вул. Івана Франка, 5

Пн. - Нд. з 8:00 до 21:30

Лазерна епіляція спини у Чернівцях

Волосяний покрив на спині завдає масу незручностей як чоловікам, так і жінкам. Методи, дають короткостроковий ефект, який не завжди є вдалим вибором для спини. Гоління, домашня електроепіляція, шугаринг та епіляція воском незручні тому, що процедуру неможливо зробити самостійно, необхідно часто звертатися в салон або просити виконати маніпуляцію когось із близьких.
Лазерна епіляція волосся на спині, проведена майстром салону TK Laser, забезпечить виражений та тривалий результат без подразнень та врослих волосків. Графік процедур визначається спеціалістом в індивідуальному порядку, залежно від швидкості відростання волосяного покриву після перших сеансів.

Переваги процедури

Наші клієнти, яким довелося оцінити ефект лазерної епіляції, до інших методів позбавлення непотрібної рослинності вже не повертаються.

Лазерна епіляція
01.

Безпечність. Світлові промені діють виключно на меланін фолікула та гемоглобін судини, який живить волосся. Під дією тепла, яке утворилося з енергії світла, фолікул руйнується, а капіляр запаюється. Цілісність епідермісу, дерми, м'яких тканин, внутрішніх органів та систем не порушується.

02.

Економія часу. Обробка лазером спини займає 30 хвилин, процедури проводяться не частіше ніж раз на місяць, після 3-го сеансу - раз на 1-2 місяці. Після проходження курсу відвідувати салон необхідно 1-2 рази на рік.

03.

Висока ефективність. Після одного сеансу випадає 7-20% волосків. З кожною наступною процедурою волосяні стрижні стають тоншими і слабшими.

04.

Довготривалий результат. За умови проходження курсу, а потім підтримуючих процедур, спина може залишатися абсолютно гладкою протягом 5–10 років. Лазерна епіляція спини чоловіків потребує 10-12, жінок – 8-10 сеансів.

05.

Безболісність. Сучасне обладнання, яке використовується в салонах мережі TK Laser, обладнане охолоджувальною насадкою. Під час обробки волосистих зон лазером відчувається лише незначне поколювання та тепло. Больові відчуття відсутні. За бажанням клієнта майстер може використати знеболювальний гель з лідокаїном.

06.

Відсутність реабілітаційного періоду. Відразу після візиту до салону можна повертатися до повсякденних справ. Список післяпроцедурних обмежень мінімальний.

удаление волос на спине лазером

Підготовка до сеансу

Лазерна епіляція спини у жінок і чоловіків може проводитися будь-якої пори року, проте невелика підготовка до процедури все ж таки потрібна.

лазерная эпиляция спины женщин

Показання до процедури

Спина

не є андрогензалежною зоною, при цьому зростання волосся в цій галузі не вважається нормою. Наявність рослинності є проявом гіпертрихозу. Причиною волохатості спини можуть бути спадкові фактори (зазвичай у людей кавказького або середземноморського походження), надлишок чоловічих гормонів.
У салоні лазерна епіляція чоловічої спини, видалення рослинності на спині в жінок виконується діодним лазером. Обладнання ефективне тільки для темного і досить жорсткого волосся при світлій або злегка смуглявій шкірі.

Протипоказання

 • вагітність; лактація;
 • онкологія;
 • проблеми зі згортанням крові;
 • запальні процеси в організмі;
 • шкірні захворювання;
 • екзема, псоріаз;
 • аутоімунні захворювання;
 • ішемія;
 • келоїдні рубці;
 • свіжа засмага;
 • метал у тілі в зоні проведення.

Етапи проведення процедури

Лазерна епіляція на спині проводиться після консультації майстра з клієнтом, виключення протипоказань та огляду шкірного покриву.

лазерная эпиляция на спине

Підготовка обладнання

Фахівець підбирає налаштування апарату, готує розхідники, дезінфікує маніпулу.

Очищення шкіри

Клієнт розміщується на кушетці, майстер очищає та обробляє шкірний покрив антисептиком.

Проведення епіляції

Обробка лазером здійснюється із попереднім нанесенням на шкіру контактного гелю.

Завершення процедури

Залишки гелю видаляються, на епільовану ділянку наноситься пантенол.

Догляд за шкірою після сеансу

Для забезпечення максимального результату та попередження побічних ефектів необхідно дотримуватися наступних рекомендацій:

/ 01.

Перша доба

Слід мінімізувати дотик до обробленої зони.

/ 02.

2–4 дні

Не варто користуватися жорсткою губкою, відвідувати лазню, басейн. Двічі на день на шкіру спини потрібно наносити пантенол.

/ 03.

2 тижні

Необхідно відмовитися від сонячних ванн, засмаги в солярії.

Обладнання, яке ми використовуємо для видалення волосся лазером

Лазерна епіляція в Києві, Дніпрі, Львові, Одесі, Чернівцях, інших містах України нашими фахівцями проводиться за допомогою найсучасніших діодних апаратів.

В нашому розпорядженні:
эпиляция лазерная живота

Діодний лазер TK Unique

Діодний лазер для епіляції TK Unique – новий, удосконалений апарат з механізмом охолодження (авторська розробка TK Laser).
Діодний лазер за допомогою маніпули забезпечує ефективну та безпечну втрату небажаного волосся. Цей апарат використовує лазер з довжиною хвилі 808nm для випромінювання, яка особливо чутлива до меланіну, який міститься всередині волосся, не завдаючи шкоди епідермісу.

Вартість епіляції в м. Чернівці

Щоб дізнатися, скільки коштує лазерна епіляція спини в нашому салоні, ознайомтесь із цінами на цій сторінці або в однойменному розділі. Якщо хочете заощадити, замовте повний курс процедур.