблять все можливе для досягнення максимального ефекту процедури.

Вартість видалення пігментації

Переваги лазерного видалення пігментації

Лазер генерує короткі і потужні імпульси світла, які вільно проходять через верхні шари шкіри і поглинаються меланіном. Останній руйнується на дрібні частинки, які природним чином видаляються з організму.
Процедура лазерного видалення пігментації заслужила безліч позитивних відгуків і ось чому:

/ 01.

В основі методу лежить здатність лазера вибірково впливати на пігментовані клітини, не зачіпаючи і не травмуючи при цьому більш світлих навколишніх тканин.

/ 02.

Апарат дозволяє видаляти пігментні плями, що виникли на шкірі через генетичної схильності, агресивного впливу ультрафіолету, збоїв в роботі організму, вікових змін.

/ 03.

Лазер стимулює клітини до вироблення колагену і еластину, завдяки чому покращується колір обличчя, підвищується еластичність і тонус шкіри, вона виглядає здоровою і доглянутою.

/ 04.

Дозволяє домогтися вираженого стійкого ефекту, при цьому не вимагає тривалої реабілітації, складного післяпроцедурного догляду.

Лазерне видалення пігментації на обличчі, за відгуками наших клієнтів, переноситься цілком комфортно. Косметологи TK Laser проводять процедуру з використанням високопродуктивного обладнання, оснащеного потужною системою охолодження, яка мінімізує больові відчуття.

Протипоказання

  • металеві імпланти в зоні впливу;
  • гепатит В і С;
  • онкологія;
  • інфекційні та грибкові шкірні захворювання;
  • ішемія;
  • декомпенсація діабету;
  • келоїди в області обробки;
  • гормональний дисбаланс;
  • гемофілія;
  • період вагітності та годування груддю перші 2-3 міс.

Звертаємо увагу

Вище описаний ряд випадків, коли ми не рекомендуємо проводити процедуру видалення пігменту лазером. На першій консультації майстер салону TK Laser у місті Рівне виключає протипоказання, щоб забезпечити ефективність і безпеку процедури.

Як проходить сеанс видалення пігментації

Коли процес видалення пігментації лазером шкіра обробляється заспокійливим і загоює засобом в складі якого є пантенол.

Основні етапи процедури:

иконка иконка

Косметолог оглядає і знезаражує шкіру клієнта. Дезінфікує маніпулу лазерного апарату і розпаковує витратні матеріали.

иконка иконка

Клієнт надягає захисні окуляри. Майстер індивідуально налаштовує апарат, наносить на зону впливу провідниковий гель.

иконка иконка

Послідовно проходить маніпулою ділянки, заплановані для проведення процедури.

иконка

По завершенню процесу видалення пігментації лазером шкіра обробляється заспокійливим і загоюючим засобом в складі якого є пантенол.

рекомендованный график эпиляции лазером

Кількість процедур і результат

Видиме освітлення шкіри відбудеться вже після першого сеансу. Для посилення і закріплення ефекту може знадобитися кілька процедур. Косметолог нашого салону індивідуально визначить тривалість курсу, враховуючи особливості шкіри клієнта, вираженість пігментації.
Після сеансу лазерного впливу шкіра поступово світлішає, набуває рівного здорового відтінку, вирівнюється рельєф. Пігментні плями стають менш вираженими або повністю зникають після проходження курсу процедур.

Вартість лазерного видалення пігментації в Рівному

Ціна залежить від кількості спалахів, необхідних для обробки запланованої зони. Вартість однієї процедури - від 600 грн.
Щоб записатися на лазерне видалення пігментації на обличчі або тілі за найкращою ціною в Рівному, скористайтеся онлайн-формою на сайті або телефонуйте нам по телефону. Косметологи салону TK Laser безкоштовно проконсультують клієнта у зручний для нього час. Наші майстри створюють доброзичливу атмосферу, завжди радо і ввічливо обслуговують відвідувачів.

Відгуки наших клієнтів

Салон лазерної епіляції TK LASER
Телефон