пр-т Коцюбинського, 56

Вт. - Нд. з 8:00 до 21:30

Лазерна епіляція чоловіків у Вінниці

Все більшої популярності набуває лазерна епіляція для чоловіків, яка не лише вирішує проблему небажаного волосся, але й стає проявом доглянутості та турботи про себе. Процедура успішно проводиться в центрі TK Laser у місті Вінниця.

Чоловіча лазерна епіляція - це сучасний метод видалення волосся, що базується на впливі лазерного променя на фолікули волосся. Під час процедури лазерний промінь проникає до шкіри та поглинається пігментом волосся, що призводить до його руйнування. Цей метод ефективний для будь-яких частин тіла та гарантує тривалі результати.

Вартість лазерної епіляції

Популярне Обличчя Інтимні зони Ноги
Популярне Обличчя Інтимні зони Ноги Руки Спина та живіт

Компанія TK Laser цінує кожного клієнта і намагається задовольнити всі потреби. Щоб зробити відвідування салону більш приємним і вигідним, регулярно проводимо акції і робимо знижки. Привабливі пропозиції діють для жінок і чоловіків. Вибравши комплексну епіляцію, ви отримаєте знижку до 40%.
Забудьте про неприємну процедуру регулярного гоління. Залиште в минулому настирливий свербіж і подразнення. Подаруйте своєму тілу красу і комфорт. Насолоджуйтесь гладенькою доглянутою шкірою кожного дня.

Не відкладайте турботу про себе: телефонуйте, щоб дізнатися вартість лазерної епіляції і записатися на безкоштовну консультацію.

Записатись

Переваги

Лазерна епіляція відзначається численними перевагами:

Підготовка до процедури

Перед тим як вирушити на лазерну епіляцію, слід заздалегідь підготуватись до процедури:

Салон TK Laser
/ 01.

За 2 тижні до процедури

уникайте тривалого перебування на сонці та використовуйте засоби з високим рівнем захисту SPF, оскільки засмага може збільшити ризик появи пігментації та подразнень шкіри.

/ 02.

За 3 тижні перед процедурою

виключіть інші методи видалення волосся, крім гоління, оскільки для успішного проведення лазерної епіляції необхідно, щоб волосяні цибулини були на місці

/ 03.

За 2 тижні до сеансу

важливо припинити прийом антибіотиків тетрациклінової групи, а також препарати фторхінолонового ряду.

/ 04.

За 3 дні до відвідування центру

не використовуйте косметичні засоби, що містять спирт.

/ 05.

Прямо перед процедурою

поголіть потрібні зони, щоб не лишилось жодного видимого волоска або щетини. Також уникайте нанесення косметичних засобів на тіло перед процедурою, включаючи лосьйони, креми, дезодоранти та інші. Чиста шкіра допомагає максимально ефективно передати енергію лазера до фолікула волосся.

Протипоказання

Попри те, що лазерна епіляція вважається безпечним і ефективним методом видалення волосся, існують певні протипоказання, які слід враховувати перед проходженням цієї процедури:

удаление волос на спине лазером
/ 01.

Онкологічні захворювання.

/ 02.

Ішемічна хвороба серця.

/ 03.

Цукровий діабет в стадії декомпенсації.

/ 04.

Незгортання крові.

/ 05.

Гепатит В і С.

/ 06.

Фотодерматоз і прийом антибіотиків тетрациклінової групи.

/ 07.

Всі грибкові та інфекційні захворювання шкіри, наприклад, герпес, лишай, трихофітія.

/ 08.

Келоїдні рубці.

/ 09.

Важка форма варикозу в зоні проведення процедури.

/ 010.

Вагітність.

/ 011.

Метал в тілі.

Будь ласка, турбуйтесь про своє здоров’я та завчасно сповіщайте майстра про будь-які зміни у вашому самопочутті.

Використовуване обладнання

Лазерна епіляція на руках у Вінниці проводиться майстрами TK Laser за допомогою діодного лазера TK Unique – нового, удосконаленого апарату з механізмом охолодження (авторська розробка TK Laser).
Діодний лазер за допомогою маніпули забезпечує ефективну та безпечну втрату небажаного волосся. Цей апарат використовує лазер з довжиною хвилі 808nm для випромінювання, яка особливо чутлива до меланіну, який міститься всередині волосся, не завдаючи шкоди епідермісу.

Догляд за шкірою після сеансу

Після завершення курсу чоловічої лазерної епіляції важливо дотримуватися певних рекомендацій для збереження результатів та здоров'я шкіри.
Необхідно підтримувати гігієну обробленої зони, використовувати засоби для заспокоєння шкіри та уникати дії прямого сонячного світла, наносити крем з високим фактором захисту від УФ-випромінювання - це основні поради для оптимального догляду.

Ефективність процедури

Лазерна епіляція для чоловіків у центрі TK Laser у Вінниці - це не лише сучасний метод видалення волосся, але й шлях до доглянутості та впевненості. Процедура забезпечує стійкий ефект, безпеку та максимальний комфорт для клієнтів будь-якого віку.
Дотримуйтесь рекомендацій вашого спеціаліста щодо правильного догляду після процедури й результати тішитимуть вас ще тривалий час.