вул. Соборна, 13

Пн. - Нд. з 8:00 до 21:30

Доглядові процедури для обличчя в м. Рівне

Сяюча здоров'ям і красою шкіра - результат правильного догляду за обличчям. Забезпечити його можна за допомогою доглядових процедур, спрямованих на вирішення певних естетичних завдань. Залежно від віку, це можуть бути: вугрі у підлітків, поява перших зморшок в 25-30 років, знижений тургор і еластичність шкіри після 45 років. Кращий спосіб усунення косметологічних недосконалостей - процедури з професійного догляду за обличчям.
У салоні TK Laser м. Рівне представлений широкий спектр послуг по омолодженню і відновленню гладкості, пружності, здорового кольору шкіри клієнтів будь-якого віку. Наші косметологи працюють на косметиці відомого ізраїльського бренду Holy Land. Високоефективні і безпечні засоби, професіоналізм майстрів TK Laser забезпечують швидкий і тривалий результат програм по догляду за шкірою.

Види доглядових процедур в TK Laser

Залежно від типу шкіри і поставленого завдання, наш косметолог порекомендує клієнту різні доглядові програми:

Доглядові процедури в салоні TK Laser вже після першого відвідування дають видимий результат. Відрізняються швидким відновленням та реабілітацією. Це відмінний спосіб без зайвих зусиль надати шкірі доглянутий і сяючий вигляд.

Що включають в себе доглядові процедури для обличчя у косметолога

Для забезпечення максимально стійкого ефекту майстри салону TK Laser впливають на шкіру комплексно:

/ 01.

очищають і тонізують шкірні покриви;

/ 02.

проводять предпілінг і пілінг;

/ 03.

наносять маску (зволожуючу, заспокійливу або скорочує);

/ 04.

обробляють обличчя концентрованою сироваткою;

/ 05.

наносять лосьйон, крем, сонцезахисний засіб.

Косметологи нашого салону, в залежності від виконуваної процедури для обличчя, можуть використовувати додаткові засоби з лінійки Holy Land.

Чистки

Як часто необхідно робити доглядові процедури у косметолога

Періодичність відвідування косметолога визначається індивідуально. На першому сеансі наш фахівець проведе консультацію, порадить найбільш підходящу під особливості шкіри клієнта доглядову програму і складе графік процедур.

Вартість процедур для обличчя в Рівному

Ми встановлюємо доступну ціну на всі види доглядових програм в нашому салоні. На сайті є прайс, де вказані актуальні ціни на кожен вид послуг. Вартість доглядової процедури у косметолога TK Laser у м. Рівне залежить від обраної процедури. Сеанс триває від 30 до 80 хвилин.
Довірте професійну очистку, відновлення і омолодження шкіри нашим майстрам. Час, проведений в затишному салоні TK Laser, дає можливість не просто доглядати за зовнішністю, а й отримати позитивний настрій і гарний настрій на довгий час.