вул. Київська, 17/1

Пн. - Нд. з 8:00 до 21:30

Ліпомоделювання в Житомирі

У сучасному світі, здоров'я і краса займає велике значення у житті людини. З метою їх підтримки розвивається широкий спектр косметологічних процедур, що допомагають досягти бажаного самопочуття та гарного стану тіла. Однією з найефективніших і популярних методик у сфері схуднення і моделювання фігури є ліполітики. Поговоримо про них детальніше.

До/Після процедури

Що таке ліполітики?

Ліполітики - це інноваційна, інвазивна процедура, яка спрямована на розщеплення жирових клітин в певних ділянках тіла. Цей метод дозволяє ефективно боротися з надлишковою вагою в зонах, де жирові відкладення здаються майже нерозчинними. Ліполітики є альтернативою хірургічним втручанням, таким як ліпосакція, наприклад. Процедура здатна забезпечити безпечне та ефективне, локальне схуднення.

Процедура введення

иконка

Вже після першого сеансу можна помітити певні зміни, але для закріплення та посилення ефекту варто пройти повний курс, який буде рекомендований спеціалістом з косметології в центрі TK Laser.

иконка

Кількість сеансів, що потрібні, залежить від того, яка зона обробляється. Наприклад, для обличчя зазвичай достатньо 4-5 процедур. Однак, кількість також може варіюватись залежно від використовуваного препарату. Зазвичай рекомендується пройти 3-8 сеансів з інтервалом 10-30 днів між ними. Спеціаліст складе індивідуальний графік відвідувань, враховуючи препарат, що використовується, особливості проблемної зони та потреби клієнта.

иконка

Тривалість ефекту залежить від індивідуальних особливостей організму, способу життя та використаного препарату. Однак, щоб поліпшити результати, рекомендується поєднувати процедуру з фізичними тренуваннями, правильним харчуванням та масажем.

Використовуємо ліполітики

Ліпомоделювання може входити до комплексу для схуднення або проводиться як самостійна процедура. Залежить від способу життя, раціону, наявності підшкірної жирової клітковини.

У салоні TK Laser косметологи використовують такі види ліполітиків:
Ін`єкції
PBSerum_TRIADA

PBSerum TRIADA (Іспанія)

Унікальний препарат з урахуванням ферментів. У його складі - ліпаза, яка розщеплює жирові відкладення, колагеназа для виробництва організмом колагену та гіалуронідазу для виведення води. Ліполітик тріада незамінний для такої маніпуляції, як корекція нижньої третини обличчя, шиї. Також використовується для грудей, сідниць, допомагає прибрати об'єми в тих зонах, які потребують ліфтінгу, але не піддаються іншим методам впливу. Склад цієї програми можна коригувати. Все підбираємо індивідуально!

RRS HA Cellutrix (Італія)

Основна дія – усунення целюліту. Компоненти, які включені до складу, допомагають покращити обмін речовин та налагодити мікроциркуляцію. За допомогою цього засобу поступово виводяться жирові накопичення, шкіра набуває пружності. Проходить «апельсинова кірка» та набряки. У нас в салоні робляться ін'єкції RRS HA Cellutrix у живіт, ноги, сідниці та інші проблемні зони.

Ліпомоделювання

Показання та протипоказання

Ліполітики показані для людей, які мають проблеми з надлишковою вагою або зонами, де важко звести жирові відкладення, навіть при здоровому способі життя і активних фізичних вправах. Процедура чудово спрацює при:

 • Необхідності корекції овалу обличчя, силуету;
 • Наявності жирових відкладень під очима;
 • Присутності жирових «пакетів» на підборідді, брилях;
 • В'ялості та втрати пружності шкіри обличчя та тіла;
 • Бажанні зменшити виразність носогубних складок;
 • Необхідності поліпшення рельєфу шкіри;
 • Набряках та кругах під очима;
 • Локальних жирових відкладеннях у проблемних зонах;
 • Наявності целюліту на стегнах, сідницях, інших ділянках.

Ліполітики не рекомендовані для людей з наступними проблемами:

 • Онкологія будь-якого типу та на будь-якій стадії;
 • Хвороби, пов'язані з порушенням роботи імунної системи;
 • Псоріаз, екзема та інші захворювання шкіри;
 • Гостра форма герпесу;
 • Схильність шкіри до появи келоїдних рубців;
 • Епілепсія та психічні розлади;
 • Цукровий діабет в стадії декомпенсації;
 • Запалення шкірних покривів;
 • ГРВІ та тяжкі вірусні інфекції (в тому числі грип, COVID-19);
 • Період вагітності та грудного вигодовування (2-3 місяці);
 • Геморагічні хвороби;
 • Системний прийом антикоагулянтів, кортикостероїдних гормонів, ретиноїдів;
 • Індивідуальна непереносимість компонентів препарату, ін'єкцій з гіалуроновою кислотою.

Ін’єкції чудово справляться з локальними проблемами, а косметолог TK Laser в Житомирі підбере курс саме для вас і вашого бажаного результату.
Попри багату кількість переваг, ліполітики мають зазначені протипоказання, і перед початком процедури важливо проконсультуватися з кваліфікованим спеціалістом та детально розповісти йому про стан вашого здоров’я. Це збереже вас від можливих негативних наслідків.

Переваги ліполітиків

Ліполітики є відмінною альтернативою хірургічним методам схуднення з багатьма перевагами:

Ін`єкції
01.

Ліполітики не потребують хірургічного втручання, тому ризик ускладнень та тривалість реабілітаційного періоду зводяться до мінімуму.

02.

Процедура є практично безболісною, тому клієнти не відчувають сильного дискомфорту під час її проведення.

03.

Ліполітики дозволяють досягти помітних результатів вже після перших процедур. Вони ефективно розщеплюють жирові відкладення і зменшують об’єми тіла.

04.

Ін’єкції допомагають не лише схуднути, але і моделювати фігуру, надаючи їй більш привабливий вигляд. Це дозволяє покращити пропорції тіла та підкреслити його природні контури.

Ефективність процедури

Ін'єкції ліполітиків є ефективною та передовою методикою для розчинення жирових відкладень в конкретних зонах тіла.
Проведення повного курсу, рекомендованого спеціалістом, подарує вам бажаний результат, що зможе вас радувати тривалий період часу.
Ін'єкції ліполітиків можуть бути чудовим доповненням до здорового способу життя, включаючи фізичні тренування та збалансоване харчування, щоб підтримувати красу і здоров’я свого тіла.