вул. Київська, 17/1

Пн. - Нд. з 8:00 до 21:30

Карбокситерапія

Однією з найсучасніших процедур у світі косметології на сьогодні являється карбокситерапія, що стала ефективним методом для якісного догляду за шкірою обличчя. Процедура успішно проводиться в центрі TK Laser в місті Житомир.

Карбокситерапія є неінвазивною методикою, спрямованою на відновлення дерми та досягнення помітного омолоджуючого ефекту. Основою цього процесу є ефект Бору, що характеризується впливом діоксиду вуглецю на здатність крові переносити кисень. Цей ефект покращує мікроциркуляцію та сприяє ревіталізації шкіри.

Переваги

Розгляньмо основні переваги процедури:

01.

Глибоке відновлення. Однією з основних переваг карбокситерапії є стимуляція мікроциркуляції крові, що призводить до збільшення насичення тканин киснем. Цей процес сприяє ефективній регенерації клітин та виробленню колагену.

02.

Доведена ефективність. Результати будуть помітними вже після перших процедур. Підвищений тонус шкіри додає обличчю свіжий вигляд, а стимуляція синтезу колагену запускає процес розгладження зморшок.

03.

Якісний догляд. Карбокситерапія стане чудовим помічником для вирішення багатьох косметичних недоліків, таких як темні кола під очима, набряки та сліди від акне.

04.

Безпека та комфорт. Однією з ключових переваг карбокситерапії є відсутність болю, неінвазивний характер та мінімальний час відновлення.

05.

Індивідуальний підхід. Спеціалісти TK Laser враховують індивідуальні особливості кожного клієнта та підбирають сироватки та препарати, що ідеально підійдуть для максимально ефективного впливу та бажаного результату.

Етапи проведення процедури:

Процедура карбокситерапії в центрі TK Laser відбувається в кілька етапів:

Консультація та огляд

Косметолог оглядає шкіру та уточнює наявність протипоказань.

Очищення обличчя

Наступним етапом процедури є очищення шкіри від забруднень та макіяжу.

Нанесення препарату

Спеціаліст наносить спеціальний засіб на обличчя, який містить діоксид вуглецю.

Використання сироватки

Залежно від типу шкіри застосовується відповідна сироватка, що підвищує ефективність процедури.

Нанесення захисного крему

Після завершення сеансу, косметолог наносить захисний крем для збереження результатів.

Надання рекомендацій

Клієнт отримує рекомендації щодо подальшого догляду за шкірою для максимізації отриманого ефекту.

Процедура карбокситерапії є повністю безболісною та неінвазивною, весь процес разом із підготовчими маніпуляціями займає до 40 хвилин, а результати стають помітними вже після першого сеансу.

Показання до проведення процедури

  • Темний, тьмяний колір обличчя;
  • Відсутність тонусу шкіри та дряблість;
  • Темні кола під очима;
  • Мімічні та вікові зморшки;
  • Сліди від висипань та пігментні плями;
  • Помітні судини;
  • Порушена жирність шкіри й надмірне виділення себуму.

Процедура карбокситерапія дає накопичувальний ефект, а тому для найкращого результату бажано пройти повний курс. Спеціаліст залежно від наявних проблем та бажаних цілей визначить потрібну вам кількість сеансів. Як правило, курс займає 4-9 процедур з інтервалом до 2 тижнів. Проходити курс можна один раз на рік як в цілях лікування певних проблем, так і профілактики.
На консультації з косметологом, спеціаліст ретельно огляне вашу шкіру та запропонує підходящий курс саме для вас.

Чи є протипоказання?

  • Хронічні та інфекційні захворювання;
  • Наявні запалення на обличчі;
  • Підвищену температуру тіла.

Дана процедура базується лише на використанні вуглекислого газу, має мінімальний перелік протипоказань та не може зашкодити організму будь-яким чином.

Ефективність процедури

Карбокситерапія - це не тільки ефективний метод відновлення й омолодження шкіри обличчя, але і безпечний, безболісний та максимально комфортний для клієнта.
Процедура не тільки якісно дбає про здоров’я дерми, а й зберігає та підкреслює вашу природну красу.
Чекаємо на вас в TK Laser в Житомирі, де професійний підхід майстрів гармонійно поєднується з сучасними косметологічними методиками для створення неперевершених результатів для вашої шкіри.