пр-т Коцюбинського, 56

Вт. - Нд. з 8:00 до 21:30

лазерная эпиляция на лице

Лазерна епіляція обличчя у Вінниці

Видалення волосся на обличчі вимагає особливого та дбайливого підходу. Звичні та популярні для нас способи: пінцет, бритва, шугаринг та депіляторний крем при постійному застосуванні здатні пошкодити ніжну шкіру. До того ж ці методи болючі і мають короткочасний ефект.
Лазерна епіляція волосся на обличчі дозволить без дискомфорту і на тривалий час позбутися вусиків, пушкових волосків на підборідді та бакенбардах. Процедура виконується у затишному кабінеті досвідченим косметологом із медичною освітою, з дотриманням усіх правил стерильності. Відсутність побічних реакцій дозволить вам одразу після сеансу повернутися до своїх справ. Важливо лише слідувати кільком простим доглядовим рекомендаціям майстра.

Ціна лазерної епіляції області обличчя в салонах ТК Laser в Вінниці визначається кількістю оброблюваних зон. Позиція нашої компанії: послуга повинна залишатися доступною.
Ми регулярно проводимо акції, тішимо клієнтів щедрими знижками та рекомендуємо обробляти одночасно декілька зон - так ви можете відчутно заощадити.

Не відкладайте ТУРБОТУ ПРО СВОЄ ТІЛО: ТЕЛЕФОНУЙТЕ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ВАРТІСТЬ та знижки на процедуру І ЗАПИСАТИСЯ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ.

Записатись

Переваги послуги

Лазерна епіляція обличчя має високу ефективність, що підтверджують тисячі позитивних відгуків клієнтів. Вплив променя на пігмент волосяних цибулин провокує відмирання фолікулів. Особливість процесу в тому, що апарат не залишає опіків або інших реакцій шкіри, органів та судин.
Інші переваги процедури:

Результат
/ 01.

Епіляція обличчя лазером у TK Laser підходить для чоловіків та жінок зі шкірою будь-якої жирності, які хочуть вирішити естетичну проблему зайвого оволосіння. Для досягнення бажаного результату потрібна лише наявність пігменту у волосяній цибулини у достатній кількості.

/ 02.

Лазер здатний не тільки видалити врослі волоски, але і запобігти цьому недоліку. Після регулярних депіляцій будь-якими способами ороговілий шар шкіри стає щільним, тому стрижень росте всередину, а не назовні. Чого нема після лазерної процедури.

/ 03.

Після завершення курсу сеансів гладкість шкіри зберігається до 10 років. Для підтримки ефекту потрібно проходити 1-2 сеанси на рік. Протягом усього періоду немає необхідності підбривати ділянку або відрощувати певну довжину волосся, як при депіляції бритвою чи воском.

/ 04.

Під час процедури відчувається легке поколювання, яке здебільшого не приносить дискомфорту. При необхідності, лазерна епіляція верхньої губи або іншої чутливої зони на етапі підготовки може бути знеболена.

/ 05.

Сеанс займає трохи більше 20 хвилин.

Запишіться на прийом до нашого салону у м. Вінниця, щоб порадувати себе гладкою, м'якою та доглянутою шкірою.

Показання до епіляції лазером

Лазерна епіляція пушкового волосся на обличчі - універсальна процедура, оскільки підходить клієнтам будь-якого віку від 18 років, які бажають прибрати волоски в зонах підборіддя, щік, бакенбард та над верхньою губою. Епіляція рекомендована при:

01.

Надмірне оволосіння у жінок за чоловічим типом (гірсутизм).

02.

Прискорене зростання волосся на обличчі у великій кількості.

03.

Алергічні та побічні реакції після депіляції.

04.

Схильність до вростання волосків.

Протипоказання

Тимчасові протипоказання:

  • Весь період вагітності.
  • Перші три місяці годування груддю.
  • Дерматологічні захворювання інфекційної та грибкової етіології.

Абсолютні протипоказання:

  • Поява келоїдів.
  • Декомпенсаційна стадія цукрового діабету.
  • Серцево-судинні хвороби.
  • Геморагічні захворювання (низьке згортання).
  • Гепатит.
  • Доброякісні та злоякісні пухлини.
  • Металеві елементи у зоні обробки.

