Лазерне видалення тату і татуажу в Києві

Перманентний макіяж брів і татуювання можуть з часом змінити колір, деформуватися, вийти з моди або просто розподобатися. Повернути шкірі первинний зовнішній вигляд можна за допомогою сучасного і безпечного способу - виведення тату. Процедура використовується для видалення чорних і кольорових тату з будь-якої ділянки обличчя і тіла.
Команда салону TK Laser постійно працює над тим, щоб кожен клієнт отримав бажаний результат максимально швидко. Для зведення татуювання ми використовуємо сертифіковане лазерне обладнання, майстри регулярно підвищують кваліфікацію. Наші фахівці допоможуть не тільки зробити шкіру ідеально гладкою і чистою, а й пригостять чашкою смачної кави або чаю до і після процедури.

До та після видалення перманентного макіяжу

Ціни на видалення тату в Києві

Переваги лазерного виведення татуювань

Лазер допомагає вивести фарбувальний пігмент з організму природним шляхом. Без пошкоджень шкіри, шрамів, рубців та інших негативних наслідків. Під час процедури пігмент нагрівається і руйнується, через певний проміжок часу повністю виводиться з організму.
До переваг послуги лазерне видалення татуажу брів також відноситься можливість:

  • Ефективно обробити лазером зображення будь-якого розміру, незалежно від його розташування на обличчі й тілі і глибини залягання пігменту.
  • Вивести тату можна в будь-який час року. При дотриманні рекомендацій нашого косметолога і правильного післяпроцедурного догляду звести тату лазером можна навіть в літній період.
  • Не витрачати багато часу. Один сеанс займає ≈25 хвилин, проходить в комфортній обстановці.

За відгуками клієнтів салону TK Laser, процедура з видалення татуажу з брів, зведення татуювань проходить з помірними больовими відчуттями.

Видалення татуажу лазером

Результат після процедури

Лазерне видалення тату в салоні TK Laser

Вплив лазера на татуювання робить його світліше, контури стають менш чіткими. Максимальний ефект після першої процедури можна буде оцінити через 3-4 тижні після виведення фарбувального пігменту з організму.
Для досягнення найкращого результату - чистої шкіри без слідів малюнка - знадобиться пройти курс, призначений косметологом.

Протипоказання

Незважаючи на безпеку лазерного методу, існує ряд обмежень, при наявності яких процедуру проводити не рекомендується:

Дівчина після процедури
/ 01.

онкологія;

/ 02.

порушення цілісності шкірного покриву в зоні впливу;

/ 03.

інфекційні та грибкові захворювання шкіри;

/ 04.

порушення гормонального фону;

/ 05.

діабет в стадії декомпенсації;

/ 06.

гепатит B і C;

/ 07.

ішемічна хвороба серця;

/ 08.

келоїди в зоні обробки;

/ 09.

металеві імпланти в області, де проводиться процедура;

/ 010.

гемофілія.

Крім того, майстри салону TK Laser порадять перенести процедуру лазерного видалення татуажу, зведення татуювання на інший час при наявності свіжої засмаги на шкірі.

АПАРАТ TK ULTRA

Апарат TK Ultra – це багатофункціональне обладнання, що дозволяє проводити різноманітні процедури фотолікування та карбонового пілінгу. Насадка неодимового лазера дозволяє видаляти татуювання та перманентний макіяж.

TK ULTRA

ПЕРЕВАГИ АПАРАТУ:

/ 01.

Поєднання функцій IPL та неодимового лазера;

/ 02.

Можливість коригування протоколу процедури під індивідуальні особливості шкіри клієнта;

/ 03.

Спеціальна насадка дозволяє видаляти поверхневі татуювання та перманент від теплих до прохолодних відтінків на будь-якій ділянці тіла (шкірі обличчя, повік та губ);

/ 04.

Атравматичне омолодження шкіри.

Необхідна кількість процедур

Косметолог індивідуально визначає, скільки буде потрібно сеансів, щоб звести наколку, враховуючи тип і якість пігменту, стан шкіри, інші важливі чинники. Щоб повністю звести татуювання лазером, видалити татуаж на бровах в середньому необхідно від 6 до 10 процедур. Проміжок між сеансами становить 1-2 місяці.

Як проходить сеанс зведення тату

Після консультації та огляду зони, запланованої до обробки, косметолог:

Видалення татуажу лазером
/ 01.

Очищає і знезаражує шкіру клієнта.

/ 02.

Обробляє антисептиком маніпулу лазерного апарату.

/ 03.

Просить клієнта надіти захисні окуляри.

/ 04.

Індивідуально налаштовує обладнання.

/ 05.

Наносить на область впливу гель-провідник.

/ 06.

Обробляє заплановані зони лазером.

Після процедури виведення татуажу, перманентного макіяжу майстер TK Laser наносить на шкіру пінку «Пантенол», яка має заспокійливі і доглядові властивості.

Скільки коштує вивести тату в м. Київ

Ціна видалення лазером татуажу брів, татуювання залежить від особливостей оброблюваної зони. Клієнти можуть уточнити вартість послуги і записатися на прийом до косметолога, зателефонувавши нашим операторам або залишивши заявку на сайті.
Наші майстри роблять все, щоб відвідувачі почували себе комфортно і затишно в нашому салоні. Завжди уважно і доброзичливо ставляться до кожного клієнта, надають найвищий рівень сервісу і професійні консультації з процедур. Телефонуйте нам, і адміністратори запишуть вас на найбільш зручний час для візиту до косметолога TK Laser.