Доглядові процедури

Доглядові процедури - це комплекс косметологічних дій, спрямований на поліпшення зовнішнього вигляду шкіри та її загального стану. Вони можуть включати в себе різноманітні методики, такі як масажі, маски, використання спеціальних засобів та сироваток. Всі ці процедури мають за мету подбати про вашу молодість, покращити текстуру шкіри та наситити дерму корисними елементами.

Прайс на доглядові процедури

ДОГЛЯДОВІ ПРОЦЕДУРИ І МАСАЖ Обличчя
ДОГЛЯДОВІ ПРОЦЕДУРИ І МАСАЖ Обличчя

Переваги

Основні переваги процедури включають:

Зволожуючий догляд Deep Hydration Facial Medik8

Medik8 пропонує новий рівень догляду за шкірою - професійну процедуру Deep Hydration Facial, спрямовану на відновлення дерми.
Ця процедура забезпечує глибоке живлення, зволоження і підвищення тонусу для тьмяної, ослабленої, виснаженої шкіри. Легка ексфоліація сприяє оптимальному проникненню активних компонентів, гарантуючи тривалий позитивний ефект. Рекомендується курс із 6 процедур протягом 4-6 тижнів, з регулярними перервами, для досягнення найкращих результатів. Тривалість сеансу - 60 хвилин.

Заспокійливий догляд Medik8 Calming Facial

Заспокійливий догляд Medik8 Calming Facial призначений для відновлення чутливої та подразненої шкіри. Відчуття стягнутості й наявні запалення зникають, залишаючи шкіру м'якою, гладенькою і сяючою.
Ця процедура ідеально підходить для клієнтів з пониженим місцевим імунітетом. Medik8 Calming Facial нейтралізує подразнення і підвищену чутливість, роблячи шкіру більш сяючою та здоровою.
Рекомендується курс із 6 процедур з рівномірними інтервалами протягом 4-6 тижнів. Medik8 Calming Facial також може служити, як індивідуальний догляд між курсами пілінгу.

Зволожуюча процедура Vitalyse

Процедура Vitalyze з гіалуроновою кислотою рекомендована для зневодненої, сухої, тонкої шкіри, після активної засмаги та для профілактики старіння. Вона забезпечує тривале зволоження, поліпшення бар'єрної функції та відновлення еластичності дерми. Вона також полегшує період відновлення після агресивних процедур.
Процес включає очищення, тонізацію, пілінг-крем, нанесення маски, сироватки та крему.

Відбілююча процедура Dermalight

Dermalight - це відбілююча процедура, яка ефективно бореться з гіперпігментацією, фото- та хроностарінням дерми. Вона вирівнює поверхню та тон шкіри, зменшує гіперкератоз, а також очищує та зменшує пори, зміцнює судини.
Для отримання найкращих результатів рекомендується пройти курс із 6 процедур протягом 4-6 тижнів.

Антикуперозна програма Calm Derm

Антикуперозна програма Calm Derm призначена для чутливої шкіри, з куперозом, стійким почервонінням після пілінгів, чудово підійде для відновлення дерми після тривалого перебування на холоді та вітру. Ця програма догляду зменшує та зміцнює судини, вирівнює поверхню та колір обличчя, прибирає почервоніння та підвищує тонус.

Ручний масаж обличчя

Ручний масаж обличчя - це не просто процедура, а справжня знахідка для здоров'я та тонусу вашої шкіри. Поліпшується пружність дерми, активізується кровообіг та відтік лімфи, зменшується набряклість. Найкраще проходити курсом, можна поєднувати з іншими процедурами.
Результат - свіжий вигляд і здоровий колір обличчя. Ця процедура також проводиться в зоні шиї та декольте.

Висновки

Центр TK Laser втілює в собі високі стандарти якості та ефективності в сфері доглядових процедур. Перевірені засобі, професіоналізм спеціалістів та індивідуальний підхід, роблять це направлення ідеальним вибором для тих, хто цінує свою красу, здоров’я та доглянутість.
Результати після доглядових процедур забезпечують бажаний позитивний ефект та будуть радувати вас ще довгий час! Подбайте про себе разом з TK Laser ❤️