Лікування гіпергідрозу пахв ботоксом

Гіпергідроз пахв - поширена проблема і у жінок, і у чоловіків у будь-якому віці. Надмірне потовиділення, особливо в зоні пахвових западин, зазвичай супроводжується неприємним запахом, неестетичними слідами на одязі та роздратуванням на шкірі. Лікування гіпергідрозу ботулотоксином - найефективніший метод позбавлення від підвищеної пітливості на тривалий термін до 1 року.
У мережі салонів TK Laser у Києві корекція потовиділення проводиться з використанням зареєстрованих в Україні світових брендів на основі ботулотоксинів – BOTOX (Allergan, Ірландія – США) та DYSPORT (Ipsen Pharma, Франція). Процедуру проводять наші сертифіковані лікарі-косметологи, які суворо дотримуються міжнародного протоколу проведення процедури, правил асептики та антисептики.

Переваги процедури

Ефективність даної ін'єкційної методики має багаторічну наукову доказову базу. Після сеансу мікроін'єкцій препаратів «BOTOX» (США), «DYSPORT» (Франція) локально в проблемних зонах тіла тимчасово зупиняється виділення ацетилхоліну і блокується активність потових залоз. Ця не травматична і дуже дієва методика усунення гіпергідрозу – лікування Ботоксом та Диспортом є найкращим варіантом та має ряд переваг.

Результат
01.

Висока ефективність. Лікування підвищеної пітливості в зонах пахв, долонь, стоп дає швидкий, тривалий та безпечний результат у порівнянні, наприклад, з методом лікування косметологічними засобами. «Ефект сухих пахв» настає вже на 5-7-й день і може тривати від 6 місяців до 1 року. За необхідності процедуру можна повторити.

02.

Універсальність. Метод дає змогу впоратися з гіпергідрозом незалежно від того, що спричинило його появу. Підходить для боротьби з надмірним потовиділенням, викликаним різноманітними причинами – стресом, клімаксом, спадковістю, інтенсивними фізичними навантаженнями, неправильним харчуванням тощо. Однак якщо гіпергідроз викликаний проблемами в роботі внутрішніх органів, перш ніж вдаватися до ін'єкцій, необхідно звернутися до лікаря першопричину пітливості.

03.

Безпечність та відсутність ускладнень. Концентрація ботулінічного токсину в препараті мізерно мала і не становить жодної небезпеки для здоров'я. Процедура не залишає видимих слідів на шкірі. Можливий дискомфорт ін'єктованих зон зникає через 2-3 дні. Процедура не впливає на загальне самопочуття та стан здоров'я.

04.

Доступна ціна. На перший погляд не можна сказати, що лікування гіпергідрозу BOTOX або DYSPORT обходиться дешево. Однак «ефект сухих пахв» настає дуже швидко і зберігається багато місяців. Для підтримки комфортного результату процедуру рекомендується проводити 2-3 рази на рік.

Показання та протипоказання до процедури:

Лікування гіпергідрозу у жінок та чоловіків ін'єкціями ботулінічного токсину рекомендовано при:

 • надмірному потовиділенні в області пахв, що супроводжується подразненнями, запахом поту, високій пітливості та плямах на одязі;
 • частому потінні долонь;
 • рясному потовиділенні на лобі;
 • підвищеній пітливості та неприємному запаху ступнів.

Рекомендується утриматися від процедури або перенести візит, якщо є:

 • вагітність, період грудного вигодовування;
 • вік молодше 18 років;
 • запалення на шкірі у місці проведення ін'єкцій;
 • епілепсія;
 • цукровий діабет у фазі декомпенсації;
 • усі види онкологічних захворювань;
 • порушення згортання крові;
 • схильність до келоїдних рубців;
 • алергія на компоненти препарату.

Після ГРВІ, грипу, COVID-19, а також після вакцинації до процедури лікування гіпергідрозом має пройти щонайменше 1 місяць. У разі прийому антибіотиків та противірусних засобів дана процедура проводиться не раніше ніж через 2 тижні після закінчення курсу лікування.

Лікування гіпергідрозу пахв

Підготовка до процедури

Варто враховувати, що, якщо ви вирішили швидко та надовго усунути гіпергідроз, лікування «Диспортом» або «Ботоксом» потребує невеликої підготовки.
За 3 дні до процедури припинити прийом антикоагулянтів. Провести депіляцію зони пахвових западин.

Лікування гіпергідрозу пахв

Етапи проведення процедури

Лікування гіпергідрозу «Диспортом» або «Ботоксом» відбувається після попередньої консультації з косметологом з метою візуального огляду зони та збору анамнезу для виключення можливих протипоказань:

Проба Мінора

На початку процедури наш спеціаліст проведе вам пробу Мінору. Метою якої є виявлення ділянок з максимальною активністю потовиділення визначення точних ділянок введення препарату. Поверхня шкіри обробляється йодом чи розчином Люголя, а зверху посипається крохмалем. Вас попросять зробити кілька активних рухів. У зонах максимального потовиділення крохмаль потемніє. Таким чином, визначаються проблемні ділянки, а також розраховується необхідна кількість одиниць ботулотоксину.

Підготовка до ін'єкцій

Шкіра тіла у місці ін'єкцій ретельно дезінфікується. За бажанням клієнта для комфортнішого проходження процедури на область пахвових западин наноситься місцевий крем анестетик.

Власне процедура

Препарат вводиться поверхнево підшкірно за допомогою тонкої голки інсулінового шприца.

Завершення

Зони ін'єкцій ретельно обробляються антисептиком. Наш косметолог дасть вам загальні та індивідуальні рекомендації щодо подальшого догляду.

Дівчина доглядає за шкірою обличчя

Післяпроцедурний догляд

Лікування надмірної пітливості пахв не вимагає тривалої реабілітації. Однак протягом 10 днів після ін'єкцій важливо утриматися від вживання спиртних напоїв та відвідування басейну, сауни, лазні.

Ціни та знижки у Києві

Вартість лікування гіпергідрозу методом ботулінотерапії залежить від застосовуваного препарату та обсягу зони, яка підлягає обробці. Актуальна вартість вказана на цій сторінці та в розділі «Ціни». У наших салонах у м. Київ постійно діють знижки та акції на косметологічні процедури. Для запису до косметолога або уточнення деталей процедури залиште заявку на сайті.