вул. Київська, 17

Пн. - Нд. з 8:00 до 23:00

Лазерна епіляція в Житомирі

Забути на довгі роки про гоління і отримати ідеально гладку шкіру вам допоможе лазерна епіляція. Вона дозволяє безпечно і ефективно видаляти небажане волосся на будь-якій ділянці тіла. Видалення волосся лазером має ряд переваг над шугарінгом, восковими смужками і бритвою. На цій сторінці ми розкажемо детально про переваги, недоліки, підготовку та ефект від лазерної епіляції.

Вартість лазерної епіляції в Житомирі

Жінки Чоловіки
Популярні зони Ноги Інтимні зони Руки Обличчя Спина та живіт
Популярні зони Обличчя Руки Ноги Спина та живіт Інтимні зони

Одна з головних переваг салону ТК Laser - лояльна цінова політика. Ми надаємо високоякісні послуги за доступною вартістю. Регулярно проводимо акції і робимо спеціальні пропозиції, щоб порадувати наших клієнтів.
На вартість послуги впливає величина і кількість ділянок тіла, які планується обробити лазерним апаратом. Повна вартість курсу залежить від кількості сеансів.
Салон ТК Laser запрошує всіх бажаючих на лазерну епіляцію: Житомир, вул. Київська, 102. На вас чекають затишний салон і уважний персонал. У процедурних кабінетах панує приємна атмосфера і підтримуються стерильні умови.

Не відкладайте на потім турботу про себе: телефонуйте, щоб дізнатися про вартість та вигідні пропозиції лазерної епіляції і записатися на безкоштовну консультацію.

Записатись

Переваги лазерної епіляції

Наш досвід показує:

Люди, котрі хоч раз робили лазерну епіляцію, більше не вдаються до інших методів боротьби з волоссям на тілі.

рекомендованный график эпиляции лазером

Рекомендований графік процедур

Перед записом на лазерну епіляцію в місті Житомир клієнт отримує докладну консультацію фахівця. Також майстер обговорює з ним графік процедур.

Повний курс

Для повного позбавлення від небажаного волосся необхідно пройти курс сеансів. Їх кількість призначають індивідуально, враховуючи тип шкіри і волосся клієнта. В середньому це 6-10 сеансів.

Щомісячно

Перші 3 сеанси рекомендується проводити з інтервалом в місяць. Надалі проміжок часу може бути збільшений до 1,5-3 місяців, на розсуд майстра. Все залежить від того, як швидко будуть випадати волоски.

Дотримання графіка

У деяких випадках графік залишається незмінним - 1 сеанс в місяць.
Досягнення максимального результату можливе лише за умови точного дотримання графіка і рекомендацій майстра.

Cалон TK Laser запрошує на лазерну епіляцію. Безкоштовна консультація.

Етапи проведення процедури

Майстри салону TK Laser кожен сеанс проводять в наступному порядку:

лазерная эпиляция над верхней губой

Консультування клієнта

Огляд і оцінка типу шкіри, визначення структури волосся.

Підготовка клієнта

Людина одягає захисні окуляри і розташовується на кушетці. Майстер дезінфікує зони впливу і наносить контактний гель. За необхідності використовують крем для знеболювання.

Підготовка обладнання

Спеціаліст проводить індивідуальне налаштування апарату. Дезінфікує маніпулу і надягає на неї нову захисну плівку.

Виконання процедури

Сеанс триває в середньому від 15 хвилин до години, в залежності від зони тіла, що депілюється; одна або кілька зон. В кінці сеансу майстер прибирає залишки гелю, знезаражує шкіру і наносить на опрацьовані ділянки заспокійливий засіб.

Диодный лазер Mediostar

Види лазерного обладнання

Принцип роботи

Принцип дії лазерного апарату полягає в руйнівному впливі світлового імпульсу на меланін, що міститься в волосі. При цьому під час процедури промінь сприяє загибелі фолікула і коагуляції живлячої його судини.

Типи обладнання

Процедуру видалення волосся лазером поділяють на кілька видів залежно від типу обладнання, яке застосовується для її проведення. Це може бути неодимовий, олександритовий або діодний апарат. Кожен з них має особливості і переваги.

Діодне обладнання

Найбільш поширеним вважається діодний апарат. Його переваги: 1) оптимальне співвідношення потужності і глибини проникнення променя; 2) використання спеціального гелю для поліпшення ковзання маніпули по шкірі; 3) наявність охолоджувальної функції; 4) ефективно видаляє темне волосся.

У салоні TK Laser майстри використовують професійне діодне обладнання. Воно має сертифікати якості і відповідає європейським стандартам

подготовка к лазерной эпиляции, бритье ног

Підготовка до лазерної епіляції в місті Житомир

Суворе дотримання рекомендацій майстра забезпечить комфортне проведення процедури і відмінний результат. Підготовку слід почати за 3 тижні до призначеної дати:

лазерная эпиляция в салоне

Показання та протипоказання до проведення процедури

До епіляції лазером може вдатися будь-яка людина, якій незручно часто голитися, використовувати воскові смужки або робити шугарінг. Але іноді можуть бути прямі показання до проведення процедури.
Найчастіше це пов'язано із захворюваннями, які характеризуються надмірним оволосінням, - гіпертрихоз і гірсутизм. Також необхідність епіляції лазером може пояснюватися підвищеними гігієнічними вимогами до працівників деяких професій. Як правило, це стосується акторів, моделей, спортсменів, кухарів, танцюристів.

Плануючи записатися на лазерну епіляцію, необхідно проконсультуватися з майстром щодо протипоказань. У процедурі буде відмовлено при таких проблемах зі здоров'ям: гепатит, ішемія серця, хвороби шкіри (інфекційні та грибкові), онкологічні захворювання, гемофілія, діабет (стадія декомпенсації).

Якщо на ділянках тіла, які планується обробити апаратом, є металеві конструкції або виражений варикоз, майстер також буде змушений відмовити.
В період лактації (перші 2-3 місяці) і вагітності не рекомендується усувати волосся лазером.

До числа тимчасових протипоказань відносяться прийом антибіотиків фторхинолонового і тетрациклінового ряду.

Відгуки наших клієнтів

Салон лазерної епіляції TK LASER
Телефон