пр-т Коцюбинського, 56

Вт. - Нд. з 8:00 до 21:30

Лазерна епіляція вусиків та бороди у Вінниці

Зайве волосся – проблема, яка хвилювала жінок з давніх часів. Перші версії епіляції відомі ще за часів Давнього Риму, адже вже тоді панянкам хотілося виглядати бездоганно. На щастя, сьогодні можна обирати з багатьох методів видалення волосся залежно від своїх потреб та побажань. І ми пропонуємо вам розглянути варіант лазерної епіляції – технології, в якій враховані всі недоліки альтернативних способів епіляції та все продумано для вашої зручності. Швидкість відростання волосків після бритви, болючість воску чи вростання волосся від шугарингу – про це все можна забути, а головне отримати ідеально гладку шкіру на довгі роки.
Якщо вас турбує волосся над верхньою губою чи є потреба забрати рослинність з будь-якої іншої зони, звертайтеся в салон лазерної епіляції ТК Laser у Вінниці.

Сеанс триває 15 хвилин. Результатом першої процедури стане позбавлення від ~20% волосся, які в активній фазі росту.

Не відкладайте ТУРБОТУ ПРО СЕБЕ: ТЕЛЕФОНУЙТЕ, ЩОБ ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ І ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРУ.

Записатись

Показання для лазерної епіляції обличчя

Якщо ви втомилися постійно видаляти волосся над верхньою губою восковими смужками чи ходити на шугаринг, оберіть лазерну епіляцію. Для чоловіків, яким не хочеться щодня голити бороду та вуса, це теж чудове рішення. Крім того, лазер буде чи не єдиним ефективним варіантом, якщо:

лазерна епіляція обличчя
/ 01.

у вас багато врослого волосся і постійні ранки, гнійники від цього;

/ 02.

шкіра сильно подразнюється після інших способів депіляції;

/ 03.

волосся на обличчі росте надто активно і з ним важко впоратися.

Протипоказання для використання лазера

  • вагітність та перші три місяці грудного годування;
  • захворювання шкіри, рани чи пошкодження в зоні впливу;
  • онкологічні хвороби;
  • гепатит В і С;
  • декомпенсований цукровий діабет;
  • келоїдні рубці;
  • серцево-судинні хвороби;
  • брекети, пластини, імпланти.
підготовка до лазерної епіляції, гоління ніг

Підготовка до сеансу

Рекомендуємо записуватися завчасно, адже підготовка починається майже за місяць до візиту та передбачає наступні етапи:

Особливості виконання процедури

Лазерний промінь спрямований на волосяний фолікул. Він його нагріває, перекриває живлення до цибулини та поступово руйнує. Внаслідок цього нові волоски не мають змоги відростати. Це принципово інший підхід до видалення волосся, аніж віск, цукрова паста чи епілятора, коли волосина просто висмикується з коренем, а сама цибулина лишається цілою і за кілька тижнів з неї росте нове волосся. Науково доведено, що лазер безпечний і діє виключно на волосяний фолікул, не зачіпаючи ні шкіру, ні тканини, ні внутрішні органи. Процедура проходить за простим алгоритмом:

лазерная эпиляция верхней губы
Консультація

майстер консультує вас по всіх актуальних питаннях, переконується, чи немає протипоказань;

Підготовчий етап

на основі огляду шкіри, визначення її фототипу обираються відповідні налаштування лазера та наноситься контактний гель;

Проведення процедури

обрана ділянка опрацьовується лазером. У випадку з зоною над верхньою губою процес займає не більше 10 хв;

Завершення сеансу

майстер збирає залишки гелю та наносить заспокійливий засіб.

рекомендованный график

Необхідна кількість процедур

За першу процедуру забирається близько 20% волосся, яке в той момент знаходиться в фазі активного росту. Щоб забрати всю рослинність, потрібно орієнтовно 7-10 сеансів – залежно від індивідуальних особливостей організму. Майстер з огляду на результати запропонує вам оптимальний графік процедур з інтервалами 1-2 місяці.

Обладнання, яке ми використовуємо для видалення волосся лазером

Лазерна епіляція в Києві, Дніпрі, Львові, Одесі, Вінниці, інших містах України нашими фахівцями проводиться за допомогою найсучасніших діодних апаратів.

В нашому розпорядженні:

Діодний лазер TK Unique

Діодний лазер для епіляції TK Unique – новий, удосконалений апарат з механізмом охолодження (авторська розробка TK Laser).
Діодний лазер за допомогою маніпули забезпечує ефективну та безпечну втрату небажаного волосся. Цей апарат використовує лазер з довжиною хвилі 808nm для випромінювання, яка особливо чутлива до меланіну, який міститься всередині волосся, не завдаючи шкоди епідермісу.

Вартість лазерної епіляції в ТК Laser в Вінниці

Зона вусиків та бороди – найменша за площею та не складна за рельєфом, тому процедура найбільш доступна по вартості. Ціни можна переглянути в прайсі. Не забувайте при плануванні кожного візиту слідкувати за акціями – у нас постійно діють цікаві пропозиції. А при обробці декількох зон одночасно буде хороша знижка. Можливо, це знак, що одразу потрібно зробити гладкими ніжки або бікіні? Чекаємо на вас.