пр-т Коцюбинського, 56

Вт. - Нд. з 8:00 до 21:30

Інтимна лазерна епіляція у Вінниці

Чутлива інтимна зона вимагає особливого підходу у виборі методу епіляції. Від щоденного гоління можливі постійні подразнення, які приносять страшенний дискомфорт, а воскова і цукрова депіляція – досить болючі способи, що під силу терпіти не кожній дівчині. До того ж нам дівчатам завжди мріялось, аби нове волосся не відростало якомога довше.
Здається, мрії мають властивість здійснюватися. Якщо ви досі не наважились спробувати лазерну епіляцію, саме час полегшити собі життя та зробити догляд за тілом приємнішим. Не боляче, швидко, зручно та надовго – ось основні переваги лазера. Ми будемо раді бачити вас в нашому салоні лазерної епіляції ТК Laser у Вінниці. Мережа, яка має бездоганну репутацію по всій країні, у вашому місті. Чекаємо на місцевих красунь.

Вартість лазерної епіляції в салонах ТК Laser визначається обсягами оброблюваних ділянок тіла. Наша принципова позиція: послуги лазерної епіляції повинні залишатися доступними!

Тому ми регулярно проводимо акції, тішимо постійних клієнтів щедрими знижками та рекомендуємо обробляти відразу декілька зон - так ви можете істотно заощадити.

Не відкладайте турботу про себе: телефонуйте, щоб дізнатися вартість лазерної епіляції і записатися на безкоштовну консультацію.

Записатись

ПОКАЗАННЯ ДЛЯ ВИБОРУ ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

Втома від бритви, надмірний біль від воску та просто бажання видалити волосся з інтимної зони надовго – ось найпоширеніший набір причин для того, щоб обрати лазер. А в деяких випадках він лишається чи не єдиним ефективним методом. До прикладу:

/ 01.

вростання волосся. Це непроста проблема, від якої з’являються гнійники, ранки та багато незручностей;

/ 02.

дуже чутлива шкіра і гостра реакція на більш травматичні методи;

/ 03.

активний ріст волосся і низька ефективність альтернативних способів видалення.

До та після

Протипоказання

Лазерна епіляція – це повністю безпечна технологія, проте, як і всюди, тут є свої нюанси, які потрібно врахувати при плануванні курсу лазера. Проведення процедури заборонено при:

лазерна епіляція ноги повністю
/ 01.

вагітності та грудному вигодовуванні на ранніх термінах;

/ 02.

бактеріальних, вірусних грибкових інфекціях шкірного покриву;

/ 03.

ранах в областях, які підлягають обробці;

/ 04.

цукровому діабеті в стані гіперглікемії;

/ 05.

підвищеній температурі тіла, запальних процесах в організмі;

/ 06.

онкології;

/ 07.

епілепсії;

/ 08.

проблемах із згортанням крові.

уход за кожей

Особливості підготовки до проведення процедури

Є кілька важливих пунктів, приступити до виконання яких потрібно майже за місяць до запланованого візиту:

лазерна епіляція ніг

Етапи проведення процедури

Консультація з майстром

Клієнт визначає ділянки, які він бажає обробити. Спеціаліст переконується у відсутності протипоказань до маніпуляції, проводить візуальний огляд волосистих зон і підтверджує доцільність проведення процедури.

Підготовчий етап

Співробітник салону підбирає налаштування апарату, обробляє шкірний покрив і маніпулу приладу антисептиком. У нашому салоні використовується засіб «Бациллол». Якщо у вас низький больовий поріг, повідомте про це майстру. В такому випадку перед обробкою на зони, котрі будуть обробляться, потрібно нанести знеболюючий гель на основі лідокаїну.

Проведення епіляції

Для захисту епідермісу від опіків і легкого ковзання маніпули на шкіру наноситься контактний гель. Апарати, які використовуються в нашому салоні, мають вбудовану систему охолодження. Тому дискомфорт під час сеансу мінімальний. Клієнти зазвичай відчувають лише незначне поколювання.

Завершення сеансу

Майстер видаляє залишки контактного гелю, дезінфікує шкірний покрив, наносить пантенол.

рекомендованный график

Рекомендований графік процедур

Періодичність

В середньому для повного видалення волосся в інтимній зоні потрібно 8-10 процедур. Все індивідуально та буде залежати від того, наскільки швидко волосся почне випадати. Ми сформуємо оптимальний графік відповідно до фаз активного росту волосся та зробимо все можливе, аби якнайшвидше привести вас до бажаного результату.

Обладнання, що використовується

В салоні TK Laser фахівці працюють з діодними лазерами для епіляції TK Unique – новими, удосконаленими апаратами з механізмом охолодження (авторська розробка TK Laser).
Діодний лазер за допомогою маніпули забезпечує ефективну та безпечну втрату небажаного волосся. Цей апарат використовує лазер з довжиною хвилі 808nm для випромінювання, яка особливо чутлива до меланіну, який міститься всередині волосся, не завдаючи шкоди епідермісу.

лазерная эпиляция ягодиц у женщин

Догляд за шкірою після процедури

Перша доба

Заборонено механічний вплив на оброблені ділянки, користування засобами, до складу яких входить спирт.

2-4 дні

На оброблені зони двічі на добу рекомендується наносити мазь, крем або мус на основі декспантенола (бепантен, пантестин, пантенол). Бажано віддавати перевагу нижній білизні з бавовняної тканини.

3 дні

Не рекомендується займатися в спортзалі, плавати в басейні, відвідувати лазню та сауну.

2 тижні

Під забороною засмага в солярії, а також сонячні ванни.

Вартість лазерної епіляції інтимної зони у Вінниці

Дивіться актуальні ціни в прайсі та плануйте свій бюджет на ціль – гладка шкіра на 10 років. Здається, це виправдане вкладення в себе. До того ж з нашими постійними акціями можна чудово економити. Звертайте увагу на спеціальні бонусні пропозиції та пам’ятайте, що робити одночасно дві та більше зон вигідніше. Чекаємо на вас.