вул. Івана Франка, 5

Пн. - Нд. з 8:00 до 21:30

Фотоомолодження в м. Чернівці

Сучасні технології краси та косметології забезпечують нам безліч інноваційних методів для покращення зовнішності та підтримки молодого вигляду шкіри. Одним з таких методів є фотоомолодження, яке стає все більш популярним серед клієнтів косметологічного центру TK Laser у місті Чернівці.

Фотоомолодження - це неінвазивна процедура, яка використовує імпульсне лазерне світло для покращення структури шкіри, зменшення зморшок, видалення пігментації та стимулювання природних процесів регенерації шкіри. У TK Laser використовуються сучасні апарати, які дозволяють точно налаштувати параметри світлового впливу в залежності від потреб кожного клієнта.

Вартість процедур в Чернівцях

Фотолікування Фотовидалення пігментації
Фотолікування Фотовидалення пігментації

Переваги

Фотоомолодження має багато переваг порівняно з іншими методами омолодження.

Фотолікування
01.

Покращення стану шкіри. Ця процедура активно сприяє збереженню та відновленню рівня колагену та еластину в дермі, що призводить до покращення її пружності, гладкості та свіжого вигляду.

02.

Зменшення зморшок і пігментації. Інтенсивне лазерне світло, що використовується під час фотоомолодження, ефективно зменшує видимість зморшок, пігментних плям, розширених пор та інших ознак старіння, сприяючи вирівнюванню тону шкіри.

03.

Пружність шкіри. Цей метод допомагає підвищити тонус шкіри, покращити контури обличчя, а також зменшити прояви дряблості дерми, відновлюючи її вигляд.

04.

Мінімальні обмеження. Фотоомолодження є безпечною та неінвазивною процедурою, яка не потребує тривалого відновлення та мінімізує можливі побічні ефекти.

Показання

Фотоомолодження рекомендується клієнтам, які мають такі проблеми, як:

Видалення пігментації
/ 01.

Зморшки та мімічні зморшки.

/ 02.

Нерівномірний тон шкіри.

/ 03.

Гіперпігментація та пігментні плями.

/ 04.

Розацеа.

/ 05.

Судинна сітка.

Лазерне омолодження - високоефективний метод, який успішно протистоїть як природному старінню шкіри, так і фотостарінню, спричиненому шкідливими ультрафіолетовими променями.
Основна перевага полягає у тому, що лазерні промені точно спрямовуються на вибрані ділянки шкіри, не зачіпаючи при цьому навколишні тканини. Цей підхід максимально знижує ризик пошкоджень, роблячи процедуру безпечною та надзвичайно результативною.

Протипоказання

Хоча фотоомолодження є безпечним процесом, є кілька протипоказань для його проведення, які варто враховувати:

Результат
01.

Період вагітності і лактації (2-3 місяці);

02.

Грибкові та інфекційні захворювання шкіри;

03.

Металеві імпланти в зоні проведення процедури;

04.

Гепатит типу В і С;

05.

Онкологія;

06.

Ішемічна хвороба серця;

07.

Гормональний дисбаланс в організмі;

08.

Декомпенсація цукрового діабету;

09.

Келоїдні рубці в області впливу;

010.

Епілепсія.

Щоб уточнити можливість проведення процедури, запишіться на безкоштовну консультацію до косметолога центру TK Laser та повідомте спеціаліста про наявні проблеми зі здоров’ям, аби уникнути можливих негативних наслідків.

АПАРАТ TK ULTRA

Апарат TK Ultra – це багатофункціональне обладнання, що дозволяє проводити різноманітні процедури фотолікування та карбонового пілінгу. Насадка неодимового лазера дозволяє видаляти татуювання та перманентний макіяж.

TK ULTRA

ПЕРЕВАГИ АПАРАТУ:

/ 01.

Поєднання функцій IPL та неодимового лазера;

/ 02.

Можливість коригування протоколу процедури під індивідуальні особливості шкіри клієнта;

/ 03.

Спеціальна насадка дозволяє видаляти поверхневі татуювання та перманент від теплих до прохолодних відтінків на будь-якій ділянці тіла (шкірі обличчя, повік та губ);

/ 04.

Атравматичне омолодження шкіри.

Етапи проведення процедури

Процедура фотоомолодження в TK Laser проходить у декілька етапів.

Консультація

Перед початком процедури, вам буде запропонована консультація зі спеціалістом, який детально оцінить стан вашої шкіри, виявить проблемні зони та розповість про подальші етапи процедури.

Підготовка шкіри

Шкіру ретельно очищають від макіяжу та забруднень. Якщо на області, яку буде обробляти апарат, є родимки або татуювання, вони будуть обведені й зафарбовані білим олівцем. Також будуть надані спеціальні окуляри для захисту очей від прямих світлових імпульсів.

Процедура

Косметолог нанесе гель на вашу шкіру і продезінфікує маніпулу, якою буде проводитись процедура на проблемних ділянках.

Завершення процедури

Після завершення фотоомолодження буде нанесена заспокійлива мазь або крем на оброблені ділянки. Косметолог також надасть вам рекомендації щодо догляду та захисту шкіри від сонця протягом періоду, який буде визначений спеціалістом.

Особливості процедури

Фотоомолодження в TK Laser являється ефективним та безпечним методом догляду за шкірою. Воно допомагає покращити структуру дерми, зменшити зморшки та пігментацію, а також покращити колір та текстуру шкіри.
Важливо зазначити, що перед проведенням процедури необхідно проконсультуватися зі спеціалістом та врахувати протипоказання для запобігання можливим ускладненням.
Таким чином, фотоомолодження в TK Laser в Чернівцях є інноваційним рішенням для тих хто бажає поліпшити стан своєї шкіри та зберегти її молодий вигляд.