вул. Київська, 17/1

Пн. - Нд. з 8:00 до 21:30

Лазерне видалення тату та татуажу в Житомирі

Татуювання та перманентний макіяж з часом можуть змінювати колір та контури, втрачати початковий зовнішній вигляд. Крім того, мода змінюється, натільні малюнки та татуаж стають неактуальними або перестають подобатися. В такому випадку виникає питання щодо вибору способу видалення пігменту.
Звернувшись до салону TK Laser в місті Житомир, ви зможете успішно вивести татуювання лазером – найбільш ефективним та безпечним методом. Наші майстри допомагають позбутися пігменту будь-якої давності, незалежно від його якості та способу нанесення.

До та після процедури

Ціна на лазерне видалення

Особливості процедури

Світлові імпульси, що генеруються маніпулою лазера, притягуються пігментом і перетворюються на теплову енергію. У свою чергу, нагрівання призводить до розпаду великих частинок на дрібніші, які поглинаються макрофагами і виводяться за допомогою лімфатичної та сечовидільної системи.
Лазерне видалення татуажу та татуювань дає максимальний ефект після першої маніпуляції. Надалі барвник іде поступово, до повного зникнення.
Видалення свіжої тату лазером здійснюється не раніше ніж через місяць після її нанесення. Необхідно дочекатися повного загоєння тканин епідермісу.

Переваги лазерного видалення тату

На сьогоднішній день все більше людей вибирають апаратний метод, який має чимало переваг у порівнянні з висіченням, дермабразією, використанням хімічного ремуверу.

Протипоказання

 • Вагітність
 • Грудне вигодовування (перші 2-3 місяці)
 • Онкологія
 • Аутоімунні недуги
 • Порушення згортання крові
 • Шкірні інфекції
 • Екзема, псоріаз
 • Епілепсія
 • Механічні травми шкірного покриву у зоні обробки
 • Запальні процеси в організмі
 • Цукровий діабет у декомпенсації
Видалення татуажу лазером

Як відбувається сеанс

Перед візитом до майстра клієнт 2 тижні не засмагає, не приймає антибіотики (фторхінолони, тетрацикліни), сульфаніламіди, не проводить хімічні пілінги, 3 дні не відвідує баню, басейн.

Процедура в салоні проходить у кілька етапів:

Первинний огляд

Після проведення косметологом огляду шкірного покриву та виключення протипоказань клієнт розташовується на кушетці.

Підготовка

Майстер очищає та обробляє шкірний покрив антисептиком, відвідувач одягає захисні окуляри.

Обробка лазером

Щоб вивести татуювання лазером, фахівець обробляє ділянки із введеним у шкіру пігментом світловими спалахами. Для маніпуляції використовується контактний гель.

Завершення

Залишки гелю видаляються, на шкіру наноситься пантенол, за необхідності – крем із UV-захистом.

Необхідна кількість процедур

Для видалення перманентного макіяжу потрібно 3-6, для зведення ліжка - 6-10 (іноді більше) сеансів. Інтервал між процедурами – 1-2 місяці. Точний графік залежить від кольору тату, якості, глибини залягання пігменту, способу нанесення малюнка.

АПАРАТ TK ULTRA

Апарат TK Ultra – це багатофункціональне обладнання, що дозволяє проводити різноманітні процедури фотолікування та карбонового пілінгу. Насадка неодимового лазера дозволяє видаляти татуювання та перманентний макіяж.

TK ULTRA

ПЕРЕВАГИ АПАРАТУ:

/ 01.

Поєднання функцій IPL та неодимового лазера;

/ 02.

Можливість коригування протоколу процедури під індивідуальні особливості шкіри клієнта;

/ 03.

Спеціальна насадка дозволяє видаляти поверхневі татуювання та перманент від теплих до прохолодних відтінків на будь-якій ділянці тіла (шкірі обличчя, повік та губ);

/ 04.

Атравматичне омолодження шкіри.

Післяпроцедурний догляд

 • Щоб уникнути ускладнень та отримати максимальний результат від маніпуляцій, необхідно дотримуватись наступних обмежень.
 • 2-4 дні
  Відмовитися від інтенсивних фізичних навантажень, плавання в басейні та відкритій водоймі, відвідування сауни.
 • 6-7 днів
  Не здирати тату, що утворилися на поверхні татуажу скоринки.
 • 2 тижні
  Не засмагати, захищати відкриті ділянки шкіри від ультрафіолету.

Вартість видалення тату у м. Житомир

Якщо ви вирішили звести тату лазером, з ціною процедур ви можете ознайомитись на цій сторінці та в однойменному розділі. На видалення невеликих тату, перманентного макіяжу, вартість фіксована. Під час обробки великих ділянок ціна розраховується за кожен квадратний сантиметр. Для детальної консультації із майстром залиште заявку на сайті.