вул. Київська, 17/1

Пн. - Нд. з 8:00 до 21:30

Лазерне та фотовидалення судинних зірочок

Судинні зірочки, або телеангіектазія - це проблема, яка може турбувати багатьох. Однак, завдяки сучасним технологіям, таким як фотовидалення, впоратися з цією неприємністю стало значно легше. В місті Житомир, TK Laser є провідним центром, де можна отримати цю процедуру безпечно і на професіональному рівні.
Фотовидалення судинних зірочок - це неінвазивна процедура, яка використовує інтенсивне лазерне світло з певними довжинами хвиль, для знищення навіть найменших пошкоджених капілярів на шкірі. Під впливом світла, судини зірочки коагулюються та ефективно знищуються.

Ціни на послуги в Житомирі

Фотолікування Фотовидалення пігментації
Фотолікування Фотовидалення пігментації
Дівчина з чудовою усмішкою

Переваги

Фотовидалення судинних зірочок в TK Laser є одним із найефективніших та безпечних методів боротьби з цим косметичним недоліком. Основною перевагою цієї процедури є висока точність та безпечність впливу на шкіру. Застосування інноваційної технології фототермолізу дозволяє проникати в глибокі шари шкіри, точно впливаючи на судинну зірочку, не пошкоджуючи навколишні тканини.

Показання

Фотовидалення судинних зірочок рекомендується для людей з такими проблемами, як телеангіектазія, купероз, судинні аномалії та розширені капіляри. Зазвичай ці проблеми проявляються у вигляді видимих червоних або фіолетових судинних вузликів, що можуть викликати певний дискомфорт та погіршувати зовнішній вигляд.

Протипоказання

Хоча фотовидалення судинних зірочок є безпечною процедурою, є кілька протипоказань, які варто враховувати.

Фотовидалення судинних зірочок
/ 01.

Вагітність і лактація (перші 2-3 місяці після народження дитини);

/ 02.

Гормональні збої в організмі;

/ 03.

Інфекційні та грибкові захворювання шкіри - герпес, лишай та ін.;

/ 04.

Сильне пошкодження шкіри в області обробки;

/ 05.

Цукровий діабет при декомпенсації;

/ 06.

Онкологічні захворювання;

/ 07.

Гепатит типу В і С;

/ 08.

Келоїдні рубці або металеві імпланти в зоні обробки;

/ 09.

Низький рівень згортання крові.

Перед проведенням процедури необхідно проконсультуватися зі спеціалістом, який здійснить оцінку стану шкіри та визначить можливі ризики та обмеження.

Підготовка до процедури

Перед фотовидаленням судинних зірочок в TK Laser, рекомендовано звернутися до косметолога для попередньої консультації. Фахівець оцінить стан вашої шкіри, визначить ступінь проблеми та вирішить, чи є процедура фотовидалення підходящим варіантом для вас.
Перед процедурою може знадобитися призупинення прийому деяких лікарських препаратів, а також варто утриматись від перебування під активним сонячним промінням.

Етапи проведення сеансу

Щоб індивідуально налаштувати апарат і виключити протипоказання, косметолог салону TK Laser оглядає шкіру клієнта. Майстер відповість на всі запитання про особливості лазерної технології і очікуваний ефект від сеансу.
Після чого приступить до підготовки апарату і видалення судинної сітки лазером:

Фотовидалення

Обробка маніпули обладнання дезинфікуючим засобом.

Якщо при огляді в зоні обробки були виявлені великі родимки або тату, вони обводятся і зафарбовуються спеціальним олівцем.

Клієнт надягає захисні окуляри.

Майстер налаштовує потужність і глибину впливу апарату.

На шкіру в зоні впливу наноситься гель-провідник, завдяки якому маніпула легко ковзає по шкірі.

Косметолог приступає до проведення маніпуляцій.

Після завершення видалення судинних сіточок лазером шкіра обробляється пінкою «Пантенол», що володіє заспокійливим і зволожуючим ефектом.
У салоні TK Laser серйозно ставляться до дотримання санітарно-гігієнічних норм, тому під час процедури використовуються тільки одноразові витратні матеріали. Устаткування ретельно дезінфікується до і після кожного клієнта. Досвідчені майстри проведуть процедуру на вищому рівні, подбають про безпечне і комфортне усунення естетичних дефектів шкіри.

АПАРАТ TK ULTRA

Апарат TK Ultra – це багатофункціональне обладнання, що дозволяє проводити різноманітні процедури фотолікування та карбонового пілінгу. Насадка неодимового лазера дозволяє видаляти татуювання та перманентний макіяж.

TK ULTRA

ПЕРЕВАГИ АПАРАТУ:

/ 01.

Поєднання функцій IPL та неодимового лазера;

/ 02.

Можливість коригування протоколу процедури під індивідуальні особливості шкіри клієнта;

/ 03.

Спеціальна насадка дозволяє видаляти поверхневі татуювання та перманент від теплих до прохолодних відтінків на будь-якій ділянці тіла (шкірі обличчя, повік та губ);

/ 04.

Атравматичне омолодження шкіри.

Після процедури

Після фотовидалення судинних зірочок, важливо дотримуватися рекомендацій фахівців для оптимального відновлення шкіри. Зазвичай після процедури рекомендується уникати активного сонячного проміння, використовувати засоби з високим рівнем захисту від сонця та уникати сильного фізичного навантаження.
Можуть бути надані рекомендації щодо використання засобів для додаткового зволоження та заспокоєння шкіри.

Особливості процедури

Фотовидалення судинних зірочок є безпечною та ефективною процедурою, яка допомагає впоратися з проблемами, пов'язаними з куперозом та телеангіектазією. TK Laser в місті Житомир є одним з провідних центрів, які надають цю послугу з високою якістю та професіоналізмом.
Переваги цього методу полягають у неінвазивності, швидкості та точності процедури. Проте, перед початком курсу необхідно проконсультуватися зі спеціалістом та врахувати можливі протипоказання.