Адреси салонів (8)

Пн. - Нд. з 8:00 до 23:00

вул. Юрія Іллєнка, 6 вул. Велика Васильківська, 42Б Дніпровська наб., 26Б пр-т. Оболонський, 26 вул. Шота Руставелі, 36 пр-т. Голосіївський, 25 вул. Ревуцького, 40В пр-т Правди 45А

Косметологічний салон в Києві

Регулярний якісний догляд - запорука красивої і здорової шкіри. Поліпшити зовнішній вигляд, повернути обличчю молодість, вирішити різні естетичні завдання можна, не вдаючись до ін'єкцій або хірургічного втручання. Лазерна апаратна косметологія об'єднує сучасні методики, що дозволяють в найкоротші терміни безпечно досягти бажаних результатів. Видимий ефект буде вже після першої процедури.
Косметичний салон TK Laser надає професійні косметичні послуги в м. Київ. Кожен з наших фахівців регулярно підвищує кваліфікацію і стежить за косметологічними новинками. Ми вдосконалюємося, щоб клієнти TK Laser могли отримувати тільки найкращі, найсучасніші та ефективні послуги з догляду за шкірою.

До/Після відразу після процедури*

Вартість процедур в Києві

SMAS:

Процедури

Ціна

SMAS ліфтинг обличчя + декольте, 1,5 години

7500 грн

6000 грн

SMAS ліфтинг обличчя + шия, 1,5 години

7500 грн

6000 грн

SMAS ліфтинг шия + друге підборіддя, 1,5 години

6000 грн

4800 грн

SMAS ліфтинг обличчя + шия + декольте, 2 години 15 хвилин

10500 грн

6300 грн

SMAS ліфтинг очі + друге підборіддя + нижня третина обличчя, 2 год

9750 грн

4875 грн

Живіт + бічні складки спини + сіднична складка і сідниці, 4 години

16200 грн

8100 грн

Живіт + вн. поверхня рук + вн. поверхня бедер, 4 год

13500 грн

8100 грн

Живіт + вн. поверхня бедер, 2,5 год

9000 грн

5400 грн

SMAS ліфтинг шия, 1 година

3000 грн

SMAS ліфтинг друге підборіддя, 60 хв

3000 грн

SMAS ліфтинг живіт, 1,5 години

4500 грн

SMAS ліфтинг руки (внутрішню поверхню), 1,5 години

4500 грн

SMAS ліфтинг обличчя (нижня третина), 1,5 години

4500 грн

SMAS ліфтинг декольте, 1 години

3000 грн

SMAS ліфтинг очей (підйом брів), 45 хв

2250 грн

Бічні складки спини, 1 год

3000 грн

Підсіднична складка і сідниці, 1,5 год

4500 грн

Вн. поверхня бедер, 1,5 год

4500 грн

Карбоновий пілінг: Лазерне видалення: Додаткові послуги:

Види процедур в салоні TK Laser

Для успішної корекції вікових змін, поліпшення загального вигляду і стану шкіри наші косметологи пропонують наступні варіанти:

  • Фотолікування - одна з найбільш затребуваних і популярних послуг апаратної косметології в столиці. Це унікальний спосіб відновлення і лікування проблемної шкіри будь-якого віку за допомогою імпульсів світла. Фототерапія застосовується для омолодження обличчя, шиї, декольте, інших ділянок тіла. За допомогою цієї процедури можна усунути акне, пігментні плями, судинні зірочки, зменшити почервоніння шкіри при розацеа.

Для досягнення найкращого результату використовується сертіфіковане в Україні обладнання останніх поколінь.

  • SMAS-ліфтинг - всесвітньо відома методика безоперационной підтяжки обличчя, шиї, декольте, живота, внутрішньої частини рук. Використовується для повернення шкірі пружності, еластичності, поліпшення її кольору, підвищення щільності. Процедура рекомендується для комплексного омолодження. Має стійкий виражений ефект, який зберігається протягом 1-2 років.

Наші досвідчені дипломовані косметологи індивідуально підберуть процедуру, враховуючи тип і індивідуальні особливості шкіри клієнта, наявність показань і протипоказань.

*Позитивні зміна помітні вже відразу після процедури SMAS-ліфтингу, потім шкіра з кожним днем стає все більш пружною і підтягнутою. Максимальний ефект від процедури досягається протягом 3-х місяців і триває 1-2 роки.

Особливості косметологічних процедур

Методика передбачає застосування різних технологій впливу на шкіру:
✔️ IPL - використовується при фотолікуванні. Імпульси світла певної довжини і потужності проникають через фільтр і поглинаються меланіном і гемоглобіном. Світловий промінь точно впливає на потрібні області, не пошкоджує верхній шар епідермісу і усуває різні недосконалості шкіри.
✔️ Ультразвук - застосовується в SMAS-ліфтингу. Ультразвукові імпульси проникають в глибокі підшкірні шари, досягають м'язово-апоневротического шару, який відповідає за формування «каркаса» обличчя. Ефект порівняємо з результатом пластичної операції, при цьому ніякого травмонебезпечно впливу на шкіру не виявляється.
Ці методики мають клінічно доведену ефективність, абсолютно безпечні для здоров'я клієнтів. Після застосування одного із способів апаратної косметології для обличчя можна відразу ж повертатися до звичного способу життя. Подібні процедури не вимагають підготовки, не мають тривалого реабілітаційного періоду, є всесезонними.
При дотриманні рекомендацій косметологів і виконанні простих правил післяпроцедурного догляду можна посилити і продовжити ефект фототерапії, СМАС-ліфтингу, карбонового пілінгууникнути появи побічних реакцій.

Апаратна косметологія для обличчя включає в себе

Перед проведенням сеансу майстер центру апаратної косметології обов'язково проводить консультацію клієнта, оглядає шкіру, виключає можливі протипоказання.
Косметологічні процедури передбачають неінвазивний вплив на певні ділянки шкіри. Спеціаліст нашого салону:

/ 01.

Очищає і знезаражує зону впливу.

/ 02.

Наносить на шкіру провідникової гель.

/ 03.

Маніпулою апарату послідовно проходить кожну ділянку.

/ 04.

Після процедури наносить на шкіру заспокійливий і загоюючий засіб.

Сеанс проходить з мінімальним дискомфортом для клієнта. Відчувається тільки невелике поколювання і тепло.
Після закінчення процедури косметолог TK Laser дає рекомендації по догляду за шкірою (за необхідності), призначає дату наступного відвідування.

Обладнання

Косметологи салону TK Laser застосовують новітні апаратні методики. Для роботи ми використовуємо професійне обладнання від компанії Medicalaser. Це сертифіковані апарати з широким спектром дії. Для якісного обслуговування клієнтів в косметичних кабінетах нашого салону встановлено технічне оснащення з лінійок преміум-класу.

Устаткування дозволяє вносити індивідуальні налаштування для більш ефективного і безпечного впливу на оброблювану зону. Майстри TK Laser під час проведення процедур апаратної косметології в місті Києві встановлюють параметри, враховуючи тип шкіри клієнта, особливості поставленого косметологічного завдання.

кабинет лазерной эпиляции в Тернополе

Відгуки наших клієнтів

Салон лазерної епіляції TK LASER
Телефон