пр-т Коцюбинського, 56

Вт. - Нд. з 8:00 до 21:30

Ін'єкції диспорту та ботоксу

Завдяки сучасним досягненням у сфері косметології, ми можемо повернути годинник назад і відновити молодість та свіжість нашої шкіри. Одним із найефективніших методів, що дозволяє це зробити безпечно та швидко, є ботулінотерапія, яка проводиться в центрі TK Laser у місті Вінниця.

Ботулінотерапія, часто відома як "ін'єкції ботоксу" - це процедура, в якій використовується ботулотоксин типу А, щоб зменшити вираженість зморшок та мімічних ліній, роблячи шкіру більш гладенькою та значно молодшою.

До та після процедури

Вартість ін'єкцій

Переваги

Розглянемо основні переваги даної процедури:

Ін`єкції
01.

Мінімальна інвазивність. Ботулінотерапія - процедура, де використовуються тоненькі голки і немає жодного ризику хірургічних втручань. Це забезпечує безпеку під час сеансу та короткий період для відновлення.

02.

Природний вигляд. Наші косметологи, справжні професіонали своєї справи, забезпечать бажані результати, які виглядатимуть природньо, без ефекту “штучності”.

03.

Широкий спектр застосування. Ботулінотерапія може впоратись не тільки зі зморшками, а й допоможе вилікувати надмірну пітливість, ясенну посмішку та інші косметичні недоліки.

04.

Довготривалі результати. Після ботулінотерапії дія препарату зберігається 3-6 місяців, забезпечуючи клієнтам тривалий позитивний ефект.

05.

Поступова дія. Результати після процедури проявляються поступово, що дозволяє клієнтам звикнути до нового вигляду без стресу щодо різкої зміни зовнішності.

Препарати

У салоні фахівці працюють виключно за допомогою сертифікованих препаратів ботулотоксину. Це є гарантією безпеки процедур і дає впевненість в ідеальному результаті. Зробити ботокс для обличчя бажають і чоловіки, і жінки. Процедура добре рятує людей, які страждають на схильність до ранньої появи зморшок і в'янення шкіри. Застосовувати препарат можна з 18 років.

Косметологи в салоні TK Laser використовують такі препарати:
Пілінги
Botox

«Ботокс»

Згладити зморшки, поліпшити усмішку, усунути проблему рясноного потовиділення можна за допомогою препарату «Ботокс». Виробляється компанією Allergan (Америка). Засіб працює за рахунок ботулінічного токсину А, який блокує імпульси нервових закінчень.

«Диспорт»

Препарат виробляється французькою компанією Ipsen. Впливає на шкіру за рахунок ботулотоксину А, який допомагає блокувати імпульси нервових закінчень. Завдяки речовинам, які знаходяться в препараті, він позбавляє від зморшок, зменшує потовиділення, робить привабливішою посмішку.

Disport
Ін`єкції

Етапи проведення

Початок процедури передбачає огляд шкіри клієнта косметологом, уточнення про відсутність будь-яких протипоказань для проведення ін’єкцій.

Підбір препарату та дозування ін'єкції залежить від віку, особливостей проблемних зон та бажаного результату.

Перед початком процедури шкіра очищається та дезінфікується. Якщо клієнт має низький больовий поріг, може застосовуватися місцевий анестетик, хоча в більшості випадків уколи добре переносяться.

За допомогою одноразового шприца та тонкої голки, косметолог точно вводить препарат підшкірно в м'язи заздалегідь визначених зон для обробки.

Після завершення процедури, шкіра повторно обробляється антисептичним засобом, який не висушує шкірні покриви та зменшує ризик негативних наслідків після ін'єкцій.

Тривалість сеансу залежить від області обробки та, зазвичай, складає від 30 до 45 хвилин. Після цього косметолог TK Laser надасть клієнту рекомендації щодо належного догляду за шкірою та правила, яких слід дотримуватися безпосередньо після процедури та протягом періоду дії препарату.

Показання та протипоказання

Ботулінотерапія показана для вирішення різних естетичних проблем та медичних станів. Зокрема, вона ефективна, якщо у вас є:

 • Мімічні зморшки на лобі, у зоні міжбрів'я.
 • Поява «гусячих лапок» навколо очей.
 • Шкірні заломи в області перенісся.
 • Вертикальні складки навколо рота.
 • Опущення куточків рота.
 • Сильно виражені верхні ясна під час посмішки.
 • Гіпергідроз пахвових западин, долонь, стоп.
 • М'язовий гіпертонус обличчя та шиї.
 • Купероз та розацеа.

Попри те, що ботулінотерапія є безпечною процедурою, вона має деякі протипоказання, про які слід знати. Заборонено проводити цю процедуру при:

 • Вагітності та періоді лактації (2-3 місяці).
 • Онкозахворюваннях будь-якої стадії.
 • Хворобах аутоімунної системи.
 • Псоріазі та екземі.
 • Запаленні на шкірі.
 • Гострій стадії герпесної інфекції.
 • Схильності шкіри до появи келоїдів.
 • Епілептичних та психічних розладах.
 • Цукровому діабеті в стадії декомпенсації.
 • Геморагічних хворобах.
 • ГРВІ, грипі, COVID-19.

Ефект від ін'єкцій починає проявлятися через кілька годин після процедури, а найбільш помітні результати спостерігаються від 7-го до 14-го дня. Ботулінотерапія являється всесезонною процедурою.
Перед початком проведення будь-якої процедури важливо повідомити косметолога про всі проблеми зі здоров'ям, оскільки це допоможе запобігти можливим ускладненням та забезпечить максимальну ефективність від ін’єкцій.

Ефективність процедури

У підсумку, ботулінотерапія відкриває перед нами шлях до молодості та краси, пропонуючи ефективний та безпечний метод відновлення гладкості шкіри обличчя.
Її переваги, такі як мінімальна інвазивність, природний вигляд результату, широкий спектр застосування та тривалість ефекту, роблять її популярним вибором серед тих, хто прагне зберегти свій молодий вигляд.