вул. Київська, 17/1

Пн. - Нд. з 8:00 до 21:30

Лазерна епіляція вусиків та бороди в Житомирі

Бажання жінки завжди виглядати бездоганно цілком природне. Але тільки представниці прекрасної статі знають, скільки зусиль за цим стоїть. Чого варта одна лише епіляція. Незважаючи на достатнє різноманіття сучасних методів, знайти свій буває непросто. Особливо, якщо це стосується видалення волосся на обличчі. Ніжна шкіра над верхньою губою потребує дбайливого підходу без подразнень та побічних ефектів опісля. Саме тому для вусиків і бороди ідеально підходить лазерна епіляція. Сучасній технології досі немає рівних. Записуйтеся в наш салон лазерної епіляції ТК Laser в Житомирі та змінюйте свої асоціації про видалення зайвого волосся.

Сеанс триває 15 хвилин. Результатом першої процедури стане позбавлення від ~20% волосся, які в активній фазі росту.

Не відкладайте ТУРБОТУ ПРО СЕБЕ: ТЕЛЕФОНУЙТЕ, ЩОБ ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ І ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРУ.

Записатись

Показання для лазерної епіляції обличчя

Через те, що зона над верхньою губою особливо ніжна та чутлива, лазерне видалення волосся їй підійде найкраще. Після епіляції неможливе вростання волосся, а шкіра жодним чином не травмується. Якщо ви схильні до подразнень, то після лазера про це можна не турбуватися. Великим плюсом є те, що до кожного наступного сеансу немає потреби відрощувати волосся та створювати собі додатковий дискомфорт.

лазерна епіляція обличчя
/ 01.

вросле волосся;

/ 02.

надмірне подразнення шкіри від інших видів депіляції та низький больовий поріг;

/ 03.

активний ріст волосся на обличчі.

Протипоказання для використання лазера

  • вагітність та перші три місяці грудного годування;
  • захворювання шкіри, рани чи пошкодження в зоні впливу;
  • онкологічні хвороби;
  • гепатит В і С;
  • цукровий діабет у стадії декомпенсації;
  • келоїдні рубці;
  • серцево-судинні хвороби;
  • брекети, пластини, імпланти.
підготовка до лазерної епіляції, гоління ніг

Підготовка до сеансу

Рекомендуємо записуватися завчасно, адже підготовка починається майже за місяць до візиту та передбачає наступні етапи:

Особливості виконання процедури

Суть лазерної технології в тому, що в процесі руйнується сама волосяна цибулина, завдяки чому нове волосся не має здатності рости знову. Якщо воском чи цукровою пастою виривається сама волосинка з коренем, а потім з цілого та неушкодженого фолікула вона знову відростає, то в цьому випадку дія протилежна. Це і дозволяє досягти такого тривалого результату гладкості. При цьому лазер абсолютно безпечний, діє точково на фолікул і ніяк не впливає на організм. Процедура включає такі етапи:

лазерная эпиляция верхней губы
Консультація

Майстер проводить консультацію, оглядає шкіру, переконується, що немає протипоказань.

Підготовчий етап

Відповідно до фототипу шкіри обираються параметри роботи лазера та наноситься контактний гель.

Проведення процедури

Ділянка шкіри опрацьовується лазерною маніпулою.

Завершення сеансу

Наноситься заспокійливий засіб.

рекомендованный график

Необхідна кількість процедур

За першу процедуру забирається близько 20% волосся, яке в той момент знаходиться в фазі активного росту. Щоб забрати всю рослинність, потрібно орієнтовно 8-10 сеансів – залежно від індивідуальних особливостей організму. Майстер з огляду на результати запропонує вам оптимальний графік процедур з інтервалами 1-2 місяці.

Обладнання, яке ми використовуємо для видалення волосся лазером

Лазерна епіляція в Києві, Дніпрі, Львові, Одесі, Житомирі, інших містах України нашими фахівцями проводиться за допомогою найсучасніших діодних апаратів.

В нашому розпорядженні:
эпиляция лазерная живота

Діодний лазер TK Unique

Діодний лазер для епіляції TK Unique – новий, удосконалений апарат з механізмом охолодження (авторська розробка TK Laser).
Діодний лазер за допомогою маніпули забезпечує ефективну та безпечну втрату небажаного волосся. Цей апарат використовує лазер з довжиною хвилі 808nm для випромінювання, яка особливо чутлива до меланіну, який міститься всередині волосся, не завдаючи шкоди епідермісу.

Вартість лазерної епіляції в Житомирі

Ціни вказані у прайсі на сайті. Все детально описано залежно від зони. Якщо виникнуть додаткові питання, ми на зв’язку та будемо раді проконсультувати. Зверніть увагу на акції, щоб додатково заощадити при нагоді. Чекатимемо на ваш візит.