Карбокситерапія у Києві

Сучасна косметологія стрімко розвивається, даруючи нам все більше дієвих процедур для догляду за шкірою. Однією з передових методик, яка завоювала популярність завдяки своїм унікальним властивостям, є карбокситерапія, що проводиться в центрі TK Laser в місті Київ.

Карбокситерапія - це процедура, яка націлена на якісне відновлення шкіри з хорошим омолоджуючим ефектом. Основою цього процесу є ефект Бору, або вплив діоксиду вуглецю на здатність крові переносити кисень. Процедура покращує мікроциркуляцію та здатність організму до ревіталізації, що призводить до помітних поліпшень у стані шкіри.

Переваги карбокситерапії

Виділимо основні переваги процедури:

01.

Покращення пружності.
Ключовою перевагою карбокситерапії є вплив вуглекислого газу на метаболічні процеси в клітинах шкіри. Діоксид вуглецю стимулює кров'яні судини, покращуючи кровотік та забезпечуючи клітинам необхідну кількість кисню. Це активізує синтез колагену та еластину, що призводить до збільшення тонусу та пружності дерми.

02.

Якісний догляд.
Карбокситерапія відзначається глибоким і комплексним впливом на структуру шкіри, забезпечуючи видимі та вражаючі результати, роблячи її більш молодою та здоровою.

03.

Помітне омолодження.
Процедура діє не лише на поверхні обличчя, але й на глибокому рівні епідермісу та дерми. Вплив діоксиду вуглецю стимулює клітини до інтенсивної регенерації та відновлення. Це призводить до ефективного розгладження зморшок та покращення текстури шкіри.

04.

Вирівнювання тону.
Карбокситерапія надзвичайно ефективна у вирівнюванні тону обличчя та усуненні пігментних плям. Відбувається помітне покращення кольору та текстури шкіри, надаючи обличчю більш свіжий вигляд.

05.

Безпека та комфорт.
Процедура повністю безболісна та неінвазивна. До того ж, одразу після перших сеансів можна помітити позитивні зміни. Це чудовий варіант для тих хто цінує свій час та комфорт.

Етапи проведення процедури:

Процедура карбокситерапії в центрі TK Laser відбувається в кілька етапів:

Догляд за шкірою

Консультація та огляд

Косметолог оглядає шкіру та уточнює наявність протипоказань.

Очищення обличчя

Наступним етапом процедури є очищення шкіри від забруднень та макіяжу.

Нанесення препарату

Спеціаліст наносить спеціальний засіб на обличчя, який містить діоксид вуглецю.

Використання сироватки

Залежно від типу шкіри застосовується відповідна сироватка, що підвищує ефективність процедури.

Нанесення захисного крему

Після завершення сеансу, спеціаліст наносить захисний крем для збереження результатів.

Надання рекомендацій

Клієнт отримує рекомендації щодо подальшого догляду за шкірою для максимізації отриманого ефекту.

Процедура карбокситерапії є повністю безболісною та неінвазивною, весь процес разом із підготовчими маніпуляціями займає до 40 хвилин, а результати стають помітними вже після першого сеансу.

Показання до проведення процедури

  • темний, тьмяний колір обличчя;
  • відсутність тонусу шкіри та дряблість;
  • темні кола під очима;
  • мімічні та вікові зморшки;
  • сліди від висипань та пігментні плями;
  • помітні судини;
  • порушена жирність шкіри й надмірне виділення себуму.

Процедура карбокситерапія дає накопичувальний ефект, а тому для найкращого результату бажано пройти повний курс. Спеціаліст залежно від наявних проблем та бажаних цілей визначить потрібну вам кількість сеансів. Як правило, курс займає 4-9 процедур з інтервалом до 2 тижнів. Проходити курс можна один раз на рік як в цілях лікування певних проблем, так і профілактики.
На консультації з косметологом, спеціаліст ретельно огляне вашу шкіру та запропонує підходящий курс саме для вас.

Чи є протипоказання?

  • хронічні та інфекційні захворювання;
  • наявні запалення на обличчі;
  • підвищену температуру тіла.

Дана процедура базується лише на використанні вуглекислого газу, має мінімальний перелік протипоказань та не може зашкодити організму будь-яким чином.

Ефективність процедури

Карбокситерапія в центрі TK Laser в Києві – це надзвичайно дієва процедура, що здатна якісно відновити шкіру та подбати про молодість обличчя. Її неінвазивність, безпека, швидкі результати та безболісність роблять цей метод особливо привабливим для тих, хто прагне ефективно потурбуватись про свою красу та здоров’я.
Дотримуйтесь рекомендацій вашого косметолога, щодо правильного післяпроцедурного догляду і позитивний ефект буде радувати вас ще довгий час.