вул. Київська, 17/1

Пн. - Нд. з 8:00 до 21:30

Фотоомолодження в м. Житомир

Завдяки прогресу сучасних технологій в косметології постійно з'являються нові інноваційні методи, які допомагають зберегти молодість і красу шкіри. Одним з таких перспективних напрямків є фотоомолодження, яке проводиться з використанням передових технологій у TK Laser, розташованому в Житомирі. Тут ця процедура здійснюється максимально ефективно і безпечно.

Фотоомолодження є неінвазивним методом, який використовує інтенсивне пульсове світло для поліпшення стану шкіри, зменшення ознак старіння та пігментації. Ця процедура передбачає використання спеціального пристрою, який випромінює імпульсне світло різних довжин хвиль, що дозволяє впливати на різні шари шкіри. Фотоомолодження стимулює вироблення колагену, поліпшує мікроциркуляцію та сприяє оновленню клітин шкіри.

Вартість процедур в Житомирі

Фотолікування Фотовидалення пігментації
Фотолікування Фотовидалення пігментації

Переваги

Фотоомолодження має кілька вагомих переваг, завдяки яким ця процедура так популярна серед наших клієнтів, які бажають покращити зовнішній вигляд своєї шкіри.

Фотолікування
01.

Ця процедура не вимагає хірургічного втручання, що знижує ризик ускладнень і сприяє швидкому відновленню.

02.

Фотоомолодження дозволяє досягти помітних результатів у зменшенні зморшок, пігментації та поліпшенні текстури шкіри.

03.

Цю процедуру можна застосовувати на різних частинах тіла, включаючи обличчя, шию, декольте та руки. Вона є досить універсальною.

Показання

Фотоомолодження рекомендується для вирішення таких проблем шкіри:

Видалення пігментації
/ 01.

Зморшки та мімічні зморшки.

/ 02.

Нерівномірний тон шкіри.

/ 03.

Гіперпігментація та пігментні плями.

/ 04.

Розацеа.

/ 05.

Судинна сіточка.

Лазерне омолодження ефективно бореться як з природним старінням шкіри, так і зі старінням, спричиненим впливом шкідливих ультрафіолетових променів. Імпульси світла спрямовано діють тільки на цільові ділянки шкіри, не зачіпаючи навколишні тканини. Такий підхід максимально зменшує ризик травмування шкіри та робить процедуру безпечною та ефективною.

Протипоказання

Перед проведенням процедури необхідно врахувати певні протипоказання:

Результат
01.

Вагітність і період лактації (2-3 місяці);

02.

Грибкові та інфекційні захворювання шкіри;

03.

Металеві імпланти в зоні впливу;

04.

Гепатит типу В і С;

05.

Онкологія;

06.

Ішемічна хвороба серця;

07.

Гормональний дисбаланс в організмі;

08.

Декомпенсація цукрового діабету;

09.

Келоїдні рубці в зоні впливу;

010.

Епілепсія.

Щоб уточнити можливість проведення процедури, рекомендуємо записатися на безкоштовну консультацію до косметолога центру TK Laser і повідомити про наявні проблеми зі здоров'ям, щоб уникнути можливих негативних наслідків.

Етапи проведення процедури

Процедура фотоомолодження проводиться в комфортних косметологічних кабінетах TK Laser і включає наступні етапи:

Консультація

Перед проведенням фотоомолодження необхідно проконсультуватися з фахівцем, який оцінить стан шкіри й визначить оптимальні параметри процедури.

Підготовка

Шкіру очищають від макіяжу та забруднень. Родимки або татуювання в зоні впливу апарату акуратно обводять і зафарбовують білим олівцем. Клієнт надягає спеціальні окуляри для захисту очей від прямого впливу світлових імпульсів.

Процедура

Фахівець наносить гель на шкіру, обробляє маніпулу дезинфікуючим засобом і розпочинає процедуру. Світлові імпульси проникають у шкіру, впливаючи на проблемні ділянки.

Завершення

Після завершення процедури на шкіру наноситься спеціальний крем, який допомагає заспокоїти та зменшити можливе почервоніння шкіри.

АПАРАТ TK ULTRA

Апарат TK Ultra – це багатофункціональне обладнання, що дозволяє проводити різноманітні процедури фотолікування та карбонового пілінгу. Насадка неодимового лазера дозволяє видаляти татуювання та перманентний макіяж.

TK ULTRA

ПЕРЕВАГИ АПАРАТУ:

/ 01.

Поєднання функцій IPL та неодимового лазера;

/ 02.

Можливість коригування протоколу процедури під індивідуальні особливості шкіри клієнта;

/ 03.

Спеціальна насадка дозволяє видаляти поверхневі татуювання та перманент від теплих до прохолодних відтінків на будь-якій ділянці тіла (шкірі обличчя, повік та губ);

/ 04.

Атравматичне омолодження шкіри.

Особливості процедури

Фотоомолодження є ефективним методом покращення стану шкіри, зменшення ознак старіння та пігментації.
TK Laser в місті Житомир надає якісні послуги з фотоомолодження, використовуючи передову технологію і знаючи всі нюанси проведення процедури.
Фотоомолодження має численні переваги, включаючи неінвазивність, помітні результати та універсальність. Проте, перед проведенням процедури необхідно проконсультуватися з фахівцем і врахувати можливі протипоказання.
Фотоомолодження в TK Laser допоможе вам зберегти молодість і красу шкіри, якою ви зможете насолоджуватись протягом тривалого періоду часу.