Якщо у вас є проблеми зі здоров'ям, які не згадані у списках, повідомте про це під час консультації косметолога.

лазерна епіляція

Етапи проведення процедури

Перед початком сеансу косметолог уточнює відсутність протипоказань, оглядає та дезінфікує обрану ділянку шкіри.

Лазерна епіляція на обличчі у Вінниці проводиться у 4 етапи:

Підготовка матеріалів

Майстер готує стерильні витратні матеріали. Знезаражує та обертає плівкою маніпулу діодного апарату.

Підготовка клієнта

Волоски, що залишилися, видаляються бритвою, якщо потрібно. Тату, великі та об'ємні родимки замальовуються спеціальним олівцем білого кольору. Клієнт одягає захисні окуляри.

Налаштування обладнання

Апарат налаштовується залежно від обраної ділянки, типу шкіри та насиченості пігменту у волоссі. На зону обробки наноситься контактний гель, який покращує провідність лазера вглиб шкіри, сприяє легкому та плавному ковзанню маніпули.

Виконання епіляції

Косметолог виконує процедуру, проводячи приладом на поверхні обраної зони.

Завершення процедури

Після епіляції видаляються залишки гелю, на ділянку наноситься засіб з декспантенолом у складі. Воно призначене для зволоження, пом'якшення та заспокоєння шкіри.

рекомендованный график

Рекомендований графік сеансів

Кількість сеансів

Визначити частоту відвідувань салону може косметолог лише після кількох процедур.
Тривалість курсу та перерва між процедурами визначається індивідуально, з урахуванням типу шкіри, кольору та властивостей волосся, віку та статі клієнта. Для досягнення та збереження бажаного ефекту у чоловіків може знадобитися 10-14 відвідувань, у жінок – до 8 процедур. Ця кількість орієнтовна, точніше зорієнтує вас косметолог.

Інтервал

Проміжок між першими трьома сеансами не повинен перевищувати одного місяця. Надалі він може залишитися таким самим або збільшитися до двох місяців. Після завершення курсу потрібно відвідувати підтримуючі сеанси. Оскільки фолікули здатні відновлюватися, лазерна епіляція вусиків та інших зон виконується 1-2 рази на рік.
Графік процедур завжди обговорюється із клієнтом. Його важливо дотримуватись, щоб досягти найкращого результату та зберегти ефект на більш тривалий період.

лазерная эпиляция лица
Дівчина доглядає за шкірою обличчя

Догляд за шкірою після сеансу

Перші 2-3 дні на ділянку впливу наносити крем із декспантенолом.

Протягом 3 днів відмовитися від відвідування лазні та басейну. Виключити фізичні навантаження для запобігання пітливості.

2 тижні обмежувати попадання на шкіру ультрафіолетового проміння. Під час прогулянки в сонячну погоду користуватись засобом із SPF-захистом (з показником захисту не менше 50).

Не наносити на оброблену ділянку спиртовмісних препаратів.

Для видалення окремих волосків можна використовувати тільки бритву, оскільки інші методи травматичні для шкіри.

Обладнання, яке ми використовуємо для видалення волосся лазером

Лазерна епіляція в Києві, Дніпрі, Львові, Одесі, Вінниці, інших містах України нашими фахівцями проводиться за допомогою найсучасніших діодних апаратів.

В нашому розпорядженні:

Діодний лазер TK Unique

Діодний лазер для епіляції TK Unique – новий, удосконалений апарат з механізмом охолодження (авторська розробка TK Laser).
Діодний лазер за допомогою маніпули забезпечує ефективну та безпечну втрату небажаного волосся. Цей апарат використовує лазер з довжиною хвилі 808nm для випромінювання, яка особливо чутлива до меланіну, який міститься всередині волосся, не завдаючи шкоди епідермісу.

Вартість та знижки на епіляцію у м. Вінниця

Ціна послуги відрізняється для різних зон. Інформація про те скільки коштує лазерна епіляція лиця в TK Laser, представлена на сторінці послуги та в розділі «Ціни». Також вартість можна уточнити у менеджера кол-центру доступними способами: по телефону або в одному з месенджерів.
Лазерна епіляція підборіддя та інших зон має доступні ціни. На сторінці Акції запропоновані вигідні знижки на комплекси послуг. Запишіться на сеанс через онлайн форму або замовте дзвінок менеджера.