пр-т Коцюбинського, 56

Вт. - Нд. з 8:00 до 21:30

Ін`єкції

Контурна пластика

Контурна пластика - це косметологічна процедура, спрямована на виправлення асиметрії та додавання об’єму за допомогою введення спеціальних філерів на основі гіалуронової кислоти. В центрі TK Laser ця процедура проводиться з метою покращення форми обличчя, губ та корекції контурів.

До та після процедури

Ціни на послуги

Переваги

Ін`єкції
01.

Безпека
Використання високоякісних та перевірених матеріалів й бездоганна робота косметологів гарантують, що контурна пластика в центрі TK Laser буде не лише ефективною, але й абсолютно безпечною для наших клієнтів.

02.

Гармонійний ефект
Контурна пластика вражає не лише швидкістю, але й природним виглядом результатів. Наші спеціалісти дбають про те, аби підкреслити вашу красу, не створюючи враження “штучного” обличчя.

03.

Довготривалість
Однією з ключових переваг є тривалість отриманого ефекту. Контурна пластика забезпечує результати, які не тільки максимально ефективні, але й зберігаються до 12 місяців, даруючи тривале задоволення від бажаних змін.

04.

Швидкість виконання
Сеанс контурної пластики обличчя триває 20-40 хвилин, залежно від обраної зони. Це особливо важливо для тих, хто цінує свій час і комфорт.

Показання та протипоказання

Контурна пластика чудово впорається із наступними випадками:

 • Вікові зміни шкіри;
 • Наявність асиметрії форми губ;
 • Деформація зони підборіддя;
 • Виражені носогубні складки;
 • Необхідність у скульптуруванні нижньої третини обличчя;
 • Нестача об’єму в області вилиць.

Хоча контурна пластика є безпечною процедурою, вона також має свої протипоказання. Не рекомендується проводити ін’єкції у таких випадках:

 • Наявність пошкоджень у зоні проведення процедури (виразки, рани, опіки, висипання);
 • Наявність родимих ​​плям, родимок у зоні виконання маніпуляції;
 • Захворювання крові (у тому числі погане згортання);
 • Недавнє проведення лазерного шліфування шкіри в зоні корекції;
 • ВІЛ, СНІД;
 • Вагітність та період годування груддю;
 • Захворювання шкіри (вірусні, грибкові, бактеріальні);
 • Індивідуальна чутливість до препарату;
 • Неповноліття клієнта;
 • Дерматози або дерматити в області проведення процедури;
 • Захворювання сполучної тканини системного характеру;
 • Розлади психіки, епілепсія;
 • Злоякісні новоутворення;
 • Схильність до утворення келоїдних рубців.

Перед проведенням процедури необхідно обов'язково повідомити косметолога про будь-які проблеми зі здоров'ям або наявність протипоказань, щоб уникнути можливих негативних наслідків. Результат після процедури зберігається від 8 до 12 місяців. Далі за бажанням клієнта можна зробити повтор сеансу.

Препарати

Косметологи в салоні для ін'єкцій використовують сертифіковані препарати, які пройшли численні лабораторні дослідження, та підтвердили свою якість.

В TK Laser використовують такі види препаратів:
Ін`єкції
Juvéderm-ultra

Juvederm Ultra 2

Філлер для контурної пластики різних зон обличчя, для корекції поверхневих та середніх зморшок. Він показаний для впливу на горизонтальні зморшки в області чола, зморшок періоральної області (навколо рота). Препарат дозволяє скоригувати контур губ та збільшити їх. Juvederm Ultra 2 ефективно виправляє шкірні заломи, розгладжує мімічні та вікові зморшки.

Juvederm Smile

Монофазний, біосумісний, в'язкий філер для підшкірного введення на основі висококонцентрованого гіалуронату натрію використовуэться з метою помітного збільшення губ, формування чіткого контуру, корекції рельєфу та форми губ. Препарат має високу щільність, яка дозволяє ефективно розгладжувати вертикальні зморшки в періоральній ділянці (навколо рота).

Juvederm-Ultra-Smile
juvederm-ultra

Juvederm Ultra 3

Філер для контурної пластики різних зон обличчя: області чола, вилиць та носогубних складок. Препарат дозволяє скоригувати контури губ та збільшити їх. Juvederm Ultra 3 має щільну консистенцію, яка дозволяє ввести його в глибокі шкірні шари. Він ефективно виправляє шкірні заломи, піднімає куточки губ, розгладжує мімічні та вікові зморшки, окреслює овал обличчя.

Juvederm Volbella

Філер на основі гіалуронової кислоти. Допомагає скоригувати поверхневі та середні зморшки, відновлює рельєф шкіри, додає об'єму губам, коригує нососльозну борозну та область під очима (маскує синці під очима).

Препарат

Результати

Після проведення контурної пластики в центрі TK Laser клієнти отримують вражаючі результати:

/ 01.

формування більш гармонійних пропорцій обличчя;

/ 02.

ефект ліфтингу м'яких тканин;

/ 03.

більш окреслений овал обличчя, чіткий контур;

/ 04.

виражений омолоджуючий ефект відразу після процедури;

/ 05.

зменшення зморшок, заломів та ліній на шкірі.

Якщо проводити процедуру регулярно, з кожним наступним сеансом результат буде триматися все довше, адже препарат стимулює вироблення колагену та еластину.

Ін`єкції

Догляд після процедури

Догляд після контурної пластики - це важливий етап для забезпечення тривалості та якості результату. Після процедури рекомендується уникати масажу та відвідування басейнів і саун протягом перших днів. Також важливо уникати сильних фізичних навантажень та використовувати крем з високим показником SPF.
Застосування холодних компресів на область, де проводилась контурна пластика, може допомогти зменшити можливий набряк та подразнення.

Ефективність процедури

Філери на основі гіалуронової кислоти точково коригують форму обличчя, відновлюючи його пружність та молодість, надаючи бажані об'єми та контури.
Однією з ключових переваг цієї процедури є тривалість результату до 12 місяців, забезпечуючи вам задоволення від оновленого вигляду. А безпека та мінімальна інвазивність контурної пластики дозволяють швидко повернутися до звичного ритму життя.
Не забувайте, що правильний післядогляд є важливою складовою для закріплення отриманих результатів.