вул. Івана Франка, 5

Пн. - Нд. з 8:00 до 22:00

Лазерна епіляція спини у Чернівцях

Волосяний покрив на спині завдає масу незручностей як чоловікам, так і жінкам. Методи, дають короткостроковий ефект, який не завжди є вдалим вибором для спини. Гоління, домашня електроепіляція, шугаринг та епіляція воском незручні тому, що процедуру неможливо зробити самостійно, необхідно часто звертатися в салон або просити виконати маніпуляцію когось із близьких.
Лазерна епіляція волосся на спині, проведена майстром салону TK Laser, забезпечить виражений та тривалий результат без подразнень та врослих волосків. Графік процедур визначається спеціалістом в індивідуальному порядку, залежно від швидкості відростання волосяного покриву після перших сеансів.

Переваги процедури

Наші клієнти, яким довелося оцінити ефект лазерної епіляції, до інших методів позбавлення непотрібної рослинності вже не повертаються.

01.

Безпечність. Світлові промені діють виключно на меланін фолікула та гемоглобін судини, який живить волосся. Під дією тепла, яке утворилося з енергії світла, фолікул руйнується, а капіляр запаюється. Цілісність епідермісу, дерми, м'яких тканин, внутрішніх органів та систем не порушується.

02.

Економія часу. Обробка лазером спини займає 30 хвилин, процедури проводяться не частіше ніж раз на місяць, після 3-го сеансу - раз на 1-2 місяці. Після проходження курсу відвідувати салон необхідно 1-2 рази на рік.

03.

Висока ефективність. Після одного сеансу випадає 7-20% волосків. З кожною наступною процедурою волосяні стрижні стають тоншими і слабшими.

04.

Довготривалий результат. За умови проходження курсу, а потім підтримуючих процедур, спина може залишатися абсолютно гладкою протягом 5–10 років. Лазерна епіляція спини чоловіків потребує 10-12, жінок – 8-10 сеансів.

05.

Безболісність. Сучасне обладнання, яке використовується в салонах мережі TK Laser, обладнане охолоджувальною насадкою. Під час обробки волосистих зон лазером відчувається лише незначне поколювання та тепло. Больові відчуття відсутні. За бажанням клієнта майстер може використати знеболювальний гель з лідокаїном.

06.

Відсутність реабілітаційного періоду. Відразу після візиту до салону можна повертатися до повсякденних справ. Список післяпроцедурних обмежень мінімальний.

удаление волос на спине лазером

Підготовка до сеансу

Лазерна епіляція спини у жінок і чоловіків може проводитися будь-якої пори року, проте невелика підготовка до процедури все ж таки потрібна.

лазерная эпиляция спины женщин

Показання до процедури

Спина

не є андрогензалежною зоною, при цьому зростання волосся в цій галузі не вважається нормою. Наявність рослинності є проявом гіпертрихозу. Причиною волохатості спини можуть бути спадкові фактори (зазвичай у людей кавказького або середземноморського походження), надлишок чоловічих гормонів.
У салоні лазерна епіляція чоловічої спини, видалення рослинності на спині в жінок виконується діодним лазером. Обладнання ефективне тільки для темного і досить жорсткого волосся при світлій або злегка смугляватій шкірі.

Протипоказання

 • вагітність; лактація;
 • онкологія;
 • проблеми зі згортанням крові;
 • запальні процеси у організмі;
 • шкірні захворювання;
 • екзема, псоріаз;
 • аутоімунні захворювання;
 • ішемія;
 • келоїдні рубці;
 • свіжа засмага;
 • метал у тілі.

Етапи проведення процедури

Лазерна епіляція на спині проводиться після консультації майстра з клієнтом, виключення протипоказань та огляду шкірного покриву.

лазерная эпиляция на спине

Підготовка обладнання

Фахівець підбирає налаштування апарату, підготує витратниники, дезінфікує маніпулу.

Очищення шкіри

Клієнт розміщується на кушетці, майстер очищає та обробляє шкірний покрив антисептиком.

Проведення епіляції

Обробка лазером здійснюється із попереднім нанесенням на шкіру контактного гелю.

Завершення процедури

Залишки гелю видаляються, на епільовану ділянку наноситься пантенол.

Догляд за шкірою після сеансу

Для забезпечення максимального результату та попередження побічних ефектів необхідно дотримуватися наступних рекомендацій:

/ 01.

Перша доба

Слід мінімізувати дотик до обробленої зони.

/ 02.

2–4 дні

Не варто користуватися жорсткою губкою, відвідувати лазню, басейн. Двічі на день на шкіру спини потрібно наносити пантенол.

/ 03.

2 тижні

Необхідно відмовитися від сонячних ванн, засмаги в солярії.

Вартість епіляції в м. Чернівці

Щоб дізнатися, скільки коштує лазерна епіляція спини в нашому салоні, ознайомтесь із цінами на цій сторінці або в однойменному розділі. Якщо хочете заощадити, замовте повний курс процедур.

Відгуки наших клієнтів

Салон лазерної епіляції TK LASER
Телефон