вул. Івана Франка, 5

Пн. - Нд. з 8:00 до 21:30

Інтимна лазерна епіляція в Чернівцях

Знаєте вислів про красиву білизну, яку можна порівняти з вищою освітою – нікому не видно, але впевненості додає. Те саме можна сказати і про гладкість шкіри в інтимній зоні. Коли жінка знає, що там все в порядку, то автоматично відчуває себе на мільйон. Хіба не так?
Ми пропонуємо вам завжди почуватися впевнено, позбувшись волосся в зоні бікіні на роки. Тільки уявіть, яка це зручність та свобода. Обирайте лазерну епіляцію, проходьте повний курс та насолоджуйтеся завжди гладкою шкірою. В нашому салоні ТК Laser в Чернівцях досвідчені майстрині зроблять все, аби в комфортних умовах пройшли потрібну кількість процедур та отримали максимальний результат від лазера. Мережа ТК Laser має бездоганну репутацію та впізнаваність в різних куточках країни. Оцініть наш сервіс і ви.

Вартість лазерної епіляції в салонах ТК Laser визначається обсягами оброблюваних ділянок тіла. Наша принципова позиція: послуги лазерної епіляції повинні залишатися доступними!

Тому ми регулярно проводимо акції, тішимо постійних клієнтів щедрими знижками та рекомендуємо обробляти відразу декілька зон - так ви можете істотно заощадити.

Не відкладайте турботу про себе: телефонуйте, щоб дізнатися вартість лазерної епіляції і записатися на безкоштовну консультацію.

Записатись

Показання для лазерної епіляції

Вам страшенно болить віск чи можливо ви втомилися від щоденного гоління? Чим це не привід спростити собі життя, просто обравши лазер. До того ж в деяких випадках це чи не єдина ефективна методика:

/ 01.

вростання волосся з усіма незручними наслідками;

/ 02.

надмірна чутливість та схильність шкіри до подразнень;

/ 03.

низький больовий поріг та нездатність терпіти інші більш болючі засоби депіляції;

/ 04.

активний ріст волосся та недостатня ефективність інших технологій.

До та після

Протипоказання

Лазерна епіляція – це повністю безпечна технологія, проте, як і всюди, тут є свої нюанси, які потрібно врахувати при плануванні курсу лазера. Серед абсолютних та тимчасових протипоказань:

лазерна епіляція ноги повністю
/ 01.

Інфекційні та грибкові захворювання.

/ 02.

Онкологія.

/ 03.

Келоїдні рубці.

/ 04.

Цукровий діабет при декомпенсації.

/ 05.

Гемофілія.

/ 06.

Наявність металевих конструкцій в тілі.

/ 07.

Гепатит В і С.

/ 08.

Ішемічна хвороба.

/ 09.

Вагітність і перші місяці грудного годування.

/ 010.

Варикоз тяжкої стадії.

Переваги та недоліки лазерної епіляції

Поява лазерної епіляції для багатьох жінок дійсно стала справжнім порятунком від безкінечної рутини гоління та кругових походів на віск/шугаринг. Аналогів методиці немає, а єдиний недолік, який можна знайти – необхідність пройти повний курс. Так, за один сеанс все волосся забрати не вдасться, проте хіба це проблема, якщо серед плюсів:

уход за кожей

Особливості підготовки до проведення процедури

Є кілька важливих пунктів, приступити до виконання яких потрібно майже за місяць до запланованого візиту:

лазерна епіляція ніг

Етапи проведення процедури

Консультація з майстром

Клієнт визначає ділянки, які він бажає обробити. Спеціаліст переконується у відсутності протипоказань до маніпуляції, проводить візуальний огляд волосистих зон і підтверджує доцільність проведення процедури.

Підготовчий етап

Співробітник салону підбирає налаштування апарату, обробляє шкірний покрив і маніпулу приладу антисептиком. У нашому салоні використовується засіб «Бациллол». Якщо у вас низький больовий поріг, повідомте про це майстру. В такому випадку перед обробкою на зони, котрі будуть обробляться, потрібно нанести знеболюючий гель на основі лідокаїну.

Проведення епіляції

Для захисту епідермісу від опіків і легкого ковзання маніпули на шкіру наноситься контактний гель. Апарати, які використовуються в нашому салоні, мають вбудовану систему охолодження. Тому дискомфорт під час сеансу мінімальний. Клієнти зазвичай відчувають лише незначне поколювання.

Завершення сеансу

Майстер видаляє залишки контактного гелю, дезінфікує шкірний покрив, наносить пантенол.

рекомендованный график

Рекомендований графік процедур

Періодичність

В процесі проходження курсу майстер вас орієнтуватиме в потрібній кількості процедур та проміжками між ними. Це залежить від індивідуальних темпів та особливостей росту волосся, сприйнятливості організму до дії лазера. В середньому для повної гладкості інтимної зони потрібно 8-10 процедур. Перші три краще пройти з інтервалом в один місяць, а далі перерви можуть бути більшими.

Обладнання, що використовується

Діодний лазер для епіляції TK Unique – новий, удосконалений апарат з механізмом охолодження (авторська розробка TK Laser).
Діодний лазер за допомогою маніпули забезпечує ефективну та безпечну втрату небажаного волосся. Цей апарат використовує лазер з довжиною хвилі 808nm для випромінювання, яка особливо чутлива до меланіну, який міститься всередині волосся, не завдаючи шкоди епідермісу.

лазерная эпиляция ягодиц у женщин

Догляд за шкірою після процедури

Перша доба

Заборонено механічний вплив на оброблені ділянки, користування засобами, до складу яких входить спирт.

2-4 дні

На оброблені зони двічі на добу рекомендується наносити мазь, крем або мус на основі декспантенола (бепантен, пантестин, пантенол). Бажано віддавати перевагу нижній білизні з бавовняної тканини.

3 дні

Не рекомендується займатися в спортзалі, плавати в басейні, відвідувати лазню та сауну.

2 тижні

Під забороною засмага в солярії, а також сонячні ванни.

Вартість лазерної епіляції інтимної зони в Чернівцях

Ціни на всі процедури вказані у відповідному розділі на сайті. Ми за лояльну цінову політику та доступність ефективних засобів догляду для кожної жінки. Саме тому наша вартість конкурентна, а постійні знижки та акції дозволяють додатково заощаджувати.
Записуйтеся на сайті або по телефону.