У чому користь та шкода лазерної епіляції
Застосування лазерних технологій вже не один десяток років є одним з найефективніших і найбезпечніших способів позбавлення від непотрібної рослинності на обличчі та тілі. Жінки та чоловіки, які одного разу випробували апаратний метод, продовжують використовувати його постійно. Незважаючи на величезну популярність та чудові результати, існує чимало міфів, що доводять шкоду лазерної епіляції для організму людини. Більшість з них – помилка. Видалення волосяного покриву лазером має чимало плюсів, проте потребує обережності.
Переваги лазерної епіляції
- довгограючого ефекту. Курс процедур, а потім підтримуючі сеанси 1-2 рази на рік, дозволяють шкірі залишатися гладкою протягом 5-10 років;
- відсутності вростаючих волосків через деякий час після сеансу епіляції;
- універсальності, можливості видаляти рослинність на будь-яких ділянках обличчя та тіла, навіть особливо чутливих;
- мінімальний дискомфорт. Під час лазерної обробки волосистих зон відчувається легке пощипування та печіння, больових відчуттів немає.
Апаратний метод затребуваний серед відвідувачів салонів краси завдяки:
Щоб уникнути опіків, 2 тижні до та після відвідування салону не рекомендується приймати фотосенсибілізуючі препарати – антибіотики (тетрацикліни та фторхінолони), сульфаніламіди, також не можна засмагати.
Шкода лазерної епіляції: чи варто вірити міфам
- Епіляція лазером викликає онкозахворювання. Ризик розвитку меланоми є при надмірній кількості ультрафіолетового опромінення. Проте лазер немає нічого спільного з UV-опроміненням. Лазерні промені діють лише на волосяний фолікул, не порушуючи цілісності шкірного покриву.
- При лазерній епіляції є ризик опіків. Такий ризик дійсно існує, якщо клієнт не дотримується рекомендацій майстра або фахівець порушує протокол процедури, що трапляється вкрай рідко.
- Лазерне видалення волосся в області бікіні загрожує безпліддям. Неправда. Світлові імпульси не проникають на велику глибину та не впливають на репродуктивні функції.
- Після лазерної епіляції ріст волосяного покриву посилюється. Щоб спростувати шкоду лазерної епіляції, дослідження цього разу не потрібні. Ті, хто користується апаратною процедурою, знають, що з кожним разом волосся стає тільки рідше і слабше.
З приводу того, що лазерна епіляція становить шкоду здоров'ю, існують різноманітні упередження. Розглянемо найпоширеніші.
Підліткам та вагітним епіляцію лазером не рекомендують не через можливу небезпеку, а через гормональні зміни в організмі, які не дають можливості гарантувати позитивний результат.
Коли не можна епілювати волосся лазером
Факт того, що лазерна епіляція шкодить здоров'ю, дослідження не доводять, але в ряді випадків і не спростовують. Тому майстри в салонах відмовляють у проведенні сеансу при:
- інфекційних шкірних захворюваннях;
- запальних процесах в організмі;
- наявності металу у тілі;
- онкології;
- аутоімунних розладах;
- проблемах зі згортанням крові.
Як показує досвід фахівців салонів мережі TK Laser, якщо клієнт здоровий, готовий до процедури, дотримується рекомендацій щодо догляду, ускладнення не виникають. У наших центрах епіляції працюють сертифіковані фахівці та використовується професійне, абсолютно безпечне обладнання, тому турбуватися нема про що. Однак, якщо ви недавно перехворіли або в анамнезі є серйозна недуга, повідомте про це майстра. Ще краще – попередньо проконсультуйтеся з лікарем.
Інші статті
Топ-5 запитань про біоревіталізацію
Біоревіталізація стала одним з найпопулярніших методів омолодження шкіри. Ця процедура сприяє відновленню та підтримці здоров'я шкіри, надаючи їй молодість та свіжість. Однак, не дивлячись на широку популярність, багато людей мають питання щодо неї. У цій статті ми розглянемо топ-5 запитань про біоревіталізацію, щоб ви мали чітке уявлення про цей метод догляду за собою.
Читати всеЯк RF-ліфтинг допомагає підтягнути та омолодити шкіру
Гарний стан шкіри насамперед відображає загальний стан організму та якість нашого догляду за собою. З роками наша шкіра втрачає пружність та молодість через втрату колагену та еластину - основних компонентів, що забезпечують її гарну структуру та пружність.
Читати все
Залишити коментар
На жаль, коментарів поки немає.