вул. Київська, 17/1

Пн. - Нд. з 8:00 до 21:30

Інтимна лазерна епіляція в Житомирі

Епіляція інтимної зони – процедура, яка має попит не лише в пляжний сезон. Все більше жінок та чоловіків прагнуть підтримувати доглянутість бікіні на постійній основі. Це правильно як з точки зору особистої гігієни, так і зручності та впевненості в собі. А особлива зона потребує відповідного підходу, тому агресивні методи будуть не зовсім доречними. Якщо ви хочете дбайливо, проте ефективно видаляти волосся в інтимній ділянці, то обирайте лазер.
Сучасна лазерна технологія дозволяє за один курс позбутися волосся на довгі роки. А ще це швидко, зручно та практично безболісно. Запрошуємо вас в салон лазерної епіляції ТК Laser в Житомирі. Якісний сервіс в поєднанні з найкращим обладнанням подарує лише приємні враження від депіляції.

Вартість лазерної епіляції в салонах ТК Laser визначається обсягами оброблюваних ділянок тіла. Наша принципова позиція: послуги лазерної епіляції повинні залишатися доступними!

Тому ми регулярно проводимо акції, тішимо постійних клієнтів щедрими знижками та рекомендуємо обробляти відразу декілька зон - так ви можете істотно заощадити.

Не відкладайте турботу про себе: телефонуйте, щоб дізнатися вартість лазерної епіляції і записатися на безкоштовну консультацію.

Записатись

Показання для лазерної епіляції

Зона бікіні особливо чутлива та ніжна, має складний рельєф, а волосся може рости в різних напрямках, що ускладнює його видалення. Внаслідок цього після багатьох методів депіляції можуть лишатися врослі волоски або неприємні подразнення. З лазером можна не переживати щодо подібних наслідків. Шкіра в процесі не травмується, а вростання волосся неможливе у зв’язку з особливостями самої технології епіляції. Хочете мати ідеально гладеньку шкіру? Ось вам і основне показання для лазера.

/ 01.

вростання волосся з усіма незручними наслідками;

/ 02.

надмірна чутливість та схильність шкіри до подразнень;

/ 03.

низький больовий поріг та нездатність терпіти інші більш болючі засоби депіляції;

/ 04.

активний ріст волосся та недостатня ефективність інших технологій.

До та після

Протипоказання

Лазерна епіляція – це повністю безпечна технологія, проте, як і всюди, тут є свої нюанси, які потрібно врахувати при плануванні курсу лазера. Серед абсолютних та тимчасових протипоказань:

лазерна епіляція ноги повністю
/ 01.

Інфекційні та грибкові захворювання.

/ 02.

Онкологія.

/ 03.

Келоїдні рубці.

/ 04.

Цукровий діабет при декомпенсації.

/ 05.

Гемофілія.

/ 06.

Наявність металевих конструкцій в тілі.

/ 07.

Гепатит В і С.

/ 08.

Ішемічна хвороба.

/ 09.

Вагітність і перші місяці грудного годування.

/ 010.

Варикоз тяжкої стадії.

Переваги та недоліки лазерної епіляції

Лазерна епіляція – це одна з найсучасніших технологій, в якій враховані всі мінуси попередніх. Після неї не буває побічних ефектів та травмувань шкіри, процедура майже безболісна, а тривалість результату вражає. Єдине, що можна розцінювати як недолік – неможливість за один сеанс забрати все волосся. Проте пройшовши й повний курс, ви зможете насолоджуватися результатом. Серед основних переваг лазера:

уход за кожей

Особливості підготовки до проведення процедури

Є кілька важливих пунктів, приступити до виконання яких потрібно майже за місяць до запланованого візиту:

лазерна епіляція ніг

Етапи проведення процедури

Консультація з майстром

Клієнт визначає ділянки, які він бажає обробити. Спеціаліст переконується у відсутності протипоказань до маніпуляції, проводить візуальний огляд волосистих зон і підтверджує доцільність проведення процедури.

Підготовчий етап

Співробітник салону підбирає налаштування апарату, обробляє шкірний покрив і маніпулу приладу антисептиком. У нашому салоні використовується засіб «Бациллол». Якщо у вас низький больовий поріг, повідомте про це майстру. В такому випадку перед обробкою на зони, котрі будуть обробляться, потрібно нанести знеболюючий гель на основі лідокаїну.

Проведення епіляції

Для захисту епідермісу від опіків і легкого ковзання маніпули на шкіру наноситься контактний гель. Апарати, які використовуються в нашому салоні, мають вбудовану систему охолодження. Тому дискомфорт під час сеансу мінімальний. Клієнти зазвичай відчувають лише незначне поколювання.

Завершення сеансу

Майстер видаляє залишки контактного гелю, дезінфікує шкірний покрив, наносить пантенол.

рекомендованный график

Рекомендований графік процедур

Періодичність

Все індивідуально і залежить виключно від особливостей вашого організму, типу та структури волосся, активності його росту. В середньому нашим клієнтам потрібно 8-10 сеансів для ідеальної гладкості зони бікіні. Ваш майстер стежитиме за динамікою та запропонує оптимальний графік візитів.

Обладнання, що використовується

Діодний лазер для епіляції TK Unique – новий, удосконалений апарат з механізмом охолодження (авторська розробка TK Laser).
Діодний лазер за допомогою маніпули забезпечує ефективну та безпечну втрату небажаного волосся. Цей апарат використовує лазер з довжиною хвилі 808nm для випромінювання, яка особливо чутлива до меланіну, який міститься всередині волосся, не завдаючи шкоди епідермісу.

лазерная эпиляция ягодиц у женщин

Догляд за шкірою після процедури

Перша доба

Заборонено механічний вплив на оброблені ділянки, користування засобами, до складу яких входить спирт.

2-4 дні

На оброблені зони двічі на добу рекомендується наносити мазь, крем або мус на основі декспантенола (бепантен, пантестин, пантенол). Бажано віддавати перевагу нижній білизні з бавовняної тканини.

3 дні

Не рекомендується займатися в спортзалі, плавати в басейні, відвідувати лазню та сауну.

2 тижні

Під забороною засмага в солярії, а також сонячні ванни.

Вартість лазерної епіляції в Житомирі

Наша мережа дотримується лояльної цінової політики, підтримуючи при цьому стабільно високий рівень обслуговування та оснащення салонів. Дізнатися ціни на епіляцію різних зон можна в прайсі. Стежте за акціями, щоб при нагоді вдало зекономити.
Будемо раді бачити вас в наших салонах. Записуйтеся онлайн чи по телефону.