Лазерне та фотовидалення пігментації в ТК Laser в Києві

Поява пігментних плям на шкірі — підступна річ, яка може статися з кожним. Причинами можуть виявитися збої в гормональному фоні, генетична схильність, негативний вплив ультрафіолету чи наслідок приймання певних ліків. Аби попередити повторення ситуації, варто звернутися до лікаря та виявити причину. Проте актуальним лишається питання, що робити з наявною пігментацією, адже навіть після усунення провокуючого фактора самостійно плями не зникнуть.
На щастя, сучасна косметологія володіє достатньою кількістю можливостей для успішного усунення пігментації, одна з яких — лазер. Якщо вас цікавить швидке та ефективне відбілювання шкіри від пігментних плям, записуйтеся в ТК Laser у Києві на лазер.

Ціна у Києві

Переваги видалення пігментних плям

Технологія лазерного видалення пігментації застосовується давно. Її суть полягає в тому, що світловий лазерний промінь точково діє на пігмент та руйнує його. Після того пігмент самостійно виводиться з організму, а плями значно виствілюються та стають ледь помітними, якщо не зовсім зникають. Переваги саме такого підходу для видалення пігментації:

01.

безпека — точний світловий промінь діє виключно в заданій глибині та діаметрі, не пошкоджуючи навколишні тканини та шкіру. Процедура не викликає болю, відчувається лише легке поколювання;

02.

ефективність — за один повний курс, який вам назначить спеціаліст можна позбутися мінімальних слідів пігментації;

03.

оновлення шкіри та поліпшення її загального стану — після впливу лазера шкіра стає більш еластичною, набуває кращого тонусу, а завдяки посиленню мікроциркуляції крові оновлюється та омолоджується.

Показання та протипоказання

Кожен, кого турбують пігментні плями на тілі чи обличчі, може звернутися до методу видалення лазером. При цьому немає значення, яка природа пігментації та як довго вона присутня на шкірі. Технологія працює як з новими гормональними плямками, так і веснянками, що присутні з дитинства. Проте варто врахувати, що апаратна технологія має певні обмеження і не може застосовуватися при наявності наступних станів:

  • вагітність і лактація (перші 2-3 місяці після народження дитини);
  • гормональні збої в організмі;
  • інфекційні та грибкові захворювання шкіри - герпес, лишай та ін .;
  • сильне пошкодження шкіри в області обробки;
  • цукровий діабет при декомпенсації;
  • онкологічні захворювання;
  • гепатит типу В і С;
  • келоїдні рубці або металеві імпланти в зоні обробки;
  • низький рівень згортання крові.

АПАРАТ TK ULTRA

Апарат TK Ultra – це багатофункціональне обладнання, що дозволяє проводити різноманітні процедури фотолікування та карбонового пілінгу. Насадка неодимового лазера дозволяє видаляти татуювання та перманентний макіяж.

TK ULTRA

ПЕРЕВАГИ АПАРАТУ:

/ 01.

Поєднання функцій IPL та неодимового лазера;

/ 02.

Можливість коригування протоколу процедури під індивідуальні особливості шкіри клієнта;

/ 03.

Спеціальна насадка дозволяє видаляти поверхневі татуювання та перманент від теплих до прохолодних відтінків на будь-якій ділянці тіла (шкірі обличчя, повік та губ);

/ 04.

Атравматичне омолодження шкіри.

Пігментні плями на обличчі

Як проходить процедура видалення пігментних плям

Для початку спеціаліст огляне шкіру, переконається, що вам підходить обраний метод, а протипоказання відсутні. Якщо все в порядку, то майстер переходить до виконання процедури за стандартним протоколом:

підготовка та очищення проблемної ділянки;

нанесення гелю-провідника та обробка шкіри маніпулою лазера;

очищення від залишків гелю;

заспокоєння шкіри спеціальним живильним засобом.

Скільки сеансів знадобиться?

Тривалість курсу залежить від площі та глибини пігментації, а тому визначається індивідуально. В середньому нам вдається за 4-6 сеансів максимально висвітлити шкіру від небажаних плямок.

Вартість видалення пігментації в Києві

Ознайомитися з прайсом можна на сайті. Ціни завжди у відкритому доступі, а розділ акцій регулярно оновлюється цікавими пропозиціями. Наша цінова політика дозволяє красуням якісний догляд за собою з професійним супроводом. Чекаємо на вас та будемо раді проконсультувати в разі виникнення додаткових питань.