Фототерапія в Києві

Фотолікування лазером - апаратна процедура, що дозволяє істотно поліпшити зовнішній вигляд обличчя і тіла. Після курсу косметичних сеансів шкіра набуває красивого рівного тону, виглядає доглянутою і здоровою.

За допомогою фототерапії можна усунути різні естетичні недосконалості: дрібні зморшки, судинні зірочки, пігментні плями на обличчі, зоні декольте, руках. Клієнти помічають результат вже після першої процедури.

Запрошуємо відвідати сучасний стильний салон TK Laser в Києві, де фототерапію шкіри проводять професійні косметологи на кращому обладнанні. Використання перевірених ефективних косметологічних методик дозволяє майстрам досягти високих результатів і повністю виправдати очікування клієнтів.

Вартість фототерапії в Києві

Показання та протипоказання для проведення фототерапії

Фототерапія рекомендується для ефективного і безпечного усунення:

 • судинних зірочок, які найчастіше з'являються на обличчі;
 • пігментних плям, що виникають через фото- або природне старіння шкіри, з інших причин;
 • слідів постакне. Проводимо фотолікування шкіри обличчя, шиї, області декольте, спини (повністю або тільки верхній частині);
 • вікових змін, в тому числі зморшок на шкірі обличчя і шиї, в зоні декольте, на кистях рук.

Необхідно утриматися від фотолікування лазером в наступних випадках:

 • вагітність і лактація (перші 2-3 місяці після народження дитини);
 • гормональні збої в організмі;
 • інфекційні та грибкові захворювання шкіри - герпес, лишай та ін .;
 • сильне пошкодження шкіри в області обробки;
 • цукровий діабет при декомпенсації;
 • онкологічні захворювання;
 • гепатит типу В і С;
 • келоїдні рубці або металеві імпланти в зоні обробки;
 • низький рівень згортання крові.

Лазерне фотолікування дозволяє без хірургічного втручання покращити стан шкіри, підвищити її пружність, еластичність, вирівняти колір, усунути недосконалості.

Принцип методу фототерапії

Методика заснована на дії імпульсів світла. По суті це обробка шкіри світловими хвилями певної довжини і потужності. Світлова хвиля точково і цілеспрямовано діє на меланін пігментних клітин, гемоглобін розширених судин та інші хромофори. Навколишні тканини при цьому не пошкоджуються.
Приступаючи до лазерного фотолікування, майстер TK Laser оглядає шкіру клієнта і налаштовує апарат залежно від косметологічного завдання.
Усуваються тільки порушення шкіри, такі як пігментація або судинні зірочки, коригуються вікові зміни. Світлолікування забезпечує акуратний, але при цьому потужний вплив на конкретні зони.

Переваги фототерапії

Методика дозволяє вирішити найширший спектр естетичних проблем.

Записуйтеся на процедуру, щоб скоротити кількість зморшок, підвищити тургор шкіри і поліпшити її зовнішній вигляд. Фототерапія - безпечний і ефективний спосіб усунення гіперпігментації і судинних дефектів обличчя, шиї, рук, інших ділянок. Вона допомагає оздоровити і поліпшити стан шкіри.

АПАРАТ TK ULTRA

Апарат TK Ultra – це багатофункціональне обладнання, що дозволяє проводити різноманітні процедури фотолікування та карбонового пілінгу. Насадка неодимового лазера дозволяє видаляти татуювання та перманентний макіяж.

TK ULTRA

ПЕРЕВАГИ АПАРАТУ:

/ 01.

Поєднання функцій IPL та неодимового лазера;

/ 02.

Можливість коригування протоколу процедури під індивідуальні особливості шкіри клієнта;

/ 03.

Спеціальна насадка дозволяє видаляти поверхневі татуювання та перманент від теплих до прохолодних відтінків на будь-якій ділянці тіла (шкірі обличчя, повік та губ);

/ 04.

Атравматичне омолодження шкіри.

Тривалість процедури

На первинній консультації косметолог TK Laser обов'язково проведе огляд шкіри і опитає клієнта про відсутність протипоказань до процедури. Це необхідно, щоб уникнути побічних реакцій, забезпечити виражений результат фототерапії та лікування недосконалостей шкіри.
Час обробки шкіри світловими хвилями залежить від особливостей зони. Процедура проходить досить швидко і комфортно для клієнта. З огляду на індивідуальні показання, майстер салону TK Laser може призначити курс фотолікування для досягнення найкращих результатів. При необхідності порадить доповнити його іншими косметологічними методами. Після процедури фахівець салону порекомендує, як правильно доглядати за шкірою, щоб пролонгувати ефект омолодження, запобігти повторній появі пігментації.